Výborný a hlavně neotřelý nápad, na kterém je snímek založen, slušné herecké výkony, příjemná zábava.(1.3.2012)

• nascendi

Z európskych klonov Elvisa Presleyho (Cliff Richard v Anglicku, Bobby Solo v Taliansku) ma práve Johnny Hallyday zaujal najmenej, a to aj v dobe jeho najväčšej slávy. Čo chceli autori filmu spoločne s týmto exhumovaným rockerom dosiahnuť, to mi ostalo skryté. A pretože sa mi okrem námetu nepozdávala ani realizácia, na viac hviezdičiek to nevyšlo.(4.8.2009)

Velmi zajímavá komedie, která má vtip a dokázala mě hned od začátku zaujmout. Nápad, na kterém je tato komedie vystavěna, je velice absurdní, ale o to zajímavější a vtipnější je pak celý film. Navíc nejzajímavější na tomhle filmu je, že vychází z reality, protože vlastně zpěvák Johnny Hallyday zde hraje sám sebe a celý film je o něm a on v hlavní roli naprosto exceluje. A věřte mi, že bavit se u tohoto filmu budete, i když onoho zmíněného zpěváka neznáte, protože já ho dosud taky neznal, a přitom jsem se bavil. Ovšem je pravda, že třeba takovými francouzskými diváky je tento film jistě vnímán trochu jinak, než divákem českým, který nezná Johnnyho Hallydaye. Ale i přesto musím říci, že jsem se velmi dobře bavil a film mi přišel po dějové stránce velice originální, takovýhle nápad, který je ve filmu realizován, jsem myslím ještě dosud v žádném filmu neviděl. Jediné, co je zde tak trochu na hlavu je chybějící vysvětlení, jak je možné, že se Fabrice probudil v jiné, pararelní realitě, kde se jeho dcera jmenuje jinak a jeho nejoblíbenějšího zpěváka nikdo nezná. Toto jediné je zde tak trochu nedomyšlené, ale jinak tato komedie velice dobře funguje a já se bavil, a tak nevidím důvod, proč takto zajímavý a jistě originální film neocenit nadprůměrným hodnocením, a proto s čistým svědomím a bez většího váhání uděluji krásné čtyři hvězdičky.(6.7.2009)

Páni....Sám Billy Hallyday...(5.8.2009)

No nebylo by špatné občas dostat přes dršťku a ocitnout se v jiné dimenzi. Zpočátku trochu rozpačitá desetiminutovka, ale pak se to parádně rozjelo. Miláček Fabrice se na konci i odvázal (tedy na něj).(24.10.2013)