Anglie roku 1166. Po zavraždění svého otce, uniká mladý Robin Hood hluboko do Sherwoodských lesů v touze najít tam útěchu a novou rodinu. O dvacet let později, kdy jeho legenda spolu s množstvím jeho následovníků nabývá na síle, učiní zloduch šerif z Nottinghamu rozhodnutí – Robin musí zemřít! Ve snaze vypudit odpadlíky z úkrytu využívá okřídlené nestvůry bažící po krvi, která terorizuje celý kraj. A tak se Robin Hood vydává za hranice Sherwoodu, aby zlomil její prokletí a zachránil svůj milovaný les. (oficiální text distributora)

Terva odpad!

Ta černá krev nepatří člověku. Bytost, která krvácí, ale nezemře. Kdo to kdy viděl nebo slyšel ? V tomto snímku všichni okolo Robina Hooda. TV film nebo spíše Telenovela ze Scherwoodského lesa. Animace draka je ubohá, scénář nuzný, hudba k pláči a děj jen pro otrlé nebo opilé, dramatická stránka k smíchu. - odpad - jako poleno. Jednou - dá li Bůh, mám na vybranou. ()

majka147

Jedna hviezda len kvôli 2 pomerne fajn hercom ale nedalo mi to a som si dosť v tomto filme všímala tie triky a animácie a myslím že to je veľmi amatérsky spravené :( Uplne to vyzeralo akoby celý film bol na modrom plátne spravený (asi aj naozaj bol) a tie animácie hrúza des. Alebo na konci filmu to zranenie Robina mi nedalo inak ale vyzeralo to veľmi umele aj tie meče. Lukostreľba bola veľmi zle zahraná (alebo žeby strieľali s pridanými animovanými šípami ? ) Ako film ako celok nevyzeral dobre a ten dej bol totálne odflaknutý. Na druhú stranu nechápem to hejtovanie seriálu z roku 2006 od BBC to bol úžasný seriál so svelými hercami. A nie ako tento hnus :( Je mi to ľúto . :( PS: A ešte tá hudba to ešte viac pokazila. Celé zle ! ()

lola3121 odpad!

Tak tuto neskutečnou peachovinu jsem si stáhla v domnění, že jde o nový film Ridleyho Scotta. Když se tam objevila ta létající příšera, nevěřila jsem vlastním očím, a z této vytřeštěnosti jsem nevyšla prakticky až dokonce. Občas jsem se i zasmála, ale zřejmě ne v místech, která tvůrci zamýšleli. "Co je to za stvůru, která krvácí a nezemře?" To je žena, pánové... Tak toto už nikdy víc... ()

Luqi

V roku 2006 sa Angličanom nevídaným spôsobom podarilo zhovadiť legendu o Robinovi Hoodovi trinásť dielnym seriálom. O tri roky neskôr si Kanaďania povedali, že ich prekonajú..... A takmer sa im to podarilo............... Toto je úplne amatérsky natočené. Čert vie, prečo to vôbec má v názve Robina Hooda. ()

D.Moore

Neodolal jsem a po ne zrovna kladném doporučení jedné zdejší uživatelky jsem se na tohoto "Roubina" opravdu podíval. Sice po částech a na YouTube, ale podíval. No přátelé, to je nářez (cítíte tu ironii?). Vážně! Velkolepé akční scény (ironie) se střídají s duchaplnými dialogy (pořád ironie), všechno je to podbarveno tklivou hudbou, okořeněno povedenými triky a zahráno vcelku sympatickými herci (ironie, ironie, ironie). A víte, co je na tom celém nejzábavnější? Že ani netuším, proč jsem dal jednu hvězdu. Jo aha, asi proto, že jsem přežil. A jsem teď vlastně něco jako hrdina. (Třeba o mně taky jednou někdo něco natočí - jo, to by bylo) ()

• Film byl natočen pro kanadský televizní kanál SyFy, na kterém si 28. září 2009 odbyl premiéru. (Terva)
  • Sherwoodský les byl ve většině případů ztvárněn jako listnatý. V tomto příběhu je však jehličnatý. V Anglii mnoho jehličnatých lesů není, zvlášť s kanadskou borovicí. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kanadských městech Aldergrove, Maple Ridge a Vancouver. (Terva)