Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Honza a Lucka se do sebe zakoukají na autostopu, když jedou na folkový festival do Svojšic. Mikuláš přiveze babi skvělý prášek, který je ale dle babi zkažený, má zelené „plesnivé" kuličky. Přijede Abdul a s Karlem uspořádají po letech třídní večírek na chalupě, kam pozvou všechny své bývalé kamarády. (Česká televize)

Recenze (3)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodně výplňový díl (hlavně že se ten cizokrajný spolužák musí jmenovat Abdul). Eliška Zbranková, nad níž jsem v dílu o spartakiádě obracel oči v sloup, v dalších dílech hraje dobře a zaujala mě hlavně tím, jak okoukala grimasy od své filmové matky Betky Stankové. Opravdu působí jako máma a dcera (přimhouříme-li oči nad tím věkovým rozdílem). ()

Zajímavosti (3)

  • Ve 12. minutě (Karel jede s Abdulem na sraz) zazní píseň „Baby Come Back“ od Eddyho Granta. V 18. minutě (Honza s Luckou jedou stopem) zazní píseň „You Shook Me All Night Long“ od ACDC. Ve 24. minutě (Honza s Luckou stopují u cesty) zazní píseň „Na kameni kámen“ od Brontosaurů. Ve 27. minutě (Honza s Luckou jedou v autě s divným chlápkem) zazní píseň „Chtěl bych být medvídkem“ od Michala Tučného. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Děti ráje“ od Michala Davida. (JenYu)
  • Natáčeno v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Ve 12. minutě se objevila čtyřsekundová ukázka z pořadu Písničky z obrazovky (od r. 1976), který moderoval Pavel Kudrna. Za tuto archivní drobnost dostal dodatečný honorář 52 Kč, což ho v přepočtu na natáčecí den zařadilo mezi nejlépe placené televizní herce. (TomasSlach)

Reklama

Reklama