Zinos, mladý majiteľ reštaurácie, nemá práve veľa šťastia. Jeho priateľka Nadine sa odsťahovala do Šanghaja, zákazníci jeho reštaurácie Soul Kitchen začali bojkotovať nového šéfkuchára, a Zinos má ešte k tomu problémy s chrbticou! Veci sa začnú obracať k lepšiemu, keď ľudia prichádzajú na chuť jeho novej kulinárskej koncepcii. To však nestačí na to, aby Zinos našiel pokoj v duši. Rozhodne sa preto odletieť za Nadine do Číny a dať všetko do poriadku. Reštauráciu nechá na starosti svojmu nespoľahlivému bratovi Illiasovi. Oba kroky sa ukážu ako katastrofické: Illias vďaka pochybnému realitnému agentovi príde o reštauráciu a Nadine už má nového milenca! Zostáva mu ešte posledná šanca, aby spolu s bratom Illiasom získali späť Soul Kitchen. Na to by však museli prestať s hádkami a začať pracovať ako tím. (oficiální text distributora)

Anglofile

Prijemna, oddechova komedie. Trosku predvidatelna, ale skvele herecke vykony.Fatih Akin je rozhodne velmi zajimavy reziser, ktery umi natocit poutavy film, drama, komedii ci sladak... ()

padlar

Jedno příjemné televizní překvapení. Zajímavé, různorodé, a hlavně dobře zahrané, postavy, plynulý a rychle ubíhající příběh. Nejedná se sice o komedii, kdy se budete na břicho popadat po celou dobu filmu, ale takový ten lehký úsměv tvář neopustí. ()

monia

Po "Proti zdi" ďaľšia skvelá vec v tandeme Fatih Akin - Birol Unel. Na rozdiel od "Proti zdi" viac odľahčené, takže človek nemá na konci filmu depku. Opať všetko výborne zvládnuté, scenár, réžia, herci, výprava. Za mňa opať plný počet a dobrú chuť. :) ()