poster

Prima SVĚT (TV pořad)

 • Česko

  Svět '95 - 2011

 • Česko

  Prima ZOOM Svět

Publicistický

Česko, 1995, 25 min

Hudba:

Jiří Hradec

Střih:

Josef Rotbauer
(další profese)
 • Karp
  ***

  Reportáže byly zajímavé, pořad dobře sestavený, ale nikdy jsem se nesrovnal s náladou, která se na mě z televize linula. V neděli dopoledne bych osobně uvítal více klidu:-) a ne cestování z místa na místo. Vždycky mi to evokovalo myšlenku zvedni se z postele, sbal se... anebo víš co? Zítra mazej do práce:-). Sám nevím proč, ale podobné pořady raději večer. Jinak ovšem není možné co vytknout. Jedna hvězdička dolů za vysílací čas a jedna hvězdička za moderátory.(15.1.2014)

 • ESNYR
  ***

  Když tohle začalo ( 1995 ) bylo to delší a plné reportáží a zajímavostí. Teď posledních pár let to neustále zkracují a i ty reportáže jsou takové jakoby jen orientační a zdá se mi že i dost neosobní. Dříve moderátoři cestovaly po celém světě, zatím co teď už jen odvisílají nějaké "propagační" materiály z dané země ( nebo tématu ) a hotovo. Škoda.(21.3.2015)

 • Ainy
  *****

  Zajímavé reportáže, plno užitečných informací o světě, kultuře, o lidech apod.(3.10.2011)

 • SOLOM.
  ****

  Mám rád tenhle ten druh pořadů. Nejen coby vášnivý cestovatel a dobrodruh, ale i čistě ze zvědavosti. Je nám zde nabídnuta celá škála zajímavých reportáží i informací a tipů – takže v tomto případě určitě spokojenost. Sice poslední dobou čumím hlavně na Objektiv, ale samozřejmě nepohrdnu ani tímto pořadem. Jasný nadprůměr – jen těžká konkurence a hlavně se pro prohýřené sobotě špatně stává takhle brzy…(18.2.2019)

 • hippyman
  ****

  tematicky nikterak extra originální, ale velmi koukatelný cyklus zajímavostí z celého světa. když na to narazím, rozhodně nepřepínám... 70%(10.8.2009)