Nebezpečný parazit je mezi námi! Musí se zničit ještě dříve, než zasáhne celou civilizaci. A je jen jeden způsob, jak ho zničit - vypálit celý povrch Země. (oficiální text distributora)

MarsVl

První film, který jsme viděl a měl v sobě obsah globálního oteplovaní. Nebylo to nějak špatné , určitě se na to dalo koukat, ovšem podruhé to vidět nepotřebuji a ani bych to dál nešířil nějak přívětivě. Val je frajer a ještě tam byla celkem pěkná vietnamka, jinak nic. 2* ()

Solverino

Jedna hvězda za Kilmera, jinak otřesnej blábol o oteplování, málem jsem z těch keců prozvracel celej film. Slušnej potenciál, ale děsivej amatérizmus, hnusný a nesympatický herci a ekologický pindy :( Mohl z toho bejt druhej The Thing, ale bohužel, odpad! ()

intro

Není to tak špatné jak se může zdát podle hodnocení. Určitě je to nadprůměrný horor. Možná je trochu chyba v obsazení, které je opravdu nesympatické. Ovšem jinak já dávám 70%. ()

jafuska

děj, který nás zavede do vzdálené pustiny několika expertů na odhalení úhynu prehistorického mamuta, kterého naleznou mrtvého, a právě zde začíná opravdu nechutný film s prvky hororu, který je jen pro silné povahy, fajn je to film, který není ničím novým, obdobné filmy se dost točí, ale tento má obvlášt svou temnou atmosféru, až se mi někdey dělalo dost špatně od žaludku, herci byli dost přesvědčivý, roli si vychutnali ve všech směrech, takže kdo má rád horor, ten si přijde určitě na své. Hodnocení je tak akorát, na to, že je to film fiktivní, povedl se. ()

RyanRainheart

Nezáživné a nudné, navíc s nesympatickými hlavními hrdiny. Hrdinka se sice snažila chovat rozumně, všechno ale zkazil hloupý scénář. ()

Pitryx

Celkem schopně vyprávěný film s pár drobnými nedostatky na velmi vděčné téma. Filosofování v závěru se mi jevilo zbytečné. Dívat se na to dalo no. 1210228344/9012+++++Zase ten nudný začátek po titulcích. Ach jo. Ani pak to nemá nějak velký spád, ale ke konci se to zlepší a to i trikově. Přesto jde o film, který uvidíte a zapomenete, protože už to tu kolikrát bylo. Prostě obyčejný film o drobných zvířátkách. Dávám plus za vynikající začátek před titulky a pár efektíků ve filmu. 20130723 8437/0 ()

jack_scott

Hezke,sympatické.... a pořád variace na to jedno samé téma. Ano, téma je to obecně velmi populární, takže se na tohle téma dá točit snadno. Proto mne i takový B snímek zaujal tak, že jsem ho viděl. Ano, bylo to tu všechno x-krát, ale když to je natočené celkem slušně, jakkoliv bez invence,tak to vyložně neurazí. Dal bych ** za provedení a třetí za téma :-) celkem tedy hezkých a v rámci žánru luxusních 65%. ()

Insomniac

Tak ja teda neviem. Niekedy mám pocit, že by bolo lepšie keby niektorí scenáristi vytrvali v štrajku až do svojho dôchodku. Ako keby písali o ľuďoch bez ich základného poznania. Potom vytvoria strašne sprosté dialógy (ja neviem po koľkýkrát už zrážajú dole minimálne jednu hviezdu), úplne debilných posledných desať minút filmu a dier viac a väčších ako narobili worms. Inak atmosféra celkom fajn a aj chrobáčiky a triky vôbec ušli aj napriek nízkemu rozpočtu. Kto by ale takému scenáru pridelil viac? (Ale poznáme X-krát viac väčších somarín ako toto za nepomerne väčší rozpočet - napr. Emmerichových 10000 b.c.:) ()

oliveros

Toto je ten prípad filmu, ktorý nenudí ani napriek pomerne obohratej rozprávke. A to nehovorím len o podobnosti prostredia, dejovej línie ale i celkovej pointy (napr. The Last Winter..). Ja neviem, asi tá izolácia postáv na menej frekventovaných častiach Zeme s rastúcim tlakom voči ich existencii proste skoro vždy funguje, zvlášť pod taktovkou zručnejšieho režiséra. Záver opäť s obrovskou pečiatkou Ameriky, ach jaj. ()

