Detektiv Gervais (Eric Judor) už po léta honí krále zlodějů Curtise (Ramzy Bedia). Nyní má jedinečnou šanci - z Paříže náhle zmizeli všichni obyvatelé a zůstal pouze jeho protivník. Francouzskou akční komedii natočili herečtí představitelé obou hlavních postav.  Francouzská akční komedie vám předvede město plné světel - Paříž, jak jste ji doposud nikdy nespatřili. Gervais (Eric Judor) je policejní detektiv, který už po léta honí mazaného krále zlodějů Curtise (Ramzy Bedia). Ten mu zatím vždycky unikl a udělal z něho hlupáka. Jednoho rána se však Gervais probudí v liduprázdné Paříži, z níž zmizeli všichni obyvatelé. Vlastně ne úplně všichni. Zůstal tu Curtis, který se řítí prázdnými ulicemi rychlostí závodníka formule 1. Jsou tu jenom oni dva, Paříž je pouze jejich. Není to ta nejlepší příležitost pro zakopání válečné sekery? Jenže to neznáte Gervaise. Ten má jediné přání - dostat Curtise za mříže. (oficiální text distributora)

Louie

Kdybych to vypnul po vytržení bankomatu ze zdi hned na začátku, tak by to bylo možná i za pět hvězdiček.... ()

Rudyamon

Film ve mně zanechal dost rozpačitý dojem. Je v něm pár opravdu dobrých scén a skvělých nápadů, naproti tomu oba režiséři nechali v ději několik mrtvých míst, kdy jakoby už nevěděli, co dál a jenom nabírali dech před další akcí. Nepochybně jsem viděl víc daleko lepších komedií, ale tahle byla docela příjemným, byť zcela nenáročným zpestřením dne. Nebyla špatná na dva body, ale zas ani tak dobrá na tři, tak snad něco mezi tím. ()

MRPitivier

Musíte uznat, že zmizení lidstva v Paříži, kde se dá, co dělat, je dobrým nápadem, je podání dvou hlavních herecký postav a zároveň režisérů dosti křečovité a nesympatické! Nevyvážené, vtipné, ale spíše pro lidi s nižším IQ, bez pointy... A takhle bychom vyjmenovali všechny chyby na tomto snímku. Jedno shlédnutí Vám vystačí a myslím, že si film pouštět dvakrát nebudete! ()

Scraffy

Dobrý nápad na komédiu a dvaja hlavný protagonisti sú pomerne dobrý a celý film si užívajú. To je tak všetko. Nejdem ani hovoriť, že humor je taký, aký je. ()

Pitryx odpad!

Nesympatický nablblý hlavní hrdina, jeho protivník něco podobného, ale na druhou. Spíše, aby mně bavili, mi lezli na nervy, naštěstí jen půl hodiny, protože pak jsem to vypnul. Nač čumět na takového blbečka a liduprázdné město. To jako mělo být SF nebo co?? 201307273000/nest s.Smíchov ()

Plastík

Na tyhle filmy se nedívám, ale včera jsem to shlídl po půlnoci v TV. A musel jsem se krotit, protože jsem se řehtal jako blázen. Děj film jsem nějak nevnímal, jako jednotlivé Gagy. Ty byli bezvadný. ()

SB

I komedii dám 5 hvězd, když bude v rámci žánru vynikající. Tato z žánru „prdlá komedie“ není zrovna tragédií, ale nepatří ani mezi nadprůměrné. Tím lepším jsou některé její velice vtipné nápady (jízda formulí po Paříži, střelba na medvěda za dveřmi, ...), tím horším nekteré až moc francouzské vtipy (skákání ze střech, ...), až moc účelový námět a jinak celkově myšlenková prázdnota. ()

petan416

Excelentní komedie! Zaručeně Vás rozesměje! Vtipné od začátku do konce. Kdo chce vidět extra super zábavnou komedii, ať se koukne na toto dílo! 100% a pokud by šlo víc, dám víc! EXCELENTNÍ ()

Ijanek odpad!

Blbost, kravina a velká tragédie. Hodně veliká škoda materiálu na tento "film". Do ústavu se všema co se na tomto snímku podílely. Fuj ()