Vanishing on 7th Street

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Danielle Hollowell
  • phoebess

Jestli sem se měla bát, tak to účel... nesplnilo! Jestli jsem se měla u tohoto filmu bavit, tak to účel... hmm, budu se opakovat, nesplnilo! Jestli sem se měla při filmu uzívat a unudit, tak to účel kupodivu (?) splnilo. Chvíli po zkouknutí filmu mi to pořád vrtalo hlavou... celou dobu nepotkali žádného psa, žádnou kočku, jenom ptáčka v kleci... a najednou tam narazí na koně? A ještě osedlanýho? A jenom jednoho?!?! A při náhradním generátoru sem se modlila, aby už konečně chcípnul, herci se vypařili a film skončil...(10.5.2011)

• maverick10

Celkem prijatelna atmosfera, kde hlavni roli hraje ČEZ. To je co do vyctu kladnych veci asi vse. Vsechno narazi na nulovy pribeh s pitomym scenarem, ktery by i predpubertalni vačnatec napsal lepe. Ale co je nejhorsi? Bizardni nulova pointa kterou nam chteji tvurci asi pripomenot, ze jsme se zase nachytali na spek. A ze to byl pekne naducanej spek.(3.5.2011)

• misterz

Treba uznať, že nápad nebol zlý. Mám rád snímky, ktoré zaváňajú dobrou mysterióznou stránkou, pričom hneď zo začiatku dokážu pritiahnuť pozornosť diváka nejakou záhadou. To je aj tento prípad, žiaľ zároveň aj to jediné pozitívne. Príbeh sa rozvinul iba do nudného úteku pred niečím, čo ani poriadne neviem čo to bolo. Tiež tu bolo málo akcie a napínavých situácií (na hororový thriller teda riadne málo). Najviac ma však naštvalo, že tu vlastne nebolo nič vysvetlené, tie zmiznutia teda ostali len akousi záhadou bez odpovede. Prišlo mi to, ako keby sa s tým autori nechceli prplať alebo nevedeli nič k tomu vymyslieť. Inak ta prvá osada vo Virgínii bola založená v r. 1585 a nie v r. 1587 ako odznelo vo filme. Podpriemer. 40/100(25.2.2019)

První na co jsem si při sledování filmu vzpomněl byl Alan Wake.Tahle úžasná videohra na XBOX 360 mě děsila minulý rok a dnes jsem si ten strach připomněl a užil znovu.Podivné stíny přicházejí z temnoty a jen světlo vás ochrání.Nebylo to tak dobré a komplexní jako samotná hra, ale děsivé to bylo dostatečně.Až půjdete večer vynést koš, nezapomeňte si doma baterku :)(24.1.2011)

• petero

Brad Anderson je možno dobrý v budovaní psychohororov keď má v ruke slušný scenár, tu však poriadne narazil. Jeho vizuálne podanie nie je tiež nijak očarujúce aby zaujalo, keď už scenár nie je bohvieaký a herecká elita mu v tom tentoraz tiež nepomohla na čele s talizmanom nepodarených filmov Haydenom Christensenom. A tak film o miznúcich ľuďoch v tme a skupinke snažiacej sa prežiť v miestnom bare je na vcelku slušný námet variujúci Carpenterovu či Darabontovu Hmlu, poriadnym sklamaním vedľa ktorého i End of Days vyznieva ako podarený film.(27.1.2011)

• - Když Paul sní, chodí po dlouhé chodbě v suterénu, když poté otevře dveře, vidí jen zeď z cihel. Když začne do zdi bušit, je jasně poznat, že se jedná o lepenkovou zeď, protože cihlová zeď by se nikdy tak netřásla. (Kroup4)