• *Elfík*

Například? Obecně nemám v lásce Cameron Diaz ani Bena Stillera, takže nemám pocit, že by na ní něco bylo. A film v celku? Ben je tu nechutnější než obykle, Cameron se přetvařuje jako obvykle, scénář a vlastně celý příběh je absolutně o ničem, romantika je na konci asi tak deset vteřin a komedie? Kde? Že jsem ztrácela čas.....(24.4.2011)

Jedna z nejlepších komedií posledních deseti let. Místy velmi krutý, černý či fekální humor v kombinaci s romantickou linií je naprosto super. Namátkou si teď vybavím třeba scénu, jak se Matt Dillon snaží udělat na Mary dojem tím, že chodí na pláž s chovanci místního ústavu :-)))))) /// update 2019: po asi desátém shlédnutí se furt místy směju nahlas. Fakt nechápu, jak tenhle naprosto geniální kousek může tady mít 67 %. Nemáte vkus. Shame on you!(11.5.2007)

Dillon a hlavně Stiller jsou dobrý skoro ve všem, i kdyby to byla naprostá kravina. Nesnáším ale, když je něco samoúčelně nevkusný (samozřejmě, tady je účelem, aby nevkusný diváci řvali smíchy a pak si patlali sperma do vlasů, uznávám). Ovšem taky jsem byl v pubertě (Farrellyové budou bohužel asi navždycky), a navíc, smál jsem se taky, tak nemůžu bejt zas tak přísnej. Ty tři hvězdičky jsou ale stejně pro Bena.(16.11.2006)

Dobrá komedie, s neskutečně příjemnou atmosférou a krásným prostředím. Navíc jediný film (co registruju), který je s dubingem (VHS) lepší než v originál znění. Na film se dá podívat mnohokrát (já sem ho teda viděl asi 50 krát) a je to stále velice příjemně strávený čas.. V tom filmu u toho moře je prostě tak nějak krásně..(2.9.2008)

Kultovní komedie bratří Farrellyů, na niž nikdy nezapomenu. Vyprodané kino v maloměstě, ve kterém žiji, se otřásalo smíchy a já jsem se výtečně bavil. Cameron a její jedinečný úsměv, věčný smolař Ben a komediálně laděný Matt, nezapomenutelné vtípky a ten nejznámější s gelem na vlasy, všechny tyhle komponenty utvářejí jednu z nejlepších komedií devadesátých let.(21.10.2007)

• - Producent a šéf studia FOX při premiéře prohlásil, že smích obecenstva byl tak hlasitý, že neslyšel půlku filmu. (Trainspotter)

• - Scéna s „gelem“ na vlasy se jednu chvíli zdála nepřiměřená i samotným, jinak otrlým, režisérům, kteří ji chtěli vystřihnout, ale nestalo se. (Trainspotter)

• - Hotel, ve kterém se Ted (Ben Stiller) v Miami ubytuje, se ve skutečnosti jmenuje Cardozo a patří Glorii Estefanové. (Cheeker)