Když opravdu koukneme pod povrch, tak to není jen další teen slátanina, ale k realitě na středních školách to opravdu nemá daleko. Rozhodně zatím nejlepší film od Willa Glucka. Sice tomu zatím pořád něco chybí, ale i tak velmi milý a poměrně i originální teen film, který má v sobě myšlenku, ale zároveň dokáže i pobavit. Dost se mi taky líbil styl vyprávění a Emma Stone byla fakt dobrá. 70%.(3.3.2013)

• dobytek

Tato týnejdžrovská komedie postrádá všechno, co bych od týnejdžrovský komedie očekával. Žádný divoký mejdany a život podle hesla sex, drogy a drum'n'bass. Místo toho většinu filmu posloucháte nějaký mentorování 17-letý holky. Dávám jednu hvězdu za občasný záblesky humoru a druhou hvězdu za několik herců ve vedlejších rolích. Jako celek mě to ale vůbec nebavilo.(4.3.2012)

• mat.ilda

Ještě stále nemohu uvěřit, že jsem se dodívala do konce - stalo se, a teď mi nezbývá, než přemýšlet, na jakém pubertálním profilu jsem narazila na tak nažhavený komentář, co mně dokázal vnuknout scestnou myšlenku, že bych se mohla bavit stejně... Totálně nevtipný, vyumělkovaný, rádoby mravokárný výpotek, proti kterému je Beverly Hills 90210 líheň zkaženosti a Jim plus Cindy Walshovi párek pederastů, měl zřejmě za úkol výchovně působit na středoškoláky, kteří dávno postoupili do vyšších levelů dospívání po americku, ale tématicky posloužit mohl jen jako útěcha pro těch několik málo typů, o kterých si zpětně uvědomíte, že jste na ně po celá léta studií nepromluvili ani slovo, takže bych promítala pouze v artových kinech, jako ujetou dobovou odchylku... Jo, a v rámci rozborů literárních děl, vděčném to středoškolském tématu, by si měli nějakou tu hodinu literatury připlatit i tvůrci, třeba by pak věděli, jaký je rozdíl mezi cizoložstvím a smilstvem...(19.12.2013)

Easy A bylo pro mě příjemnou podívanou a milým zpestřením odpoledne. Vlastně největší úspěch pro mě byla skvěle zahraná role Olive - Emma Stone střídala vizáž nevinné dívčiny a coury jak na běžícím pásu a já jsem jí to věřil. No a pak je tu skvělý soundtrack, dobře vybrané herecké obsazení a pěkný počet vtipných scén. A nakonec z toho vylezlo pokoukaní za (slabší, ale ještě pořád) 4*. Zkrátka jedna z oddychovek roku 2010, která mě pobavila jako např. Návrh za rok 2009.(5.12.2010)

Nebyla to špatná komedie, první půl hodinku svižná záležitost, která právě poté první půlhodince začíná být tuctově předvídatelná, ale nepřestává být zábavná. Sice jsem si i párkrát zívla, ale zase oceňuji absenci fekálního humoru, který je pro tento žánr poslední dobou typickým doplňkem. Herecká esa v menších rolích pobavila, nebo alespoň potěšila a taťka Stanleyho Tucciho byl prostě k sežrání. A souhlasím s Červeňákem, kdyby nic jiného, hlášku o Bibli hned vedle Stmívání si budu pamatovat.(23.1.2011)

• - Na jedné z protestujících cedulí se píše "Exodus 20:14", což je jedno z 10 přikázání hlásící „Nemáš se dopouštět cizoložství“. (hellstruck)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem Major Cities. (Mr.Hudson)

• - Během natáčení oznámila Amanda Bynes konec své herecké kariéry s tím, že Panna nebo orel měl být jejím posledním filmem. Ještě před premiérou filmu si však svůj záměr rozmyslela. (Mr.Hudson)