Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Kultovní cyklus výuky německého jazyka Alles Gute vedený Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou z České sody se vrací s novými díly, které vycházejí na DVD poprvé. Dvanáct lekcí o celkové délce 70 minut. S nezapomenutelnou dvojkou si prosvištíme pár slovíček a propereme několik vět. (oficiální text distributora)

Recenze (93)

Dan9K 

všechny recenze uživatele

Alles Gute jsem měl v rámci České sody a Čtvrtníčků, Šteindlerů a Vávrů uvádějí vždycky nejméně rád. A to i přesto, že pro nacistický humor mám slabost. Důvodem byla hrozná nevyrovnanost jednotlivých částí. Geniální díly jako Esesáček, Škoda Henlein či Zwei Kessel Buntes byly spíše výjimkami, ostatní části obvykle vyšuměly do prázdna bez jediného úsměvného momentu a tento trend nevyrovnanosti se víceméně přenesl i do nového Alles Gute, který do toho ještě občas přidá i nějakou větší trapnost. Nicméně naděje na kvalitu tu pořád je, díl s Protektorem mluví za vše. ()

Pluhy 

všechny recenze uživatele

Bohužel kvality původních dílů již nové přírustky nesahají ani po (no po kotníky zrovna ne) lokty. První díl bylo naprosto nepřekonatelný a úžasně výstižný, další již pouze vaří z vody a v otázkách Václava Hlodavce naprosto zklamal Petr Čtvrtníček... Bohužel to již není ta stará dobrá česká soda a přitom si současná česká politická situace takovou satyru přímo žádá. ()

Reklama

Bigrambo 

všechny recenze uživatele

Karl und Egon sind zurück, aber seine Kondition ist schon nicht so großartig wie früher. Bohužel celkový dojem z comebacku této populární sudetské dvojice sráží obrovská kolísavost v kvalitě a zábavnosti jednotlivých epizod – začali opravdu výborně (Evropě to vosolíme), ovšem postupně dobrých vtipů kvapem ubývalo a poslední dva díly s Gipsy.cz jsou opravdu hrůzné. Jak by řekl můj oblíbenec Jára Cimrman: „Tak tudy ne, přátelé!“ A nyní si prosvištíme některá slovíčka: der Fleischmörder – masový vrah, der Vegetariamörder – vegetariánský vrah :-) ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Díky bohu za internet se svou volnou morálkou pro zobrazování čehokoliv. Z tohoto by se dramaturgové na Kavčích horách asi sesypali a ministr pro národnostní menšiny by následně označil tohle dílo za nešťastné využívání koncesionářských poplatků. V době, kdy se každý ustaraně ohlíží přes rameno, aby snad někoho neurazil, oprašuje tahle dvojka svoje legendární lekce němčiny a opět se dívá na svět tím pravým árijsko-sudetským pohledem. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Když skončila Česká soda, tak jsem zalitoval, hlavně proto, že Alles Gute byl dokonalý pořad. Nyní začal na Streamu a já nemohu být více šťastnější! Začátek s názvem "Evropě to vosolíme" mi potvrdil, že tihle pánové nám ještě mají co nabídnout, co se týče humoru a parodie bez pardonu. Takže za mě plný počet! ()

Zajímavosti (2)

  • Ve 4. díle Liebe am Internet protagonisté německou dívku okomentují slovy „má nordický tvar lebky a živí se převážně rybami.“ Stejná věta zazní na adresu švédské modelky Playboye ve Šteindlerově prvotině Vrať se do hrobu! (1989). (Šéfik)

Reklama

Reklama