Cameron Diazová je sexy. Až na scénu se spermatem samozřejmě. Ben Stiller se komediantem už narodil, zde problém také není. Prolbém je ve vysokém očekávání. Všichni film vychvalovali až do nebes, jaké pak bylo nenaplnění představ... Alespoň průměr si film zaslouží za suprovou scénu Stillerova breku, ta je fakt úžasná.(29.12.2005)

Na Cameron Diaz možno niečo je, ale na tomto priemernom a nezaslúžene skoro-kultovom filme nie je dokopy nič. Keby mi nespríjemnil dlhú cestu autobusom, dve hviezdičky ho neminú.(22.10.2006)

Úžasná komedie s krásnou Cameron Diaz a nesmělým Benem Stillerem, který mi párkrát slušně vyvolal záchvat smíchu. Jsou zde scény na posrání, které jsem snad ještě nikde neviděl a byť má stopáž blízko k dvou hodinám, film nenudí, naopak spolehlivě baví a polechtá bránici. 80%(12.5.2016)

Místy vtipné, místy děsně nechutné...(17.7.2004)

Něco na tom filmu je, ale najít to dá někdy opravdovou práci. Zde se gagy dělí jenom na ty správně ujeté a trapné. Naštěstí je poměr takový fórků značně vyvážený. Ale jednou za čas tato komedie rakovinu rozhodně nezpůsobí.(11.5.2007)

• - První námět k filmu Něco na té Mary je se objevil již v roce 1988. (Trainspotter)

• - V době natáčení Cameron Diaz chodila s Mattem Dillonem. (Trainspotter)

• - Po finančním neúspěchu filmu Kingpin (1996) počítali bratři Farrelyovi s tím, že jejich příští film bude s velkou pravděpodobností i tím posledním. Proto se rozhodli odhodit veškeré zábrany a natočit tu nejšílenější černou komedii, jakou si jen dokázali vymyslet. Poté, co se snímek Něco na té Mary je stal obrovským kasovním trhákem, mohli Farrelyovi zapomenout na veškeré obavy a pokračovat ve své tvorbě. (Cheeker)