Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

psiisek

jako, musim dat tri, lebo na styri to urcite nie je. ale aj ked z velkej casti to bol obycajny priemerny americky film, v niíecom bol o kusok vynimocnejsi. ()

Mire

Ušlo to, ale na komédiu to bolo trocha málo nie? Emma Stone je ale fajn herečka, tak aspoň tie dve hviezdy si film zaslúži. Dobrá hláška s bibliou :) ()

kubas369

8/10. O moc chytřejší než se zdá na první pohled a to mne baví. Konečně někdo, kdo má snahu si vytřít zadek s stereotypem teen, romantické komedie a ukázal nám, že to jde udělat i s větším nadhledem a zábavněji. ()

l.enik.c

Jsem hodně překvapená z tak kladného hodnocení. Film, který ukazuje na jednu stranu velmi puritánskou, na druhou stranu však velmi zvrhlou "zlatou" mládež USA ... bohužel nic pro mě. Ani vtipné mi to nepřišlo, ani romantické. Prostě o ničem. A Emma Stone? Asi nemůžu soudit, když jsem čistokrevná heterosexuální žena (to jsem si teď vzpomněla na zvrhlé rodiče hlavní představitelky), ale co je na ní tak úžasného podle ostatních reakcí, taky nevím. Nebo že by fakt chlapům, nejen těm americkým puberťákům, stačilo, že si ženská nasadí "sexy" obleček, prohodí nějaké to zvrhlé slůvko a jsou z toho hotoví? Nechce se mi věřit... ()

Guran

Dobrá komedie, která pobaví... něco na způsob Prci, prci, prcičky; akorát, že tohle není o sexu, ale čistě o vztazích mezi mladými studenty. Příběh sice není žádný originál, ale sem tam skvělá hláška a herecký výkon hlavní představitelky Emmy Stone. ()

maty-maty

V těchto filmech, mám vždy scény, na které se nemůžu koukat, ale v tom to to byla jen jedna. A to je sakra málo. A to jak spolu skákali na posteli. Emma Stone je velmi sympatická herečka a stále se zlepšuje. ()

angorka

Will Gluck si od Fired Up! polepšil, protože tohle je konečně teenagerovská komedie, která má hlavu a patu. Emma Stone je skvělá - oproti The House Bunny tady měla prostor předvést to co umí! Dobrá hudba, rychlost mluvení je snad ještě rychlejší než v Gilmore Girls :-D. Jo a Amanda Bynes je nějaká nateklá, ne? ()

yatan

niekedy trosku opozerane, ale inteligentne vtipne a stale lahucke so sikovnym obidenim najvacsich klise americkych teenage comedies..lepsi priemer, cista 7icka. ()

Trishka

Ale jo! Mezi těmi všemi rádoby vtipnými komediemi, kde pevnou rukou vládne "jemný situační" humor je tohle pohodová změna, která se dobře konzumuje po dlouhym tejdnu za asistence psího počasí a horkýho čaje. Asi nejvíc se mi líbí, že film zbytečně nezabíhá do sentimentu a mravokárnýho zdvihání ukazováku. Palec nahoru taky za Emmu Stone. ()

Blazis34

Komedie na trochu puberťácké téma se mi docela líbila. Pár dobrých hlášek a scén podané docela pohodovými herci se režisérovi Gluckovi podařilo. Snad bych jen vytkl, že Emma Stone mi přišla až moc hezká, hrající holku, která by měla být šprt a kluci o ní ani nezavadí. Chyběla mi tam nějaká změna, malá proměna... Jinak pohodová komedie u které jsem si odpočinul a nemusel o ničem přemýšlet. Sice žádná bomba, ale hodnotím kladně - tři hvězdy - 65%. ()

Via

Hmm... jako odpočinkový film, proč ne... Zajímavé myšlenky... středoškolské prostředí a jeho peripetie... aneb jak se z nevýrazného děvčete stane jednou menší zprávou nejznámější bytost na škole... Ale celkově pro mě průměr. ()

x_ander

Teenagerovská komedie, kterou táhne dopředu jen a pouze Emma Stone. Ta holka je kouzelná, ale jinak nemá Easy A nic moc co nabídnout. Zápletka je jak z jiného světa, ale když to člověk bere s nadhledem, pár vtípků si najde (Stanley Tucci rocks!) a ztráta času to rozhodně není. Zkrátka nepříliš výrazná komedie s velmi výraznou Emmou Stone. ()

Roucky

Myslím, že pro rok 2010 to určitě nebyl zas až takový průšvih a že je spousta mnohem horších filmů. A mě to bavilo. Sympatická Emma Stone, neuvěřitelná zápletka, která samozřejmě končí dobře a člověka to neurazí. ideální film pro odpočinkové odpoledne nebo večer, kdy se člověku nechce přemýšlet. ()

Dámské posily...

Dámské posily...