Reklama

Reklama

Když jdete cestou do školy zkratkou přes les, můžete ušetřit spoustu času. Avšak nikdo z místních dětí tuto možnost nevyužívá. Vše jen kvůli tajemnému domu a muži, který v něm bydlí. Místní povídačky říkají, že tento dům měl před lety něco společného se zmizením několika puberťáků... (LIVINGDEAD)

Recenze (77)

kingik 

všechny recenze uživatele

Tenhle horor nefunguje tak, jak tvůrci chtěli. Celou hodinu se v něm prakticky nic podstatného neděje, a to je jeho největší slabina! Parta teenagerů se snaží za každou cenu vypátrat víc o záhadném nevrlém starci, o kterém se vedou divné řeči, a dokonce i to, že zavraždil několik mladých lidí. Horor se dostaví vesměs v závěrečných dvaceti minutách a to finále není vůbec špatné, a navíc dojem vylepší opravdu nečekaná pointa. A sličné blondýnce Katrině Bowden to sluší, i když režie Nicholause Goosena je velmi průměrná a neobjevná. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Typický teenagerský horor. Celé je to takové unylé a bez nápadu, a to jak po řemeslné stránce, tak i co se děje týče. Film obsahuje dva zvraty, respektive překvapení - první je tak průhledný, že jej každý zběhlejší divák rozpozná hned, jak se na něj začne připravovat půda, a ten druhý je špatný vtip. Kravina na druhou. The Shortcut zkrátka doporučit nelze, ačkoli nemůžu říct, že bych se u toho zas až tak úplně nudil. 5/10 ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Novo prisťahovaná rodinka, tajomná skratka lesom, podivný dom a ešte podivnejší starec o ktorom sa šíria miestne strašidelné legendy sú hlavnými prvkami tohto nenápadného hororu. Ale to, čo zo začiatku vyzerá ako obyčajná teenage vykrádačka otrepaných hororových príbehov podobného rázu, sa postupne premení na vcelku atmosférickú záležitosť s niekoľkými sympatickými dejovými zvratmi. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

Net/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +celkem dobří herci, zajímavé příběhové pozadí, závěr a závěrečná pointa -slabší atmosféra, dlouhý rozjezd/// Tak první dojem byl docela dobrý, postavy patří mezi ty normálnější, herci jsou sympatičtí. Jen to první půlhodinku působí více jako teen film, než horor. Až později se začne něco dít a tady jde film mírně z kopce. Dlouho čekáte a pak je to takové nemastné, neslané. Divák by chtěl prostě víc. Celé se to totiž semele tak nějak zvláštně. Úmrtí taky nejsou kdovíjak konstruktivní (sekerka, řetěz, nůž). Naštěstí to trošku zachraňuje závěrečná pointa, po které film má ještě co říct./// Celkem 51%/// ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Scenár ku tomuto filmu musel napísať jedine nejaký ambiciózny idiot, čo si narýchlo pozrel zopár starých, béčkových slasher horrorov a usúdil, že by sa na vyvražďovačke dalo aj dnes zarobiť zopár dolárov. Lenže všetko to pobabral. Totálne predvídateľný príbeh, záporný hrdina úplne bez charizmy, mimoriadne hlúpe rozuzlenie, málo vrážd a takmer žiadna krv. Réžia je taktiež hodne nudná. Toto bolo moje druhé stretnutie s prácou režiséra Nicholausa Goosena a opäť to nedopadlo dobre. * ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Při fotbalovém tréninku hraje „Hurt You“ od The Sounds. (Duoscop)

Reklama

Reklama