Něco na té Mary je

Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

• Necron

tragicky hnuj misici se s ukrutnou demenci. uz aspon vim proc jsem se tomu tak dlouho vyhybal a koho pojebu za to, ze mi to vnutil. to melo byt vtipne? romanticke? sexy? dojemne? nebo jake? prazdne? k nasrani? ben stiller je asi nejvetsi trapak v hollywoodu a navic uplne bez jakehokoliv stylu - vetsi loser uz snad nikde byt nemuze. 1* za scenku s ozivovanim psa a nazranym hadem.(5.11.2012)

Chtělo to dopilovat či spíše pořádně obrousit nevyvážený scénář, který je sledem více či méně humorných situací a nějaká pořádná dějová linie je tady zastoupena několika silnými scénami, které zůstanou v paměti, protože na tom mají lví podíl herci Ben Stiller, Matt Dillon a Cameron Diaz. V závěru filmu dojde dech a křečovitá trapnost se tu rozvine v celé své kráse, a to vcelku milému a zábavnému filmu ublížilo.(10.2.2009)

• senor

Nemůžu uvěřit tomu, že se takový ohňostroj trapnosti mohl dostat do seznamu 1001 filmů, které musíte vidět než zemřete. Americká komediální kinematografie v troskách. Gayové, černoši, retardi, lidi s berlema, staří lidé, zuřivý naspeedovaný čoklík a hlavně neustále problematické genitálie hlavního představitele, jsou přece vždy k popukání. Not a single laugh.(26.3.2016)

No je to film síce viac ako 15 rokov starý, môžem ale povedať že na toto by som sa s chuťou pozeral znova a znova. Občas mi to v niečom pripomenulo prcičkovské fóriky, ale zaručene sa pri tom pobaví každý a navyše Ben Stiller a Cameron Diaz, no čo dodať viac, je to záruka skvelého filmu. Vtipné scény a trapasy u ktorých sa človek naozaj pobaví. Zamotaný dej a zaujímavé rozuzlenie. Ďalšia zo skvelých komédií môjho detstva.(18.1.2015)

• Renton

Scénář: Ed Decter, John J. Strauss, Peter Farrelly, Bobby Farrelly .. Shit. Ve srovnání s Blbý a Blbější tahle pitomost vždycky prohraje!(10.4.2005)

• - Po finančním neúspěchu filmu Kingpin (1996) počítali bratři Farrelyovi s tím, že jejich příští film bude s velkou pravděpodobností i tím posledním. Proto se rozhodli odhodit veškeré zábrany a natočit tu nejšílenější černou komedii, jakou si jen dokázali vymyslet. Poté, co se snímek Něco na té Mary je stal obrovským kasovním trhákem, mohli Farrelyovi zapomenout na veškeré obavy a pokračovat ve své tvorbě. (Cheeker)

• - Cameron Diaz: „Tohle je ten nejšílenější film, který jsem kdy točila.“ (Trainspotter)

• - Většina komparzistů je přátely či známými bratří Farreyových, kteří jim také nabídli účast na natáčení. (Cheeker)