Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

Elgin

Hovori sa, ze medzi slepymi je jednocko kralom a tak bych to prirovnal k tejto reality show. Na CT1 jedna z velmi popularnych relacii ktoru vraj sleduje 500.000 ludi v Ceskej republike. Niektore projekty naozaj stoja za zvazenie a su hodne investicii, niektore len na smiech. Kazdopadne sa jedna o zdarilu prezentaciu jednotlivych napadov. Zatial vseobecne najoblubenejsie propagacie ktore nedostali od investorov ani halier boli Cokokornouty kde pan Vztekly urobil z toho one man show (84r) a Zalozfirmu.cz kde pravnik dostal do uzkych i samotnych investorov ktori mali velke oci. Len tak dalej konecne je tato verejnopravna televizia hodna mojich poplatkov co sa vobec neda povedat o inych zabavnych relaciach vysielanych na tomto programe. ()

gumbo

Zajímavý pořad, který tu měl být už možná o 15 let dříve, ale díky bohu za to, že aspon BBC své nápady posílá do světa. Přijde mi to ale také trochu unylé, místy tomu chybí šťáva, ale takový je asi holt někdy byznys. Já se u toho docela bavím a dá se to brát i jako dobré školení pro ty jež by chtěli někdy podnikat (nechť jich je jen více a více). 65% ()

cielle

Teda někdy bych nechtěla bejt v kůži těch snažících se lidí, ale pravdou je, že když chci peníze, musim se na to taky připravit :) ()

Ydrosten

Výbornej pořad , kterej si málokdy nechám ujít. Ty nápady jsou kolikrát dokonale idiotský , ale jinak mají super plány a nápady a možnost vyzkoušet si to naostro je bezva šance pro všechny kdo to mají v hlavě srovnaný a ví co chtěj. Super - doufám že to hned tak nepohřbí a budou se zlepšovat ( držím palce ) ()

Kaučuk03

Ačkoli by se mohlo zdát, že se pořad bude stávat nudným, není tomu tak, je sice pravdou, že za to ani tak nemůžou tvůrci, jako lidé, kteří do Dnu d jdou. Ale i tak originální nápad a po dlouhé době je zase v tv zábavný pořad, který má úroveň. ()

muskcz

Tak tohle je první seriál veřejnoprávní televize, na kterém jsem začal doslova ujíždět. :) Perfektně vymyšlený formát reality show s prakticky neomezenými možnostmi. Co díl, to perla. 100% ()

Kingjiri

Jedna z mála reality show, který vysílá Česká televize a díky bohu za to, že si vybírá aspoň serióznější formáty. Občas jenom ve Dni D koukám, na co češi nepřijdou nebo s čím a jak tam občas lidi dokážou přijít. Jedinou vážnější výtku bych měl k investorům, který občas maj na zájemce o investici prakticky nesplnitelný požadavky. Třeba rozsáhlej průzkum trhu, kterej jedinec těžko provede. A pokud ho přece jen udělá, samozřejmě na malym okruhu respondentů, je mu řečeno, že to neni dostatečný. Taky těžko investoři ze zájemců o investici dostanou přesnější čísla o tom, jakej budou mít obrat za X let, když ještě business vůbec nezačali. Ale pořád jde o nejspíš nejlepší reality show, která v Česku běží. ()

anitae

Pěkně udělaný pořad a pro některého učastníka dobrá reklama i bez investice. Dobrý projekt byl třeba dřevěný koník pro děti, či židle jako rehabilitační pomůcka. ()

Werde

Podnikavci, podnikatelé, koumáci aj. se střídají se svými nápady před investory s jediným cílem, dostat peníze. Proč ne? Někdy se dost zasměju, někdy lituju investory s čím se musej potýkat a někdy zas dostanou pořádný kapky zájemci. Den D určitě stojí za shlédnutí. ()