Fifinka má narozeniny, a tak pro ni její přátelé vymyslí výlet do Prahy na výstavu z doby císaře Rudolfa II. Když dorazí, nechce se jim stát dlouhou frontu na vstupenky a rozhodnou se, že půjdou na prohlídku Zlaté uličky. Potkají podivného lva, ten je zavede do hrobky českých králů na setkání s Rudolfem II. Císař jim vysvětlí, že byl lehkomyslný a zapletl se s magistrem Kellym. Dal mu dokonce královské slovo, že pokud mu do několika dnů přinese kámen mudrců, může chtít cokoliv. Kelly chce samozřejmě královskou korunu. Rudolf II. se na doporučení svého rádce chce vydat do budoucnosti, aby od kamarádů ze Čtyřlístku získal kámen dřív než Kelly. Problém je v tom, že Myšpulín ani ostatní si nejsou vědomi, že by ho vlastnili. Pak si Myšpulín uvědomí, že kámen mudrců skutečně má, neboť ten spadl z nebe v den Fifinčiných narozenin a doslova si Čtyřlístek našel. Císař ani jeho přátelé ještě nemají vyhráno... (TV Nova)

Stuarrt

Chtěl bych se toho filmu zastat. Protože to je čtyřlístek jako malovaný. Tak jak ho znám už tssss...30 let. Takový prostě příběhy čtyřlístku jsou. Trocha výuky, trocha nelogiky, šílená gramatika lámaní slov v řádku ( z toho mám teď v dospělosti osypky LAB-OR-ATOŘ) a kouzla a magie. Film je animací jiný. I když se může zdát předpotopní, zase, ke čtyřlístku sedí. Zkrátka Čtyřlístku film nic neubral a možná mu přidal nové nadšené čtenáře. Souhlasit mohu se stopáží, ta byla delší než v komiksech (přeneseně). ()

Hansolo35 odpad!

Šestileté děti odcházející z kina. Rodiče odchod vítají s nadšením. Kdyby bylo křeslo pohodlnější, tak jsem tam usnul. Příběh nudný a zbytečně zamotaný. Příběh...šlo hlavně o reklamní bloky občas spojené nějakým tím pokusem o děj. Stěží jedna hvězdička za snahu. Než takový film, tak raději žádný! ()

Jean_Calid

Tento film snad není o ničem jiném než o product placementu. Velmi "nenápadné" reklamy už tak dost snižují úroveň tohoto díla se kterým snad pan Němeček nemůže být spokojen. Ubohé, nudné, hloupé a nezajímavé. ()

Michalj13

Na tenhle film jsem šel ani né proto že bych patřil do kategorie desetiletých slintajících dětí, ale spíš mě zajímalo zpracování, které dovede postavy z klasického komiksu na plátno kin. Co se toho týče tak jsem zklamanej nebyl, ale ty všudepřítomné reklamy byly dost otravné, upřímně už chupa-chups nemůžu ani vidět... ()

jerzy1976

Viděno s dcerou a dcera se bavila. Čímž je myslím řečeno vše. Já sám jsem na Čtyřlístku vyrostl a vidět film jako dítě, byl bych nadšený. Product placement sice může být otravný pro nás dospělé, ale dětem je to úplně jedno. Jestli je to morální, těžko říct, ale dcera byla nadšená, že postavičky mají stejné lízátko, co má ráda ona...takže to brala jako plus. Absolutně, ale absolutně nechápu, že někdo hodnotí tento film odpadem. Je to film pro děti a těžko se na něj dá pohlížet stejnou "optikou", jako třeba na film od Larse von Triera... Dcera by třeba Antikrista taky zrovna neocenila...:-)) ()

ancovice

Film jsem videla uz ponekolikate a pokazde se utvrzuji v tom, ze je skvely! V dnesni dobe nevidane, aby byl film vtipny, mily, napadity a zabavny! Deti bavi, dospele taky. Z PP abyste se nepotentockovali, kdyby lepe fungovaly granty a financovani filmu...me neurazel, postava Pribinacka byla vylozene vtipna. Vsechny casopisy, i detske, jsou protkane reklamou, nevidim v tom problem, beztak vas deti zkasnou o drazsi veci. Hudba i dabing super! ()

waxtrax

Nejlepší animovaný český film posledních let. Jednoduchá animace zůstává poplatná své časopisové předloze, takže zůstává originální, výborný scénář a dialogy. Rychle se měnící sled děje, který nenudí ani děti a skvělý dabing českých hereckých hvězd. Super. Jedna malá připomínka pro zde hodnotící - je to dětský film ! Nepoužívejte prosím pro něj měřítka dospěláků. ()

davidrohusch

Pěkná pohádka pro děti, která jim rozhodně udělá radost a ještě něco přiučí k dějinám :). Možná škoda Product Placementu, ale to by pak film nemusel vzniknout ;) ()

ferda12

Je mi líto, že nemůžu dát víc, ale nebudu to uměle vytahovat a říkat, že to bylo výborný, když nebylo. Hudba byla výborná, animace taky, ale ten příběh nestál ani za nic. || „AŽ BUDETE V NESNÁZÍCH ZAVOLEJTE LUDOLFOVO ČÍSLO.” ()

andydufrsn odpad!

Tak jsme se konečně dočkali a komiks původně plánovaný jako animák se animákem stal. To je asi tak jediné co lze napsat, protože film je děsná volovina a přesto, že dnes se již většina tvůrců snaží aby animáky měli nějaký příběh nebo nesly nějakou myšlenku tak Čtyřlístek nenese nic. Vše umocněno tím, že to běželo v primetimu ………. Debilnější product placement jsem neviděl, tohle byl fakt HNUS!!! ()

m.a.rtin

Film jsem ani nedokoukal a dětem bych taky raději doporučoval, ať si přečtou Čtyřlístek jako časopis a ne tuhle slátaninu. Jako hlavní negativum vnímám nadměrný product placement - propagovat výrobky ve filmu určeném dětem je jedno z největších svinstev, jaké znám ()

D.Gilmour

Animace je odporná - bohužel. Děj ikdyž se snažím vytvořit vhled malého diváka je debilní. Strašně mi vadí reklamy - to je snad největší hnůj české dětské kinematografie. Scenář jak od vopičáků z TV NOVA. ()

PowPow

Přestože je film určen pro děti, troufnu si dát mu tady nízké hodnocení - protože děti to, zdá se, příliš nepobavilo. Ta animace je sice předloze věrná, ale filmově se mi to moc nelíbilo. Vtipy taky nic moc, kohout byl nudně trapný. Příběh celkem fungoval, takže nudné to nebylo. Celkově tak průměr, nezklame, nenadchne, ale hvězda dolů za tu vlezlou reklamu. ()

Kralovna.Noc

Tak tohle se nepovedlo. Samotný příběh nic moc,product placement bije do očí. 2 hvězdy za to,že se to kupodivu líbí mým dětem. Tak abych vyrazila nakoupit Pribiňáčky, Chupa chups a Rychlé špunty... ()