Když jdete cestou do školy zkratkou přes les, můžete ušetřit spoustu času. Avšak nikdo z místních dětí tuto možnost nevyužívá. Vše jen kvůli tajemnému domu a muži, který v něm bydlí. Místní povídačky říkají, že tento dům měl před lety něco společného se zmizením několika puberťáků... (LIVINGDEAD)

zdenotvor

Tuctová teenagrská vyvražďovačka (ak to tak môžem nazvať, keďže s tými vraždami to tu bolo dosť biedne) ktorá fanúšika hororu nemôže ničím prekvapiť. Nemôžem povedať že by som sa vyslovene nudil, ale videl som to už všetko toľko krát a navyše tu všetko trvá tak dlho kým sa film niekam pohne a keď sa aj pohne, zistíme že to bola vlastne kravina. Záver trochu prekvapil a keď to celé hrniem, tak taký slabši podpriemer. ()

mark9th

More a spooky thriller than a scary horror, but that doesn't make it bad. Quite the opposite. It's got a good script and average, but not bad acting. And when with other teenage horrors you mostly hate cliches and predictable scenes, I didn't mind them in this one. Now without spoilers, the ending is not predictable at all and it will surprise you. A bit underrated here so do not put an attention to a bad reviews. Overall, worth watching. 6.5/10 ()

Cortesz

Další z řady teenage hororů, který je po hororové stránce jedním z těch slabších na krev, napětí a především atmosféru, ale na druhou stranu má poměrně solidní děj s dvěma překvapujícími zvraty, první překvapí, ikdyž je až příliš předvídatelný a druhý zvrat je spíše směšný, než překvapivý. Vyzdvihnul bych i slušně hrající herce. Ale i tak jde o jeden z těch hororů, na který se brzo zapomene. ()

Facerr

Slabší hororovej "průměrňák". Docela fajn obsazení a celkem svižně utíkající děj. Flashbacky, který během filmu ukazovaly už dopředu jasnou pointu, vyplňovaly děj docela stylově. Škoda, že tvůrci závěrečnou masakr část vyloženě odflákli a aby v divákovi aspoň něco zůstalo, přidali tečku, která měla představovat analogii celýho tragickýho příběhu. To nakonec bylo asi jediný překvápko celýho filmu. ()

Tryskomyš

Ač jsem film zkoukla spíše náhodou, byl dobrý. Zpočátku to, pravda, moc horror nepřipomínalo. A děj se neposunoval k ničemu, co by vůbec horror připomínalo. Ovšem posledních 10 minut bylo nabyto akcí. A hlavně to bylo hodně překvapivé. Se závěrem jsem absolutně spokojená. Neboť nesnáším, když je konec bez konce. Škoda jen, že mi nějak uniklo, jestli ti kluci nakonci byli nějak spřízněni s tou rodinou. ()

• Při fotbalovém tréninku hraje „Hurt You“ od The Sounds. (Duoscop)