Spolubydlící

Spolubývajúca

The Roommate

Drama / Psychologický / Thriller / Horor

USA, 2011, 88 min

Rozpočet $16miliónovTržby USA $37,300,107Tržby Celosvetovo $40,497,461Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $5,203,323 //počet predaných kusov 318,164║ Ako je to klasicky tuctová teen thriller záležitosť, plná klišé, lakačiek číhajúcich za rohom ale ako tak pre záporáčku a jej šikovnosť v odstraňovaní nechcených "protivníkov" celkom stráviteľná. /50%/(22.1.2012)

• Tuax

Snad každý už před začátkem filmu ví co a jak v něm bude, už podle názvu. Proto jsem čekal aspoň špetku originality, protože jak jinak natočit to co je již tolkrát natočeno. Jenže toto byla sáhodlouhá nuda, přišlo mi to jak tříhodinový film, strašně se to vleklo a chybělo tomu v podstatě všechno. Bylo v tom akorát dost mladých herců, kteří si dělají jméno, ale zrovna toto není nejlepší počin. Opět skoro st... kameo pro Ninu Dobrev, jakoby neměla navíc. Cam Gigandet už taky zažil lepší role. Celkově dost velké zklamání, chyběla tomu pořádná atmosféra a na hororovost si to nemůže dělat žádné nároky. Navíc snímání kamerou bylo chvílemi docela chaotick=, takže nic moc dojem celkově. 4/10(1.2.2012)

• bartias

Leighton Meester a Minka Kelly zní jako dobrý program na volný sobotní večer. Naneštěstí hrají v podprůměrném holčičím psychologickém thrilleru, který je vyloženě klišovitý a zoufale trapný. Odtažitá kamera a nulová atmosféra spolehlivě zabíjí jakoukoliv snahu o cokoliv napínavého. Rádoby sexy scény se zoufale vyhýbají nahotě. Cílovka je sice někděe úplně jinde, ale tohle snad nemůže bavit ani znuděnou čtrnáctku.(4.12.2011)

• M.i.k.e

podprůměrná záležitost,která se plácá někde na pomezí žánrů a prakticky nezapadá ani do jedné škatulky.Navíc je spolubydlící hodně předvídatelná a i přes svojí příjemnou stopáž se místy docela vleče.Ve spoustě podobných se nedostatky podaří tvůrcům přebít alespoň atmosférou,ale ani to se tady neděje.Na druhou stranu to ale není takový provar jako třeba Chain Letter,nebo My Soul To Take...40%(30.4.2011)

Remake filmu Spolubydlící z roku 1992 není jen uhozenou béčkovou podívanou, jak jsem tak trochu očekávala. Člověk sice předem ví, o čem to bude, i jak to dopadne, ale i tak má film příjemně mrazivou atmoféru. Líbily se mi i výkony představitelek Sary a Beccy, prostě komorní drama na pomezí se soft thrillerem jak má být.(11.8.2011)

• - Leighton Meester byla původně obsazena do role Sara, ale nakonec se producenti rozhodli, že jí obsadí do role Rebeccy. (maluti)

• - Alyson Michalka a Cam Gigandet si spolu zahrali už vo filme Easy A (2010). (lylka2296)

• - Když dívky odcházejí z galerie umění, zastaví se u graffiti a vyfotí se spolu. Na fotoaparátu je viditelný obraz, který v daný moment vyfotily, avšak když si hned poté fotografii prohlížejí, od reality se liší. (Denila)