Cedulky

(neoficiální název)
  • Austrálie Signs
Krátkometrážní / Romantický / Komedie
Austrálie, 2008, 12 min

Jeden z filmů oceněných roku 2009 v Cannes.
Krátký a jednoduchý film o komunikaci mezi dvěma lidmi z dvou kanceláří přes ulici. Film o tom, že najít lásku nemusí být tak těžké, jak se zdá, a že vaše láska může být jen kousek od vás... (Badmaniak)

Hanys_

Nápad za milion. Nádherné a milé. Něco takového bych chtěl taky zažít. Myslím - těšit se tak do práce :) ()

reditelka

Prosté, předvídatelné... ale tak milé a navíc podbarvené příjemnou hudbou, že to musí vyloudit úsměv na tváři i největšímu morousovi :-) ()

kobe6

První krátkometrážní film a opravdu mě nadchnul. S hlavním hrdinou jsem soucítil a jeho přítelkyně velká sympaťačka. Hezké ()

Darik

Naprosto geniální, originální a dokonale romantické :D Musim říct, že tohle bylo mnohem lepší než kterákoliv sladárna, co vyprodukuje Holywood. Jo, studentské filmy holt nepostrádají jistý šmrnc originality (i když tohle mi bylo trochu povědomé). Ale jinak velmi povedené a mooooooc pěkné. ()

Rufete

To je moc pěkný nápad, natočit něco tak neobyčejně obyčejného. Obyčejný život může pozměnit pár papírů, fixa a vnímavý protějšek v okně naproti. Herci byli moc sympatičtí a tuhle dosti jednoduchou záležitost si užili naplno. Cedulky jsou jedním z mých nejoblíbenějších krátkometrážních filmů, jsem rád, že jsem se na ně mohl kouknout. Ve filmu se takřka nemluví, takže se netrapte, když nenajdete české titulky a raději si užijte skvělý, pohodový zážitek ve formě Cedulek. Mimochodem, nemohl jsem se dočkat konce, až uvidím tvář herečky, celou dobu mi připomínala Zooey Deschanel (i když jsem věděl jistě, že to není ona). Přesto mi vykouzlila úsměv na tváři. ()

Ole92

Výborná myšlenka, sice až moc dokonalej příběh ale pro tentokrát přivřu oči, a hudba byla výborná. ()

Raimok

Mně se to líbilo moc. Tak by měl vypadat krátkometrážní film! Jinak jsem si taky od první chvíle myslel, že je to Zooey Deschanel. 91 % ()

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra