Rozhodně nejsem cílová skupina, ale vůbec jsem nevěděl do čeho jdu. Ležím nemocný v posteli již tři dny, tak jsem se chtěl alespoň trochu rozveselit s Emmou Stone, o níž vím, že to rozhodně dokáže. Viděl jsem spoustu nekorektností, nicméně si myslím, že to zase takový propadák není a i obsazení je poměrně slušné. A skutečně jsem se jednou i nahlas zasmál s odkazem na Marka Twaina. Jen s tou teplotou dolů mi Emma nepomohla.(29.7.2016)

• jojinecko

A Easy má hlavne dve pozitíva: Chce (!) byť "inou" teen komédiou, inteligentnejšou, nepovrchnejšou. Nájde sa aj pár podarených odkazov a anti-teen vtípkov, ktoré triafajú do čierneho. Druhým pozitívom je Emma Stone, neokukaná tvár, v podstate sympaťáčka, ktorá má sexi "šušlajúci" hlas:) Okrem toho je to nevtipná a jemne priblblá zlátanina a nepodarený pokus o"alternatívu".(15.1.2011)

Velice netradiční a příjemně inteligentní teenagerovská komedie, kde většinu času jde spíše o poučování a monology hlavní postavy, než o šílené párty scény nebo zvrhlé narážky, ale přesně tohle zde přidává na kvalitě. Ústřední hvězdou je Emma Stone, která zde doslova zazářila a tato lehce intelektuální role jí neuvěřitelně dobře sedla. Navíc je Emma obklopena sympatickými herci, dobrým soundtrackem a absencí trapných scén. [75%](9.10.2015)

[imdb: 7.6/10] | me: Ako tu už niekto spomenul - trailer sľúbil viac než film dokázal ponúknuť. Celý film som presedel čakaním na niečo čo by ma pobavilo, upútalo, zaujalo, ... ale nič takéto sa nedostavilo. Hodina a pol uplynula a ja som bol stále v tom istom rozpoložení ako na začiatku filmu. Proste nič si nezískalo moju pozornosť natoľko, aby to pozitívne ovplyvnilo môj celkový pocit. Dej je veľmi priamočiary, veľa sa rozpráva o ničom a čas plynie. Emma Stone je síce veľmi zaujímavý typ herečky, ale len to mi nestačilo. Prívrženkyne Gilmore girls sa na to budú pozerať síce inými očami, ale mňa si tento snímok nezískal sňáď ničím. Film skončil a ja som sa pýtal sam seba: "Kde je ten film, ktorého trailer som videl ?" Už dnes poobede naň zabudnem. [2 a pol*](24.11.2010)

Ze začátku jsem se nemohla přenést přes nesmyslnou úvodní zápletku, která narostla do obrovských rozměrů. Některé postavy bych z filmu úplně vyhodila (celý ten náboženský spolek byl strašně trapný). Na druhou stranu je tady ale něco, co z Easy A dělá celkem příjemnou a stravitelnou komedii. A to je Emma Stone. Ta ze sebe dává úplně všechno, je to neuvěřitelná sympaťačka a už delší dobu mě tato herečka opravdu baví. Rodiče hlavní hrdinky jakoby přiletěli z Marsu, jenže když jsou v podání Stanleyho Tucci a Patricii Clarkson, nelze si je neoblíbit. Easy A na některý pohodový večer rozhodně není špatná volba a pár vtipných momentů se zde taky najde, bohužel trapných je poněkud více a víckrát už si asi Easy A nezopakuji.(26.12.2011)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem Major Cities. (Mr.Hudson)

• - Motiv „Šarlatového písma" proložil také dějovou línii filmu Bláznivá, zatracená láska (2011), ve kterém Emma Stone také hrála. V něm se o něm učil její bratr Robbie (Jonah Bobo). (Elbarto08)

• - Všechny scény Emmy Stone u webkamery byly natočeny v jeden den během čtrnácti hodin. (Taninaca)