Cedulky

(neoficiální název)
  • Austrálie Signs
Krátkometrážní / Romantický / Komedie
Austrálie, 2008, 12 min

Jeden z filmů oceněných roku 2009 v Cannes.
Krátký a jednoduchý film o komunikaci mezi dvěma lidmi z dvou kanceláří přes ulici. Film o tom, že najít lásku nemusí být tak těžké, jak se zdá, a že vaše láska může být jen kousek od vás... (Badmaniak)

IvcaSammet

Nemám ráda romantické filmy ... Nemám ráda romantické scény ve filmech, nemám ráda zamilované lidi ani na ulici ... Takže co mě vlastně přimělo podívat se na tento kraťas? ... Vlastně ani nevím ... Každopádně mě Signs opravdu překvapily! Opravdu krásně a vtipně zpracované. Proti takovým filmům opravdu absolutně vůbec nic nemám, dokonce si myslím, že by se měly točit častějc! ()

fifi.m

Nádherné, naivní, sladké. :) Někdy si hlavního hrdinu neoblíbím ani za dvě hodiny, tady mi na to stačilo jen pár minut. ()

TomasKotlant

Pěkný film, který má jak napětí, tak krásně vygradovaný závěr. Možná trošku přehnané, ale fajn. *** Ve zkratce: Jedno velký srdce napsaný na kancelářský papír černým fixem. ()

elisheva

Jeden z těch příběhů, které vám vždycky zvednou náladu, i když je nevidíte poprvé. A Nick Russell je tady tak roztomilý :) ()

jane1106

Proč ne, další extra dávka optimismu. Oceňuji originální námět, ale každý ví, jak to musí skončit, takže chápejte: na zadek se z toho neposadím.:) Jinak není v podstatě co vytknout. ()

rexino

Film pre mňa s neskutočne silnou myšlienkou. Kombinácia vtipu a romantiky. Taktiež je vo filme isté stupňovanie ktoré urobí aj tých 12minút filmu napínavých. ()

RedHot

Že je něco krátké a jednoduché, neznamená, že to musí být přeslazené a hloupé. A už vůbec to nemusí být oceněné. ()

EvilMari

90% filmu jsem se přihlouple usmívala, ale proč ne, ono je to totiž pěkný! Jen dost závidím účinkujícím jejich ostříží zrak =D ()

Karala

Kancelářská myš + kancelářská myška = velká bublina kancelářského liebling patosu. Ale ne, že by to bylo úplně nesympatické...jen, to všichni kravaťáci blázní z holek, co vypadají jedna přes druhou jak Zooey Deschanel z 500days of summer? :-/ ()

Rokle

Neskutečně příjemné sledování dvou duší, kteří spolu komunikují přes protější okna kanceláří. I během těch 12 minut pochopíte, jak se onen kluk cítí, když ho z letargie stereotypní práce vytrhne dívka jeho snů. ()

horovska

Takové sladké, jako nápad dobrý, ale hudba je šílená a Nick Russell je poněkud křečovitý, ale bohužel v tom horším slova smyslu. ()

smrtacik

V celku podarené, herecký milé a prívetivé, ale nijak originálne. Nechytilo ma to nejak zásadne za srdce alebo iný orgán, napriek tomu pekne spracované. Čo sa mi páčilo bol aj hudobný doprovod. Hodnotenie: 80% ()

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra