Pontypool

• Kanada Pontypool (více)
Trailer

VOD (1)

Psychologický thriller, v němž smrtící virus prostupuje městečkem v Ontariu. (Filmbox)

Trailer

topr harley

No dobrý, tohle vůbec nebyl zombie film. To by ještě nevadilo, to bych přežil. Jenže zdroj a přenášení nákazy byla úplná píčovina. Tvůrce sice ctí to, že chtěli do žánru přinést něco nového ale mě to prostě nesedlo. Jediné co to trochu zachraňuje byl hlavní představitel. Hlas měl úžasný to se mu musí nechat ale jinak nic. Mě ten film prostě nijak neoslovil ani nezaujal. ()

tibenskym

Prvá polovica odohrávajúca sa len v štúdiu rádiostanice je proste parádna. Od začiatku je budovaná skvelá atmosféra, ktorá sa každou minútou stupňuje, doslova prežívate tú nevedomosť, ohľadom toho čo sa deje vonku za stenami budovy, spolu s hlavnými postavami, a neviete sa dočkať ďalšieho telefonátu do štúdia, aby ste sa dozvedeli trošku viac. Po polke však príde pointa (síce originálna, ale akosi neuspokojivá), na ktorú postavy reagujú ako by sa v podstate nič veľké nedialo a vedú pomerne vtipné diskusie. No a posledné minúty (najmä objavenie "protilátky") je už čistá fraška. :-) Jednou vetou - vynikajúco začatý príbeh, ale ukončený katastrofálne. ()

bourec

Ty krávo!68%.No teda,mám pocit,že zase jako už několikrát sem šlápnul vedle.Jen kdybych se před čuměním na tuhle kravinu prošel biografií režiséra,kterej tohle natočil,měl bych možná jasno a ušetřil bych hodinu života.Proč hodinu?Ten konec byl v nedohlednu,tak sem zmáčknul stop,a bylo po ftákách.Zase jeden z těch ukecanejch filmů,nudnejch,utahanejch.A pak mi ještě někdo bude vysvětlovat,že sem to nepochopil,že je to bomba.Hovno,nasrat!10%. ()

TomikZlesa

Zajímavý to počin, prvních 20minut si říkám WTF? co je tohle za nudu, jenže v zápětí se přistihnu jak mi běhá mráz po zádech a téměř se bojím :-) člověk se asi nejvíc bojí neznámýho, toho co nevídí a přesto ho to děsí, právě s tímhle si film několik desítek minut hraje. Ano víc zombie, litry krve...shit, o tomhle to vůbec být nemělo a je dobře že zombies a jejich řádění dostalo tam málo prostoru, jenže o čem to vlastnš mělo být ? ()

Korbitch

Krásně jsem se zavrtal do sedačky a představil si, že jsem jeden z posluchačů malého rádia, zimou zasypaného malého městečka, které se stalo epicentrem neznámé nákazy a báječně si film vychutnal. Nutí vás to zapojit fantazii, protože veškeré scény si musíte sami vytvořit. Stáváte se tak režisérem vaší vlastní fantazie. Verbalovi evidentně nečetli rodiče pohádky, tudíž žádnou fantazii nemá, takže se nedivím, že se mu film nelíbil. Je mi ho líto. ()

• Scenárista Tony Burgess si vo filme strihol rovnomenné cameo, konkrétne v scéne so živou hudbou v rádiu. (BlackTom)
  • Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (BlackTom)