Je krásná. Je věrná. Je psychotická. A naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru (Minka Kelly) je také její SPOLUBYDLÍCÍ. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem (Cam Gigandet) a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu (Leighton Meester). Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí! (oficiální text distributora)

beso74

jedná hviezdička za sympatické babské obsadenie a druhá zato že to skončilo skôr ako som vyhodil DVD... by the way, čomu sa už dnes familiárne nevraví horor... ()

danielK

Nenávidím tyhle typu filmů, které nemají co nabídnout a ještě si o sobě myslí, že jsou bůhvíjak kvalitní. Když Catherine Hardwicková natočila sra*ku jménem Stmívání, poté pojali i další podprůměrní režiséři představu - když je to pro mladé - čím debilnější, tím lepší. Ale i když se to nezdá i přes dějovou linku a ukázkově pitomé charaktery má Spobydlící i něco málo co nabídnout. Filmařsky tak úplně ztracená není, kamera byla vcelku podařená. Herecké výkony....já mám opravdu rád Leighton Meester a myslím, že za čas by mohla být stejně tak dobrá jako například dnešní Anne Hathaway nebo Emily Blunt. Tady je také jediná, která hraje vcelku přirozeně a nepůsobí tak pitomě jako hlavní Minka Kelly, která je nesympatická od první scény, její repliky by se hodily do soutěže - V kterém filmu jsem tohle už slyšel a k tomu všemu je afektovaná, nepřirozená až běda. Cam Cigandet mi opět dokazuje, že je doslova nádherný a charismatický, což už mi sice dokázal v minulých pěti filmech, ale pořád je na co se koukat a do čeho se zamilovávat. Celkově hodnotím 49,5% ()

DjMetal

Nechame tento film na style Drama, nic ine tam ani nebolo...horor - :D, thriller - to by sa musela dievca snazit a riadne, Mysteriozny - zeby tam pobehoval niekto mrtvy?? no....ale bolo to v celku dobre ()

Martin1979

Co to mělo znamenat? Nikde žádné kozy, napětí, akce.............. tedy až na ten konec, kdy se holčiny docela dobře řezaly... ()

cheonsacz

Celkem se mi to líbilo, ale co nesnesu je ubližování zvířátkům (i když je to jen ve filmu a není to doopravdy) takže proto jen dvě hvězdy. ()

Nikol10

Tak Leighton je určitě dost zajímavá herečka už od Gossip girl. Jde vidět,že není jen líbezná tvářička,ale hrát umí. Minka už byla taková nijaká,prostě jen fakt hezká holka,ale moc toho hereckého talentu neukázala. Film by byl určitě dobrý jako čistě psychologický thriller, ty hororové prvky,jak už psali ostatní filmu opravdu uškodili a závěr se mi nelíbil už vůbec,prostě stejný jako u většiny těchto jakoby hororů. Proto dávám jen 3 hvězdičky. ()

RobbieM@N odpad!

Minka Kelly je prý pro zámořské kluky něco jako je Justin Bieber pro mladé dívky. Vypadá tedy jako bohyně, ale režisér ani všechno ostatní ji neulehčují tu pozici hezké avšak neschopné herečky. Takové Megan Fox či Odette Yustman jsou na plátně jakžtakž přirozené a pro-oči-uspokojivé, pro Minku se to teda říct nedá, ona totiž přesahuje limit blbosti pro všechny typy hereček. I v Parenthood, kde se objevila v šesti epizodách, působí jako neschopná přelézt prách imbecility. Film samotný je ta nejhorší žumpa, ve které nic nefunguje. Dovolil bych si to srovnat s mnohými českými výtvory. Odpad si to zaslouží právem, dívat jsem se na to opravdu nevydržel. ()

maoc

Celý film je asi jako když si chce Rebecca pořezat břicho a vy víte, že místo pěkného gore záběru přijde střih. ()

