Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mary je prostě úžasná! Kdo už ji nemiluje, brzy do toho spadne. Láska k hezké, chytré, milé a bohaté Mary je nevyhnutelná. Ted o ní snil už na střední škole a i když mu rovnátka na kráse zrovna nepřidala, vybrala si Mary jako doprovod na maturitní ples právě jeho. Jenže Ted má vedle obludných rovnátek i obludnou smůlu. Po sérii trapasů, které jej potkaly v předvečer té velké události u Mary doma, se Ted rozhodl svou vyvolenou raději už nikdy nespatřit. Uběhlo však třináct let a jeho srdce je stále zraněné nenaplněnou láskou. Na radu svého přítele najme Ted soukromého detektiva Healyho, aby Mary vypátral. Odporný Healy se do stále krásné Mary zamiluje a Tedovi nalže o jeho křehké lásce z dětství spoustu nesmyslů. Teda to ale neodradí a rozhodne se údajně tlusté, rozvedené Mary se čtyřmi dětmi pomoc. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (368)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Cameron Diaz jako krásná Mary je perfektní a genialita některých vtípků je neuvěřitelná. Vtípky se sp... :) a nebo flashback do mládí prožitého s rovnátky v puse to nemá chybu. Stiller je skvělý! Možná je tato komedie jedna z těch, které musí v člověku dozrát, protože svým způsobem nemusí okouzlit na poprvé a rozhodně vám nemusí pohladit přesně váš smysl pro humor. Je to velmi subjektivní, ale některé vtípky jsou nepopiratelně vtipné. ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

Jak jsem se dozvěděl od některých uživatelů ČSFD, jsem zabedněný ignorant, a nesmím je tedy ve svém ignoranství zklamat - této komedii dávám 4 hvězdičky! Je to docela legrace, humor je sice místy z kategorie "blééé", ale jinak to je solidní oddechovka. V té době byla Cameron Diaz ještě dost kočka, dnes už je to trochu slabší, ale dá se na ni pořád koukat. Stillerova skoro nejlepší role, Matt Dillon je dokonale přirozený, zbytek herců nestojí zas tak moc za řeč. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $23miliónovTržby USA $176,484,651Tržby Celosvetovo $369,884,651║ Bratia Farrellyovi a 90.roky, kedy proste valili na plné obrátky a na čo siahli sa stal komický nárez ako hrom a v tomto prípade sa jedná o jeden z ich klenotov spolu s Blbým a blbším, i kde občas zachádzajú aj za hranice únosnosti ale v tomto filme sa to dalo pekne všetko stráviť. /videl v kine: 95%/ ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Takhle jsem se dlouho hlasitě a od plic nesmál. Řekl bych, že je to nejlepší film bří Farrellyových, jaký jsem zatím viděl. Romantická část byla víc než romantická komediální a fekální vložky nebyly tak fekální, jak jsem si myslel, že budou. Nejvíce se mi líbilo, že film nešel hned na romantiku, ale vypomáhal si dalšími linkami (Tedova jízda atd.), než nastalo to, co nastat muselo. Začátek přijemných komediálních rolí Bena Stillera. Něco na tom filmu je. 90%. ()

Galerie (67)

Zajímavosti (34)

  • Stiller kvůli Mary dal načas k ledu touhu po režisérské kariéře, aby se dostal mezi elitní herce. (Trainspotter)
  • Ve scéně s padajícím psem z okna Cameron Diaz ječí, ne však kvůli nebožákovi psovi, nýbrž kvůli nahému zadku, který na ni v tu chvíli vystrčil režisér. (Trainspotter)
  • Jelikož mělo studio výhrady vůči Benu Stillerovi - první volbě bratří Farrellyů do hlavní role - navrhli Farrellyovi do hlavní role tehdy neznámého Owena Wilsona. Ten se však zástupcům nelíbil ještě více, a tak nakonec souhlasili s obsazením Stillera. (Cheeker)

Reklama

Reklama