Zaujimava drama o rasovo motivovanom zatykani a neopravnenych obvineniach cernochov v Texase z drogovych zlocinov na zaklade vypovede jedineho informatora, ktory bol psychicky naruseny a drogovo zavisly. Boj slobodnej matky 4 deti proti systemu vedie nakoniec k jej ciastocnemu uspechu. Velmi presvedcivy vykon hlavnej hrdinky. Na dramu dobre - lepsia trojka.(28.11.2009)

• merigieren

Důkaz, že skutečnost může být natočena nekoukatelným způsobem. Jde o jednu pohlednou černošskou matku, které nečestný policista přibalí pár kilo drog. Problém je v tom že z počátku to je takové akční, rovnou ji šoupnou do vězení, a pak se to začne řešit u soudu a právníci, ona má výstupy s manželem, boj o děti. Nakonec happy end s připomínkou nespravedlivého přístupu k černochům. Hmm je to blbý když se něco takového stane, ale zpráva v novinách by byla postačující. Mě to celkem nudilo. Také jsem se při sledování málem utopil sklenicí vody .-)(11.8.2009)

Otvorený a emóciami nabitý snímok je nielen otvárajúci oči ale aj pútavý, natočený na pozadí prezidentských volieb v roku 2000. Nicole Beharie je skutočný objav.(1.10.2011)

• Grissom

Skutocny pribeh ale celkovo velka nuda.....jedine pekne na tomto filme bola herecka:-D(17.3.2010)

• Humprt Pum

Příjemně odvyprávěný příběh. Ale víc než 2 věty by bylo zbytečné psát.(6.10.2009)

• - Nicole Beharie získala za roli Dee Roberts nominace na cenu Black Reel Awards 2010 Nejlepší herečka, Nejlepší souborový výkon a Nejlepší průlomový výkon. (Roman.Ticka)

• - Nicole Beharie vyhrála cenu African-American Film Critics 2009 a byla nominována na cenu Women's Film Critics Circle 2009, obojí za Nejlepší herečku v roli Dee Roberts. (Roman.Ticka)