Horxus

Pokud je něco, co opravdu nesnáším, tak jsou to uhyhňané pipky, které každou noc obráží bary a na každeho se přihloupě usminkávají. A když se jich pak sejde několik ve filmu, který má údajně být horor- psychologický-thriller-drama, jež jsou všechno má oblíbená témata, ale ve skutečnosti je to jen kravská hovadina, ve které stojí zato jeden nebo dva herci, tak z toho nemůže vzniknout nic dobrého. Viz Roommate. Film, který trvá hodinu a půl, přičemž pořádná akce se začne dít necelých dvacet minut před koncem, si nezaslouží ani velmi slabé tři hvězdy. Jediné, co stojí za zmínku je obstojný a pohledný Cam Gigandet a dobrý výkon Leigton Meester, jinak je to odpad. Za naposled dva zmíněné herce 1*. ()

kubilov

Ryze dívčí film s lehce thrillerovou až hororovou, avšak už notně okoukanou zápletkou neurazí, ale ani nijak zvlášť nepotěší. Vlastně jediné, na co se u Spolubydlící dá dívat jsou moc hezké dívky v čele s tou nejkrásnější, Leighton Meester. Zbytek už tak zajímavý rozhodně není, škoda jen, že se nepovedlo okolo těch několika vyvedených scén postavit daleko lepší zbytek, potenciál tam byl. ()

nnikynka3

Film, námět, scény - vše naprosto dokonalé. Zde je opět ukázka toho, že nemůžeme věřit všemu co vidíme a slyšíme. Tento film řadím mezi moje nejoblíbenější filmy z psychologického odvětví. ()

hrumsrt

Nevím teda proč si 30ti letí herci hráli na vysokoškoláky, ale zase v pohodě netflixovinka. Je snad až umění natočit drama/horor bez napětí, což se tady daří na jedničku! Spolubydlící teda byla dobře crazy, hlavně teda kotě a peircing, ale tam teda horor končí. Často právě velká nevyrovnanost mezi žánry, kdy první půle je poněkud uspávací, takže dá zabrat, než se to nějak rozjede.. Komorní a hodně typický americký teen horor. Ale určitě fajn jednohubka! 35% ()

Hovadin

Psychologický thrillery já můžu. Neodradí mě ani nízké hodnocení, stejně jako v tomto případě. Udělal jsem dobře, bavil jsem se. To nejlepší co na tomhle filmu je - Casting. Skvělé herecké obsazení a výkony. Meester jsem to věřil a dokonce jsem ji i fandil. Konec je slabší. ()

Ruud36

Docela slušný snímek o vyšinuté spolubydlící z vejšky. Nečekejte od toho zázraky, některé scény jsou nedotažené a zůstává nad nimi rozum stát, závěr mohl být lépe vymyšlený (a hlavně herecky zahraný), ale dejme tomu. Má to hlavu a patu a jde se na to podívat. Ikdyž by si film zasloužil pravděpodobně o jednu hvězdu horší hodnocení, tentokrát budu hodný a dám hvězdy tři. Viděl jsem spoustu horších filmů. ()

Trishka

Málokdy dávám odpad - což samozřejmě není nějaká forma altruismu, ale spíš fakt, že se těm největším blbinám snažím z pudu sebezáchovy vyhnout. Co se The Roommate týče, znamením shůry mi mělo být už jméno Billy Zane, což se v poledních letech stalo snad patentovanou značkou pro béčkový žánr. Co béčkový. The Roomate je prototypem oblíbeného amerického artiklu - teenage hororu - kde je největší hrůzou nesedící outfit a špatně zvolené tetování. Tisíckrát omílaný motiv vyšinuté spolubydlící/přítelkyně/nepřítelkyně/whatever přestává být po tísícikráté první vtipem a tomuhle faktu nepomůže ani výkon Blaire Waldorf a celé upíří smečky. The Roommate si možná vybalancovala alespoň tu jednu hvězdu, protože úplný odpad to není, ale ztráta času to byla - nepobavila jsem se snad ani jednou.. ()

Mr.Keli

Americký teeneagrovský blábol, který selhává v nelogickém příběhu. Vše zachraňuje od propasti jenom hezky vypadající hl. herečka (snaží se i místama něco zahrát) a sem tam dobrá hudba. 20% ()

natalie15

Podľa môjho názoru je tu film Roommate podhodnotený. Nie je to síce nejaké extra dielu, ale je schopne natočený, herci sú v pohode a hoci je hned zrejmé že spolubývajúca je psychopatka, má to celkom aj spád a napätie, ktoré vyplýva z toho, že človek nevie, čo ešte Rebecca urobí. Takže odo mňa má Spolubývajúca 3*** a 65%. ()

Mládeží přístupný Hellraiser?

Mládeží přístupný Hellraiser?

19.10.2010

Jako by nestačilo, že původní série bude pokračovat (pekelným Pekelným světem z roku 2005 to opravdu neskončilo, připravte se na Hellraiser 9: Revelation), The Weinstein Company teď připravuje remake… (více)