Lucky Luke dostal příkaz, aby udělal pořádek ve svém rodném Daisy Townu. Městečku momentálně vládne banda desperátů, jako je Billy Kid, Calamity Jane a Jesse James. Lucky Luke zatím nikoho nezabil, ale spravedlnost asi nezjedná, aniž by dal někomu okusit olova... (oficiální text distributora)

burton odpad!

Začínalo to tak pěkně. Luke se obléká, zapíná manžety, zasunuje náboje do opasku, který si předtím utáhl na sexy nebesky modrých džínách a pak otočí kolečkem ostruhy na kovbojské botě a kamera sjíždí znovu jeho kráčející štíhlou postavu. No a tady bych to zabalila a dala závěrečné titulky a byl by konec a bylo by to nevtipnější na světě. ()

MickeyStuma

Kdo by neznal humoristický komiks z divokého západu o kovbojovi, kterému nikdo neřekne než Lucky Luke. Filmově a seriálově ho naposledy ztvárnil Terence Hill, ale vizuálně byl hodně vzdálený. Francouzští tvůrci společně s argentinskou koprodukcí tento neduh napravili a tak vznikl tento snímek, kde Lucky Luke vypadá, jakoby z onoho komiksu skutečně vypadl. Převést ale takový komiks do filmové podoby není nic jednoduchého. Víme, jak si poradili tvůrci s Asterixem, který je zcela na stejné rovině. Příběh je brán vážně s ohledem na divoký západ a zároveň s humoristickým nadhledem. O ryze komediální záležitost či humoristický počin tedy v žádném případě nejde. Scenáristé James Huth a Jean Dujardin se s tím rozhodně poprali bravurně. Na výpravě a kostýmech se nešetřilo a je to vidět. Byť snímek vyznívá těžkopádně, jedná se zatím o nejlepší filmovou podobu této postavy. ()

Ozzy2 odpad!

A tohle bylo co za slátaninu?Ani komedie, ani western, jen směs podivných, rádobyvtipných gagů a dabing naprostej otřes. ()

kyLuke

Tento Lucky Luke má vcelku velký počet nedostatků. Například nechápu, proč je doba, kdy Luke není Lukem zhruba tři čtvrtinu filmu. Jinak třeba závěrečná scéna pěkná, ale film má spousty nedostatků a některé fórky jsou skutečně nepovedené. 45%... ()

eXot12

Tak toto bola pekna blbost. Vydrzim toho dost, ale bol som unaveny dojst po ovladac a vypnut to, ked uz som sa odhodlal co bolo po viac ako hodine tak sa tam zacalo aspon nieco dat a dopozeral som to. Tym nechcem povedat ze zaver bola nejaka pecka, ale bolo to pozeratelne. ()

blekekeke

Je to takové to, co se tváří strašně vtipně, a přitom vtipu aby jeden pohledal. Je to jen další doklad toho, že dobrým westernům již odzvonilo a asi se už nikdy nikdo nenajde, kdo by udělal další pořádný westernový zářez, achjo ... ()

v.indruchova

Tak jsem přemýšlela jestli na to kouknu, ale bez Hilla na to kašlu, chápu že se na tu roli už nehodí jelikož má už nějaký ten věk, ale ten maník který ho teď hraje mě nechytl. Zatím to odložím :) ()

Perunwit

Překvapivě obrazově dobré, ideální na sobotní dopolko u bedny po opici. Jestli to mělo příběh, jsem nepostrehl. Chvílemi ale až fallout-ovský vizuál a za to ty hvězdy. ()