Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Kultovní cyklus výuky německého jazyka Alles Gute vedený Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou z České sody se vrací s novými díly, které vycházejí na DVD poprvé. Dvanáct lekcí o celkové délce 70 minut. S nezapomenutelnou dvojkou si prosvištíme pár slovíček a propereme několik vět. (oficiální text distributora)

Recenze (92)

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Ne, tohle se s původními díly v rámci ČESKÉ SODY opravdu měřit nemůže... Nevtipné, bez point. Nutno ovšem říct, že i za časů ČESKÉ SODY bylo natočeno několik slabších dílů (zejména v prvních měsících vysílání). Z téhle nové série mám nejraději "Protektora", oproti tomu všemi opěvované "Evropě to vosolíme" mě vůbec nezaujalo. (524.) ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Výsměch Sudeťákům? Černý humor na hraně? Či spíše trapnost? Ze všeho něco. Nápad se ale brzy vyčerpal, takže lekce ze základů němčiny a o Němcích - Sudeťácích, kteří se budou vracet pro svá území byl ukončen, protože třeba tvůrci dospěli k názoru, že lidé, co bydlí na těch územích, kde po staletí žili Němci, jsou už na předávání území připraveni, ale žádný hromadný návrat se nekonal. Ale co kdyby?! Autoři a aktéři chtěli možná zábavnou formou, našince, připravit na Sudeťáckou povahu, pro případ, že by si chtěli kupovat zpět území, které tak dlouho bylo jejich domovem. ()

Reklama

viperblade 

všechny recenze uživatele

Když skončila Česká soda, tak jsem zalitoval, hlavně proto, že Alles Gute byl dokonalý pořad. Nyní začal na Streamu a já nemohu být více šťastnější! Začátek s názvem "Evropě to vosolíme" mi potvrdil, že tihle pánové nám ještě mají co nabídnout, co se týče humoru a parodie bez pardonu. Takže za mě plný počet! ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Díky bohu za internet se svou volnou morálkou pro zobrazování čehokoliv. Z tohoto by se dramaturgové na Kavčích horách asi sesypali a ministr pro národnostní menšiny by následně označil tohle dílo za nešťastné využívání koncesionářských poplatků. V době, kdy se každý ustaraně ohlíží přes rameno, aby snad někoho neurazil, oprašuje tahle dvojka svoje legendární lekce němčiny a opět se dívá na svět tím pravým árijsko-sudetským pohledem. ()

Zajímavosti (2)

  • Ve 4. díle Liebe am Internet protagonisté německou dívku okomentují slovy „má nordický tvar lebky a živí se převážně rybami.“ Stejná věta zazní na adresu švédské modelky Playboye ve Šteindlerově prvotině Vrať se do hrobu! (1989). (Šéfik)

Reklama

Reklama