Panna nebo orel

Ľahko ju zbaliť

Komedie / Romantický

USA, 2010, 89 min

Barely C.(4.2.2011)

Rozpočet $8miliónovTržby USA $58,401,464Tržby Celosvetovo $75,330,939Tržby za predaj DVD v USA $20,151,330 //počet predaných kusov 1,375,721║ ako nápad vôbec nie zlý, Emma Stone je veľmi príjemná herečka ale niečo mi tam chýbalo čo by ma skutočne odviazalo a mohol som si to užiť /55%/(16.1.2011)

Módní přehlídka nevyzrálých, leč na správných místech vyspělých krasotinek na čtyřleté použití. Docela věrohodné, jako kdybychom s Willem Gluckem chodili na stejnou střední. I když... Kdyby tenkrát každá holka, která se vyspala během jednoho týdne se dvěma klukama, byla u nás hned za couru, nechodil bych býval na střední dívčí, nýbrž do bordelu a neměl bych teď pár let po matuře, ale kapavku. Akorát teda to čekání na pravého prince nevím kde Will vzal. V našem království bylo tolik pravých princů...(30.12.2015)

• Zeck

Co říct k tomuto filmu? Naprosto nevhodné pro malé holčičky, které sní o životě na střední škole. Stejně tak nevhodné pro náctileté bravo-girls prdelky a naprosto nevhodné pro dospělé diváky. Pokud se o tomto filmu dá bavit jako o komedii, tak připravil tak neuvěřitelně málo vtipných scén (vlastně žádnou), že to komedie prostě není. Příběh je vyprávěn skrze pseudosedmnáctiletou dívku, která je ovšem rozumově tak na 26 letech, takže pro teenagery naprosto k ničemu. Tento film mě absolutně nudil, totální ztráta času a ačkoliv mám Stone rád, tady mě dokonale unudila k smrti. 20% 26.12. 2010(26.12.2010)

Hezký pokus o updateovanou poctu hughesovkám, ale na ty to vážně nemá. Sixteen Candles, The Breakfast Club nebo Ferris Bueller's Day Off si kdykoliv dám mnohem radši. P.S. Jen ti rodiče jsou tu naprosto geniální :)(22.11.2010)

• - Když Olive jmenuje studenty, kterým "pomohla", zmíní i jména Phil Lord a Chris Miller, tvůrce filmu Zataženo, občas trakaře (2009). (Karlos80)

• - V původní verzi scénáře zaznělo slovo "fuck" 41x, "shit" 13x a "cunt" 3x. Pro dosažení ratingu "PG-13" (přístupno od třinácti let) byl nakonec počet neslušných výrazů znatelně snížen. (Karlos80)

• - Software, který Olive použila pro streamování videa, je Trillian Astra. (sssssycak)