djbarrel

Tyhle filmy mám rád, ale pro jistotu jsem moc nečekal, abych nebyl zklamaný, kdyby to nebylo moc dobrý. No a dostavil se celkem solidní zážitek, ale ve filmu je tolik klišé, až to bije do očí, chování postav je trošku mimo a ti brouci taky nejsou bůhvíjací, ale jako celek to ujde, nicméně o horor se určitě nejedná a asi to ani nebude sci-fi. Prostě takový průměrný thriller, který disponuje pěknými exteriéry, ale pokulhává dějem a atmosférou. 45 % ()

waltosin

Slabsí obazení i takový je spatně napsany scénář. Docela skoda dopad na globalní oteplovaní to byla trefa do černého. 45% ()

george16

Rozhodně to není špatný horror, housenky nahánějí strach, ale nemůže přesně definovat, čím mě to až tak úplně neoslovilo - asi nesympatičtí herci, atmosféra byla taková moc strojená. Prostě něco tomu chybělo ()

B3n

Odporúčam ľuďom, ktorí potrebujú pri lezúcom hmyze počuť pišťanie myší. Príbeh nič, herecké výkony tiež nič. Ale aspoň sme sa dozvedeli, že môžeme za globálne otepľovanie, pretože chodíme na autách. Tvrdia nám to vo filme ľudia, ktorí chodia helikoptérou... ()

vlada-xxx

Film s piskajicimi brouky a straslive iritujici hlavni hrdinkou. Pouze toto si zrejme zapamatujete po shlednuti tohoto odvaru z odvaru. Val Kilmer se riti do herecke zahuby a zapomneni... ()

sAreOn

Nakonec dávám pouze dvě hvězdy, ale je to tak na pomezí mezi dvěma a třema. Film má velmi dobrou atmosféru, ze začátku pořádně ani nevíte o co přesně půjde, ale vadila mi přílišná agitka ohledně životního prostředí, která je přítomna v celém snímku. Kdyby jí bylo méně, tak by film alespoň v mých očích o dost stoupl. ()

RomaS

Průměrné depresivní drama, hororem bych tenhle film nenazval, protože pocit strachu se zde nedostavil. Bod z celku, ale sráží neuvěřitelně zpackaný závěr. ()

david666

Zpočátku se to tvářilo jako bráška Věci - postupem času (jak se člověk dozvěděl, co že za tou záhadou stojí) však film trošku ztrácí na síle. I tak se ale jedná o lepší počin vrámci podobných filmů. Myslím, že obsazení lepších herců by filmu prospělo - takto je to seriálový výkon ()

bushmills

Uff, už úvodní ekologicko-politický sestřih mě měl odradit... Předvídatelný, průhledný děj, samá klišé alá Thing, špatní herci, minimum napětí. ()

MFZB

B-čkové filmy mám rád, ale Sci-fi kategórie B ako som sa mohol pri tejto sprostosti presvedčiť stoja za konský kokot. No kurevsky nudný a ničím nezaujímavý film. Zabitý čas. Bol som v tom, že pôjde aspoň o nejaký slušný horor, ale tých hororových prvkov tu bolo neskutočne málo. Proste tento konkrétny kúsok ma neoslovil absolútne ničím a ani neviem prečo vôbec dávam dve hviezdy, teda začo vlastne. Mal som sto chutí to vypnúť, ale už reku že sa premôžem dáko, ale to sa mi neoplatilo. Takýchto filmov sú tucty a takéto filmy boli, sú a aj budú ale nikto po nich ani neštekne... ()

veverysiak

Agitka zelených aktivistov zakrytá pláštikom scifi, o horore snáď ani nehovorme, pár hýbajúcich sa pupencov na rukách a bruchách plus jedna groteskne odfaklená ruka neznesie v žiadnom prípade kritériá pre zaradenie do strašiaceho žánru, netreba hádam ani vymenovávať, na čo všetko sa toto spracovanie podobalo, ale to nie je jeho najväčšia chyba, za tú považujem nezáživné prevedenie, ktorému podľahli aj ukážkovo mdlí herci, takže 35%. ()