Epizody(12)

Kultovní cyklus výuky německého jazyka Alles Gute vedený Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou z České sody se vrací s novými díly, které vycházejí na DVD poprvé. Dvanáct lekcí o celkové délce 70 minut. S nezapomenutelnou dvojkou si prosvištíme pár slovíček a propereme několik vět. (oficiální text distributora)

Delfador

A proč sis vybral ke studiu zrovna němčinu? "No víte..." :) Scénky z Alles Gute naučené zpaměti, "Ale pane tady nemůžeme, tady je přece Krakonošovo" "Chachá, tady je Nemecko, Hier ist ein Deutschlad.....", takový jsem já, Perfektní zábava a snad nejlepší typ černého humoru. Ať už je to Krakonoš, nebo jen ukázka z české restaurace. Takže: Nestát nekoukat, nedivit se a pěkně tady dát 5 hvězdiček, holoto jedna! ()

Sareman

Není to taková kvalita jako v České sodě, ale přesto jsem se solidně bavil. Nejlepší díl je podle mě 1., 5. a 8. ()

Astu.

Kvalita Alles gute je strašně kolísavá. Byly díly, u kterých jsem se naprosto šíleně smál i ty, které mi přišli vyloženě trapné a nevkusné. Úplně se pro mě zazdili vystupováním pro stream, to je pro mě taková špína, že never more. 7/10 ()

filmoidos1.

defilé zastydlých puberťáků ... velmi zdařilé kousky /Evropě to vosolíme/ jsou zhusta převáženy trapnými skeči, ve kterých se objevuje i neomluvitelný nevkus /figurantka pálená kyselinou a hořícím benzinem.../. Pane Vávro, to jste křesťan? ()

macour

Členové divadla Sklep Šteindler a Vávra (ale i další Sklepáci) jsou stále ke koukání. Ať už v těchto scénkách nebo i v dalších akcích - Krkonošské pohádky, Výlet na Karlštejn, Na brigádě, dále jejich cestopisné pořady po různých zemích, nebo i Vávrovy toulky po architektuře našich měst... A nesmím zapomenout na divadelní představení Mlýny... Prostě u mne mají za pět (hvězd). ()

DarkSikorski

A ke každému balení Napalmexu dostanete plastového esesáčka zdarma. Sice už to není tak úplně ono jako když to byla součást České sody. Ale pořád jsou to ty švihlé "lekce německého jazyka". ()