Prima SVĚT (TV pořad)

Prima ZOOM Svět

Publicistický

Česko, 1995, 25 min

Jiří Hradec

Alternativa k Objektivu České televize.(18.12.2013)

Zajímavé reportáže, plno užitečných informací o světě, kultuře, o lidech apod.(3.10.2011)

Reportáže byly zajímavé, pořad dobře sestavený, ale nikdy jsem se nesrovnal s náladou, která se na mě z televize linula. V neděli dopoledne bych osobně uvítal více klidu:-) a ne cestování z místa na místo. Vždycky mi to evokovalo myšlenku zvedni se z postele, sbal se... anebo víš co? Zítra mazej do práce:-). Sám nevím proč, ale podobné pořady raději večer. Jinak ovšem není možné co vytknout. Jedna hvězdička dolů za vysílací čas a jedna hvězdička za moderátory.(15.1.2014)

tematicky nikterak extra originální, ale velmi koukatelný cyklus zajímavostí z celého světa. když na to narazím, rozhodně nepřepínám... 70%(10.8.2009)

Když tohle začalo ( 1995 ) bylo to delší a plné reportáží a zajímavostí. Teď posledních pár let to neustále zkracují a i ty reportáže jsou takové jakoby jen orientační a zdá se mi že i dost neosobní. Dříve moderátoři cestovaly po celém světě, zatím co teď už jen odvisílají nějaké "propagační" materiály z dané země ( nebo tématu ) a hotovo. Škoda.(21.3.2015)