Velkofilm (TV film)

Česko, 2007, 2x66 min

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Ondřej Pavelka a Michaela Badinková, natočeno tak nějak jinak (postaru nebo v retrostylu), hlavně k závěru dusnější atmosféra -žádná filmová výhra to není, spíše průměr, je to rozděleno na 2 části a ve výsledku možná zbytečně dlouhé/// Oceňuji námět, neotřelé zpracování, dobré interiéry a fakt, že se to natáčelo v Brně. Jsem prostě patriot .-) Občas potěší i filmové záběry z tehdejší doby a sem tam humor. Zbytek je průměr a celkově mě film až tak nenadchl./// Celkem 55%///(17.5.2009)

VŠECHNY VELKÝ PROJEKTY V DĚJINÁCH LIDSTVA SKONČILY KVŮLI HÁDKÁM O NĚJAKOU SUKNI! Na Pavla Jandourka je to velice řemeslné. 70%.(18.5.2009)

• paascha

no nevím, dost nudná televize(10.5.2009)

• Joski

Na tak sľubný námet prišlo veľké sklamanie. Slabé ako dávno vyluhovaný čaj. Pavelka nemastný-neslaný a scény z "natáčania" dosť krčovité. Napriek zaradeniu k DRÁME ma film snahu pobaviť diváka lascivnym humorom. Škoda:-( Námet a doba veľmi zaujímavé. Filmové spracovanie a herecké výkony dosť slabé! Česká kinematografia pomaličky stráca svoje neopakovateľné kvality predošlých filmov "zlatej českej éry". Napr. prachom zapadnutý O.Lipského: HAPPY END :-)...(11.5.2009)

• triatlet

Zajímavý nápad, polovičaté zpracování. Zdlouhavé; myslím, že rozdělení do dvou částí je největší chyba. Navíc jsem nevěděl, na co bych se měl v druhém díle těšit... takže při druhém díle jsem upřednostnil konkurenční Novu. Herectví Ondřeje Pavelky nepřesvědčivé. Některé opakující se postelové scény prvoplánové. Navození dobové atmosféry zdařilé.(17.5.2009)