Epizody(12)

Kultovní cyklus výuky německého jazyka Alles Gute vedený Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou z České sody se vrací s novými díly, které vycházejí na DVD poprvé. Dvanáct lekcí o celkové délce 70 minut. S nezapomenutelnou dvojkou si prosvištíme pár slovíček a propereme několik vět. (oficiální text distributora)

Delfador

A proč sis vybral ke studiu zrovna němčinu? "No víte..." :) Scénky z Alles Gute naučené zpaměti, "Ale pane tady nemůžeme, tady je přece Krakonošovo" "Chachá, tady je Nemecko, Hier ist ein Deutschlad.....", takový jsem já, Perfektní zábava a snad nejlepší typ černého humoru. Ať už je to Krakonoš, nebo jen ukázka z české restaurace. Takže: Nestát nekoukat, nedivit se a pěkně tady dát 5 hvězdiček, holoto jedna! ()

Sareman

Není to taková kvalita jako v České sodě, ale přesto jsem se solidně bavil. Nejlepší díl je podle mě 1., 5. a 8. ()

Astu.

Kvalita Alles gute je strašně kolísavá. Byly díly, u kterých jsem se naprosto šíleně smál i ty, které mi přišli vyloženě trapné a nevkusné. Úplně se pro mě zazdili vystupováním pro stream, to je pro mě taková špína, že never more. 7/10 ()

filmoidos1.

defilé zastydlých puberťáků ... velmi zdařilé kousky /Evropě to vosolíme/ jsou zhusta převáženy trapnými skeči, ve kterých se objevuje i neomluvitelný nevkus /figurantka pálená kyselinou a hořícím benzinem.../. Pane Vávro, to jste křesťan? ()

macour

Členové divadla Sklep Šteindler a Vávra (ale i další Sklepáci) jsou stále ke koukání. Ať už v těchto scénkách nebo i v dalších akcích - Krkonošské pohádky, Výlet na Karlštejn, Na brigádě, dále jejich cestopisné pořady po různých zemích, nebo i Vávrovy toulky po architektuře našich měst... A nesmím zapomenout na divadelní představení Mlýny... Prostě u mne mají za pět (hvězd). ()