Něco na té Mary je

There's Something About Mary

Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

Cameron Diaz jako krásná Mary je perfektní a genialita některých vtípků je neuvěřitelná. Vtípky se sp... :) a nebo flashback do mládí prožitého s rovnátky v puse to nemá chybu. Stiller je skvělý! Možná je tato komedie jedna z těch, které musí v člověku dozrát, protože svým způsobem nemusí okouzlit na poprvé a rozhodně vám nemusí pohladit přesně váš smysl pro humor. Je to velmi subjektivní, ale některé vtípky jsou nepopiratelně vtipné.(24.1.2005)

Rozpočet $23miliónovTržby USA $176,484,651Tržby Celosvetovo $369,884,651║ Bratia Farrellyovi a 90.roky, kedy proste valili na plné obrátky a na čo siahli sa stal komický nárez ako hrom a v tomto prípade sa jedná o jeden z ich klenotov spolu s Blbým a blbším, i kde občas zachádzajú aj za hranice únosnosti ale v tomto filme sa to dalo pekne všetko stráviť. /videl v kine: 95%/(29.6.2005)

Jak jsem se dozvěděl od některých uživatelů ČSFD, jsem zabedněný ignorant, a nesmím je tedy ve svém ignoranství zklamat - této komedii dávám 4 hvězdičky! Je to docela legrace, humor je sice místy z kategorie "blééé", ale jinak to je solidní oddechovka. V té době byla Cameron Diaz ještě dost kočka, dnes už je to trochu slabší, ale dá se na ni pořád koukat. Stillerova skoro nejlepší role, Matt Dillon je dokonale přirozený, zbytek herců nestojí zas tak moc za řeč.(21.11.2007)

• senor

Nemůžu uvěřit tomu, že se takový ohňostroj trapnosti mohl dostat do seznamu 1001 filmů, které musíte vidět než zemřete. Americká komediální kinematografie v troskách. Gayové, černoši, retardi, lidi s berlema, staří lidé, zuřivý naspeedovaný čoklík a hlavně neustále problematické genitálie hlavního představitele, jsou přece vždy k popukání. Not a single laugh.(26.3.2016)

Mladá Cami, v celku ešte mlaďas Stiller, komédia jak sa patrí, nenájdete tu žiadny sex, len narážky, žiadny fekálny humor, zistíte, aký dobrý gel može byť ejakulát :-D a ako sa dá oživiť pes keď ho nadrogujete tabletkami na spanie :-D Naozaj som s bavil až do samého konca. toto je preste ten typ komédie aké sa točili kedysi, mladším ročníkom sa to pačit nebude, pretožé tí su zvyknutý na komédie až po American Pie(ja osobne aj tie zbožnujem) ale ja som neni ani mladý ani starý ročník :-)))(10.8.2011)

• - Cameron Diaz přijel na natáčení navštívit její otec a Farrellyovi se rozhodli, že jej obsadí. Ve scéně, kdy je Ted (Ben Stiller) propuštěn z vězení poté, co byl omylem obviněn z vraždy, si můžete pana Diaze všimnout. Je to jeden z věznů s vousy a dlouhými vlasy posměšně zírajících na Teda. (Cheeker)

• - Časopis Premiere v roce 2006 zařadil film na svůj seznam „50 nejlepších komedií všech dob". (Cheeker)

• - Jeden z vyšetřovatelů na policejní stanici se Teda (Ben Stiller) představí slovy "Jsem detektiv Stabler, tohle je detektiv Krevoy," což jsou jména producentů filmu Stevena Stablera a Brada Krevoye. (Cheeker)