Něco na té Mary je

Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

• pakobylka

Něco na té Mary je ... to nepopírám, ovšem co se komedie o ní týká, nejsem si už zdaleka tak jistá. Zbytečně se uchyluje k poněkud nechutným vtípkům pochybné úrovně - a přitom to nemá zapotřebí. Úplně by stačilo, kdyby si jen maličko namáhala tu svoji pěknou hlavinku - jsem si naprosto jistá, že by pár použitelných vkusných legrácek objevila. P.S.: Mám Tě ráda, Bene Stillere, nicméně ... nemyslím si, že by ses musel za každou cenu angažovat v každé ptákovině, která se vyskytne ve Tvém dosahu.(24.7.2017)

Komediální verze OSUDOVÉ PŘITAŽLIVOSTI. Zajímavě postavená zápletka o milostné posedlosti, kdy Stillerově postavě ukradne značnou část filmu Dillonova postava, a dál to, co od farellyovky čekáte - pohodový casting (Matt Dillon je velmi vtipnej slizoun) a soundtrack a řada brutálních gagů (zip, výslech, vězení, vlasy...).(3.6.2017)

Haleluja!!! Konečně jsem se k této komedii dostal, jelikož mi tak nějak stále proklouzávala mezi prsty a nechával jsem si ji ujít! Čekal jsem obyčejnou romantickou komedii, která bude vyhaslá a nepřinese nic nového. Tato komedie mi možná tak přinesla skvělou zábavu a to po celých téměř 120 minut. Velká řada vtipných scén a jedna nechutná! Scéna se psem, no to jsem dlouho rozdejchával, opravdu jsem se smál nahlas! Občas jsem se dočkal nějaké té hlášky. Hlavně ve scéně se stopařem. Páradní herecké obsazení. Já osobně Cameron Diaz moc nemusím a navíc mi přijde docela ošklivá. V tomto filmu jí to ale neuvěřitelně sluší!! Ben Stiller zahrál jednu ze svých rolích, kdy představuje smolaře! Výborný a zábavný byl i Matt Dillon. Jedna z nejlepších romantických komedií, co jsem kdy viděl!!!(23.3.2008)

• Jordan

a čo to vlastne na tej mary je? ja osobne nenachádzam nič viac, než pekné bradavky 26-ročnej cameron, ktorá, ak by ste ju roztopili, by mohla slúžiť ako poleva na svadobné torty a inak naozaj nič - z priemeru či ľahkého podpriemeru v ketegórii romantická komédia to vytrhávajú jedine známejší herci a asi tri alebo štyri "farrellyovské" humusácke žartíky (gule v zipse, vrásšité cecky, semeno na uchu a vo vlasoch, hovno na dlážke, vyrážky), ktoré tu však nefungujú... čo však trochu funguje a je vytrhnutím z nudy je úloha/postava barda-hudobného rozprávača... inak naozaj nechápem úspech a popularitu tohto filmu...(8.3.2014)

Cameron Diaz moc nemusím, ale tady si nevedla vůbec špatně a navíc jí to i kupodivu slušelo. Zřejmě měla na svém kachním ksichtě kilo dermakolu navíc. No nic, každopádně jsem se u této komedie docela nasmál, zvláště pak těm chlapským soubojům o srdce jedné holčiny. Ujetého humoru, spermatu i hlášek tu bylo dost, takže průměrné ohodnocení si to jistě zaslouží. Určitě jsem tento film neviděl naposledy.(23.6.2018)

• - Hotel, ve kterém se Ted (Ben Stiller) v Miami ubytuje, se ve skutečnosti jmenuje Cardozo a patří Glorii Estefanové. (Cheeker)

• - Většina komparzistů je přátely či známými bratří Farreyových, kteří jim také nabídli účast na natáčení. (Cheeker)

• - Jeden z vyšetřovatelů na policejní stanici se Teda (Ben Stiller) představí slovy: „Jsem detektiv Stabler, tohle je detektiv Krevoy“, což jsou jména filmových producentů Stevena Stablera a Brada Krevoye. (Cheeker)