Cedulky

(neoficiální název)
  • Austrálie Signs
Krátkometrážní / Romantický / Komedie
Austrálie, 2008, 12 min

Jeden z filmů oceněných roku 2009 v Cannes.
Krátký a jednoduchý film o komunikaci mezi dvěma lidmi z dvou kanceláří přes ulici. Film o tom, že najít lásku nemusí být tak těžké, jak se zdá, a že vaše láska může být jen kousek od vás... (Badmaniak)

Tinusa14

Príjemné,jednoduché a milé. Jediné čo mi na tom prekážalo bol ten muž ktorý celých 12 minút nie a nie zatvoriť svoje ústa. ()

LogLady

Jak tu už někdo poznamenal, atmosférou tenhle krátký filmeček připomíná 500 Days of Summer, což ovšem u mě znamená jen lehce nadprůměrné hodnocení. Na tahle sladká "polorealistická" dílka si až tak moc nepotrpím. ()

PetrB

První dvě minuty se sice trochu táhly, zbytek to ale bohatě vynahradil. Typická kancelářská šed v kontrastu s romantikou, o které můžeme bohužel asi jen snít. ()

TheNail

Krásná hudba, chytlavá zápletka, roztomilé provedení .. co na to říct? Snad jen že ten kluk nemusel tolik přehrávat, jinak dokonalé, a jsem rád, že to utli v ten nejlepší okamžik a že spolu ti dva nepromluvili, protože by to totálně změnilo podobu toho jejich vztahu. ()

Damnsinead

Ne zrovna šťastný (a bohužel trochu prkenně zahraný) úředníček se jednou podívá do protější budovy a uvidí sličnou úřednici, s kterou začne komunikovat - přes cedulky. Roztomilé, ale nechápu, jak jim takové vylomeniny v práci mohly projít :) ()

marien1039

Pěkné, dobře natočené, nicméně možná až moc stupidní. Tenhle režisér vážně bude točit nové Postradatelné? Začínám se bát... ()

Talita1

Milý a vtipný krátkometrážny film. Láska medzi dvoma ľuďmi z iných kancelárií. Tento filmík vyčarí úsmev na tvári. ()

Zrcadleni

Velmi milé, nenásilné, vtipné, romantické, možné, hloupé, naivní, ale hlavně....naprosto skvělé. Jednu hvězdu za otevřenou pusu. I was watching u first ()

burg

Ač mě jindy takovéhle slaďáky nechávají chladným, tak tady si nemůžu pomoct, abych neudělal vyjímku. Tohle je jeden z nejhezčích filmů, co jsem za posledních pár let viděl. Citlivě natočené o dvou lidech, kteří se mohli(?) klidně někde potkat. Mělo to vtip a super hudbu na pozadí. Poprvé po hooodně dlouhé době jsem se modlil, aby to neskončilo naprostým fiaskem:) ()

Lui.eS

Celé dílo jsem nadšeně sledoval s úsměvem na tváři a užíval si 12 minut romantického světa cedulek, který okouzlí svou tichou romantikou. ()

Jean_Calid

Zpočátku zajímavé. Krásná depresivní atmosféra života osamoceného mladého úředníka ve velkém městě. Pak krásná dívka přes dvůr v okně. Papíry se vzkazy, super. Ale pak se mi to začalo zdát příliš zdlouhavé a to to trvá pouhých! 12 minut. Takže z původních 4 hvězd to vidím tak na ty tři. A může za to až příliš ostýchavý chlapík. ()

BaMia

Krátkometrážny film zrejme ktorým je inšpirovaný tohto ročný animák - Paperman. Pre mňa osobne má tento oveľa väčšiu hodnotu a jednoznačne mám z neho väčší zážitok ;) ()

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra