poster

Něco na té Mary je

 • USA

  There's Something About Mary

 • Slovensko

  Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • F.man
  ****

  Poslední dobou mi připadá že jsem na filmy nějak moc mírný - dávám větší hodnocení než je průměr. Musím to ale udělat i u téhle věci - Něco na té Mary je. Je totiž málo komedií, které jsou opravdu vtipné - a Mary do nich zrovna řadím. Komedie z časů, kdy Cameron Diaz byla ještě neuvěřitelná kočka dokáže v mnoha místech zvednout bránici. Málo kdy se u filmo vyloženě zasměju, ale scéna s naspeedovaným psem mě doslo málem položila... Jasně Mary není žádný chytrý film, místy je až úchylný, ale kupodivu je natočen tak vyváženě, že humor, normálně braný jako záchodový, neznechutí, a snad možná i naopak. Opravdu jsem se od plic nasmál. Pro mě samotného jedna z klíčových komedií 90.let - doporučuju snad na každou příležitost. 75% Who needs him? I've got a vibrator!(27.4.2008)

 • *Elfík*
  odpad!

  Například? Obecně nemám v lásce Cameron Diaz ani Bena Stillera, takže nemám pocit, že by na ní něco bylo. A film v celku? Ben je tu nechutnější než obykle, Cameron se přetvařuje jako obvykle, scénář a vlastně celý příběh je absolutně o ničem, romantika je na konci asi tak deset vteřin a komedie? Kde? Že jsem ztrácela čas.....(24.4.2011)

 • freddy
  ****

  Velmi vtipná komedie s Benem Stillerem a Cameron Diaz. Smál jsem se, až jsem se za břicho popadal. Navíc je zde dnes už kultovní scéna s nagelovanými vlasy pomocí spermatu. A do toho je zde velká řada dalších geniálně vtipných scén. Tohle je prostě jedna z prvních, dá-li se to tak říci, teenagerovských komedií a já jsem spokojený. Navíc konec dobrý, všechno dobré, a tak to má být. Bratři Farrellyové mě nezklamali a já dávám s čistým svědomím čtyři hvězdičky.(29.3.2008)

 • majxik
  ***

  Na první pohled tuctová komedie. A na druhý pohled? No o moc se to nezlepšilo, ale místy nápaditá a rozhodně pobaví. Některé místa jsou možná moc přitrapnělé a některé zase né až tak moc vtipné, ale naštěstí jich je minimum a tak skoro nic nebrání zábavě. To vše propojené romantickým příběhem který rozhodně potěší nežnější část publika. Výsledkem je podle mě průměr až lehký nadprůměr.(19.5.2011)

 • blackrain
  ****

  Všechno začíná velmi romaticky, ale pak nastane peklo na zemi. Teda, ne do slova, ale rozjede se kolotoč bláznivých situací, kterému s přehledem vévodí Cameron Diaz a Ben Stiller. Nesmím opomenout psíka, protože ten za zmíňku stojí. Už jste viděli psa celého v sádře? Ne, tak máte možnost v této bláznivé komedii.(22.6.2009)

 • - Ve scéně v čase 54:28 má Mary (Cameron Diaz) cukrovou vatu, ale v čase 54:42 si lze všimnout, že cukrové vaty je výrazně méně. (dc125)

 • - Režisér Peter Farrelly vedl originálním způsobem casting: Adeptům na role bez varování ukazoval svůj penis, aby zjistil jejich reakce, podle kterých se rozhodl o obsazení. Farrelly si ale podobné vtípky neodpustil i při natáčení. (Trainspotter)

 • - Při natáčení na golfovém hřišti trefil náhodný míček Cameron Diaz tak neštastně, že skončila v nemocnici s otřesem mozku. (lesumir)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace