V úsilí najít dárce plic pro svou dceru, se manželský pár dostává do nebezpečných vod... Každý den Paul Stanton, úspěšný okresní advokát ze Santa Fe a jeho manželka Diana čekají s novou nadějí, že se najde dárce plic pro jejich dceru Chloe. Dcerka má zřídkavou degenerativní nemoc a je na dlouhém seznamu čekatelů na dvojitou transplantaci plic. Nemoc se zhoršuje a Paul je v zoufalství ochoten riskovat všechno, jen aby zachránil své dítě. Dozví se, že v Mexiku existuje doktor, který by mohl Chloe zachránit. Ale když  za ním přijede, zjistí, že doktorovi dárci jsou vlastně nedobrovolné oběti a jeho činnost je kriminální. Paul se ocitl na životní křižovatce: má zastavit nelegální operace a zachránit tak stovky životů nebo zachránit život své dcery … (TV JOJ)

Mark1983

Jedná se o napínavý dějový thriller s prvky dramatu,který dokáže zaujmout od začátku do konce.Akorát to špatně skončí kvůli civilizovanému rozhodnutí,kvůli kterému dítě zemře. ()

Xmarc

Nejde o žádnou extra pecku, ale v podstatě tady není moc co vytknout. Konec vcelku kontroverzní, mohlo to dopadnout pozitivněji, nicméně pořád to bylo znatelně lepší, než nějaký zbytečně přeslazený happyend. Každopádně to byl nečekaný konec, což je samo o sobě plus. ()

clever_guy

Otcovstvi je vic nez laska k diteti a moralni dilema, pred ktere je Paul postaven, je jim velmi zjednoduseno. V realnem svete by pribeh koncil obracene. ()

doughnut odpad!

Za naprosto nesmyslný závěr musím dát odpad, protože do té doby sotva průměrný film se rázem změnil v něco, co by anglicky mluvící divák označil jako "fucking bullshit". Takhle by se totiž ve skutečnosti nikdy žádný otec nerozhodl. ()

SisQa

Co je ochoten udělat rodič pro svoje dítě? Jak se zachovat v dané situaci? Jak daleko je člověk schopen zajít? Vzít někomu život jen aby někdo, koho milujeme mohl žit? Velice dobře zpracovaný film s výbornou myšlenkou. Už dávno jsem neviděla film, který by ve mně zanechal takhle hluboký dojem. ()

JerryPilsen

Hodně drsné a hodně syrové.Na hoolywoodské poměry netradiční film.Těžko zaškatulkovatelný,ale s mimořádně silným tématem.Pár děr ve scénáři nahrazuje autentické prostředí a krutá a nepravděpodobná pointa. ()

Dejte na me

celkem dobrej film, s drsným koncem (naštěstí), ale nic převratnýho to není..jednou se podívat a dost.. nicméně povahy těch lidí zachycuje docela věrohodně, zejména matky, což je hodně drsnej svět, ale asi realita.. ()

kiwi88

Tenhle film jsem viděla náhodou ale uvízl mi v paměti. To morální dilema na konci: zabít dítě, nebo nechat zemřít vlastní dítě... To je kruté. A nechtěla bych být v pozici rodiče. Jako matka bych asi dala přednost vlastnímu, ale... Rozhodně velice dobře natočený film. ()

BMWM3

Ten konec mě brutálním způsobem rozhodil.Už jsem viděl spousty filmů s jakože šokujícím koncem,ale tady se mi to nějak dostalo pod kůži a stále mě to nutí nad tím přemýšlet.Naposledy jsem byl takto rozhozen z šokující smrti jedné z postav v NCIS,ale přestože nejsem otec,mě to nějak zasáhlo.Myslím si ale,že ten konec byl takto vyřešen účelově stejně jako ve filmu Pohřben zaživa.SPOILER: Žádný otec na světě by se nerozmýšlel ani vteřinu a obětoval by cizího Mexikána z ulice,aby zachránil život své milované dceři.Ale tady ne,tady otec pošle do rakve svou dceru. ()

domco61

dosť silný príbeh ktorý až zamrazí. Ten koniec ma naozaj dostal Skvelá Diane Kruger a nie menej skvelý Dermot Mulroney, ktorý sa snaží získať orgán pre dcéru. ()

Lajan

Závěr nereálný - hvězda dolů. Když si hrál na takového moralistu, měl poslušně čekat ve frontě a do ničeho nelegálního se nepouštět. Ani mu nepřišlo divné, že zítra ráno bude mít dárce? Fakt stupidní moralizování na závěr. ()