Detektiv Gervais (Eric Judor) už po léta honí krále zlodějů Curtise (Ramzy Bedia). Nyní má jedinečnou šanci - z Paříže náhle zmizeli všichni obyvatelé a zůstal pouze jeho protivník. Francouzskou akční komedii natočili herečtí představitelé obou hlavních postav.  Francouzská akční komedie vám předvede město plné světel - Paříž, jak jste ji doposud nikdy nespatřili. Gervais (Eric Judor) je policejní detektiv, který už po léta honí mazaného krále zlodějů Curtise (Ramzy Bedia). Ten mu zatím vždycky unikl a udělal z něho hlupáka. Jednoho rána se však Gervais probudí v liduprázdné Paříži, z níž zmizeli všichni obyvatelé. Vlastně ne úplně všichni. Zůstal tu Curtis, který se řítí prázdnými ulicemi rychlostí závodníka formule 1. Jsou tu jenom oni dva, Paříž je pouze jejich. Není to ta nejlepší příležitost pro zakopání válečné sekery? Jenže to neznáte Gervaise. Ten má jediné přání - dostat Curtise za mříže. (oficiální text distributora)

Dexter1

2 blbé hviezdičky na CSFD. Myslite si, či som divný alebo nie, niektoré vtípky sa mi fakt dosť páčili. Škoda, že tam tych vtipov nebolo viac. ()

MrPierc

Guten Tagen :-) Francie je země Barbary Streisandové :-) Odpočinkový film, kde se nic moc neřeší, ale ta dvojka je velmi zábavná. Policajt, který patří do ústavu + zloděj, který si loupež užívá. Film sice není vtipově na úrovni, ale jsou tam dobré hlášky a pěkná hudba. Zajímalo by mne, kolik je stálo zastavení dopravy po Paříži a hlavně u Vítězného oblouku. ()

Langy10

Taková odpočinková komedie. Člověk se zasměje, i když chvílemi mi přišlo, že film totálně ztrácí pointu. Co si budeme povídat režiséři se do toho museli trošičku zamotat. Ale na druhou stranu vidět například prázdný Shanzelize, to se jen tak nevidí a ještě s hlupákem uprostřed :D. Já se docela bavil. 58% ()

misulka03

Přiznávám, že nemůže být řeč o nějakém skvěle udělaném filmu, u kterého by každý vyzdvihoval jeho kvalitu. I já toto přiznávám, přestože mé hodnocní bylo poměrně vysoké. Pro mě je tento film cenný úplně jinak. Jedná se o film s úžasným francouzským humorem, na který si já dost potrpím. Smála jsem se od začátku do konce - pro mě úžasný zážitek. ()

DivX

Slabý film Bedii a Judora. Suché až trapné hlášky doprovází tento kousek celých 93 minut. Myslím, že tihle dva mají na to aby hráli v lepších filmech, tak nevím kde je problém. 30% (DĚJ * AKCE * VTIP ** HERCI ***) IMDb.com: 5,4/10 ()

Bobik9

Proboha! Těšil jsem se na vtipnou francouzskou komedii. A nic! Zajímavá myšlenka, ale výsledek tragický. herci špatní a nezajímaví. Vtipy trapné nebo žádné. Obrovské zklamání pro mě. Trapný film! ()

ArdathBay odpad!

Obrovské WTF !!! Základem komedie byl, je a bude vždy humor. To by měl těm dvěma idiotům před kamerou i na seslích připomenout. ()

Arius

V celku solídny úvod pokazila priblbá pointa filmu. Škoda, začínalo to slubne čo u tejto dvojice nie je zvykom. ()

Viburnus

Film to není nijak převratný, herecké výkony nejsou na Oscary... ale o tom tenhle tenhle film přece není... Většina lidí to tu přirovnává k Já, legenda a hodnotí to strašlivě - a v tom jsou právě úplně vedle. Je v tom vidět jejich omezenost - prázdné velkoměsto = Já, legenda - základní rozdíly jsou zřejmé, 2 blbouni nikdy nebyli myšleni vážně, celou dobu jde o přihlouplou komedii, je to tak zamýšlené a je to tak natočené. O nějakém opičení nemůže být řeč, tahle ztřeštěnost je podle předlohy z roku 1964, teď to jen filmaři oživili, když už na to mají technologie. Bavil jsem se prázdnou Paříží, poznával obvykle přelidněná místa, bavil se jízdou ve formuli a scénkou při přeskakování střech... Jistě, když toho zloděje někdo nemá rád, zmizí všichni lidi kromě těch, co ho nenávidí - je to kravina. Ale to už vám dopředu prozrazuje název filmu. Kdo zapne televizi s tim, že film, v jehož názvu figuruje slovo blboun, bude v něčem podobný Já legenda, ten by měl tu televizi vážně vypnout a jít se projít na vzduch... Já se smál prostým vtípkům a žasl nad liduprádznem ve světovém velkoměstě. ()

M.A.J.O.

Při pohledu na prázdnou Paříž vám to připomene film Já, legenda. Najde se pár vtípků, ale jinak nic závratného. ()

Mania

Nedá se upřít, že něco vtipné bylo. Jenže bylo toho tak žalostně málo, a zbytek filmu? Nuda, nuda, nuda... ()

Fawkes

Tento film podle mě nemá využitý potenciál. Nápad se zmizením veškerého pařížského obyvatelstva není špatný, ale filmu by rozhodně prospělo lepší herecké obsazení. Jen mě teď nenapadá žádný francouzský komik. Za pár vybraných scén jsou to 2 hvězdičky, ale nejedná se o příliš kvalitní film. (30%) ()

MickeyStuma

V Paříži jednoho dne jen tak z ničeho nic zmizí lidé s výjimkou bezvýznamného policajta a drzého zločince, kterého roky pronásleduje. A tak honba kočky s myší pokračuje na všech frontách. Jen oni dva a nikdo jiný. Sci-fi komedie, kterému asi moc diváků na chuť nepřijde. Humorných gagů je sice více než dost, ale protože velmi často vypadají, jako by se tvůrci nemohli rozhodnout mezi sitcomem a groteskou, moc toho k zasmání skutečně není. Bylo v ději vůbec vysvětleno, proč ti lidé zmizeli? No nic. Když už nic, tak snímek sice neurazí, ale do paměti se nezapíše. ()

Nail

Dost ubohá komedie, kde opravdu dva blbouni se honí po prázdné Paříži. Byly tam místa, kdy se člověk zasmál, ale to jen proto jaká stupidita to byla. ()