Zkratka ke smrti

Skratka k smrti

Horor / Thriller

USA, 2009, 100 min

• Hucocaky

Iba dve hviezdicky aj to len pre krásnu Katrinu Browden. Myslim, ze sam by som dokazal napisat lepsi scenar. Film ma vela chyb, obsah je az prilis zjednoduseny. Na konci snimku sa objavil "vzrat" ktory tam vsak nemal co robit, to len svedci o tom, ze reziser bude amater. Nemozeme predsa rozpravat pribeh o jankovi a marienke, ktori si preziju cestu do lesa, preskakaju mnoho prekazok, boja sa zlej jezibaby, a na konci vysvitne ze, vlastne vrahovia su oni sami. 2/10(26.12.2012)

Ač jsem film zkoukla spíše náhodou, byl dobrý. Zpočátku to, pravda, moc horror nepřipomínalo. A děj se neposunoval k ničemu, co by vůbec horror připomínalo. Ovšem posledních 10 minut bylo nabyto akcí. A hlavně to bylo hodně překvapivé. Se závěrem jsem absolutně spokojená. Neboť nesnáším, když je konec bez konce. Škoda jen, že mi nějak uniklo, jestli ti kluci nakonci byli nějak spřízněni s tou rodinou.(29.4.2018)

• Olík

Ozajstná zkratka ke smrti, ale ke smrti ze sledování. Uživatel Mefistofelle to nazval pravým jménem a já ho s dovolením budu citovat „ horor z pásové výroby“! Nevím, jestli je režisér Nicholaus Goossentak (mimochodem podepsaný pod celkem povedeného Krále videoher r.2006) tak naivní, aby si myslel, že se mu první dvě třetiny daří hrát s divákovými emocemi, nebo jenom fakt nevěděl co má dělat a pak bum, velkolepé finále, během několika minut nechá vyvraždit všechny zainteresované a je vymalováno.A závěrečné vygradování filmu? Tak na to doporučuji vydržet, i když už fakt nevládnete silami, to Vás shodí ze židle:D!?!?(19.3.2012)

• Pitryx

Velmi dobře uděláno, skoro bez hluchoty, ale na druhé podívání to není. Děj je v podstatě jednoduchý, bez hloupých odboček a kliček. Chybí kapečke gore. Štvalo mne uhýbání kamerou tam kde se něco děje, však to není film pro děti. Průměrné béčko. Přidávám něco málo za překvápko na konci. 201205287732/8151(9.3.2014)

• J*A*S*M

Typický teenagerský horor. Celé je to takové unylé a bez nápadu, a to jak po řemeslné stránce, tak i co se děje týče. Film obsahuje dva zvraty, respektive překvapení - první je tak průhledný, že jej každý zběhlejší divák rozpozná hned, jak se na něj začne připravovat půda, a ten druhý je špatný vtip. Kravina na druhou. The Shortcut zkrátka doporučit nelze, ačkoli nemůžu říct, že bych se u toho zas až tak úplně nudil. 5/10(4.9.2009)