Pontypool

• Kanada Pontypool (více)

Psychologický thriller, v němž smrtící virus prostupuje městečkem v Ontariu. (Filmbox)

gfrusvk

Grant Mazzy, rozhlasový moderátor, prichádza ďalšie ráno do štúdia, kde sa spolu so svojimi dvomi kolegyňami chystajú odvysielať rutinnú show. Čoskoro sa k nim ale dostanú informácie od kolegu z terénu o nepokojoch v uliciach, pre ktoré zatiaľ nikto nepozná žiadny rozumný dôvod. Podľa všetkého sa nejedná ani o politické protesty, ani o žiadne vzbury či terorizmus... Jediný fakt je, že násilie narastá... A počet obetí taktiež.. Dostane sa šialený dav až do rádia ? A čo je vlastne príčinou nevysvetliteľného správania ? Rozhodne originálne prostredie pre dej, atmosféra bola vynikajúca od momentu kedy to začalo vonku vrieť, pričom dostávame informácie len z hovoreného slova moderátora, napätie bolo vtedy na 100%. Škoda, že sa autori snažili byť až príliš originálni aj v dôvodoch "nákazy", mohli tam nechať už obyčajných zombíkov a bolo by to geniálne. Nemôžem povedať, že by pointa nejak pokazila celý film, ale určite je to sklamanie, možno to bolo trochu bizarné na môj vkus. ()

entokr odpad!

Nebýt toho, že jsem hltala vzrušující hlas hlavního hlasatele, asi bych to už vypla na začátku. Nebýt zvlhlých kalhotek, rozhodně bych se na tuto hovadinu nedívala déle, natož až do konce. Celý film asi popíšu jen: kecy kecy kecy, které nemají hlavu ani patu a snažej se vás ukecat do transu, kdy se vám ten film snad i začne líbit, protože z toho zblbnete. Myslím, že vzhledem k hodnocením se jim to u většiny povedlo, ale já jsem asi po poslouchání podobně mozkově-vymývačských politických diskuzí bez obsahu vůči této infekci imunní. Neskonalá nudááá, přežila jsem to jen díky tomu sexy hlasu, že jsem chtěla víc a víc, ale rozhodně mě to nezlblo natolik, abych tomuto propadáku dala víc jak odpad! ()

Dalajlada

Tohle mělo opravdu bombastický nápad. Jen to provedení bylo natolik chaotické a chvílemi natolik nudné, že člověk přemýšlel, že to vypne. Ale herectvo je sympatické, hlavně hlavní hrdina byl naprosto dokonalý, má to své světlé chvilky a chvílemi to má i atmosféru tajemna. Ale nenechte se zmást! Jak se ojeví atmosféra, tak zase za chvíli zmizí, nahrazena nudou... ()

sun.eagle

Asi tuším kde vzala inspiraci jedna má oblíbená videohra, !!! SPOILER:!!! tam se taky jazyk respektive hlasivky staly nástrojem k vyhlazení lidstva. Každopádně originalita se tomu upřít nedá, a musím říct že pár momentů byla opravdu děsivých. Jako celek to ale drhne, těch pár světlých momentů nezachrání jinak docela nudnou hodinu a půl s koncem který drhne...drhne...drhne...drhne. ()

TylerD.

Prvních dvacet minut mi herci lezli pěkně krkem, doslova blábolení o ničem. A i když se tohle do konce filmu nezměnilo, tak se pak začalo alespoň něco dít. Díky originalitě nakonec shlédnutí nelituju a dokonce bych film i doporučil. Podle hodnocení to toiž vypadá, že ostatním herci nevadili. ()

Norrek

První půlhodinu jsem chtěl dát hvězd 6. Ale WTF se dělo v druhé půlce a hlavně v závěru?? Škoda, mohla to být totální minimalistkická pecka. Jen kdyby nevylejzal ze studia. ()