V malém městečku Tormented dochází na střední škole k šikaně. Skupinka šikanujících teenagerů v čele s frajírkem Bradleym (Alex Pettyfer) dožene svého spolužáka Darrena Mulletta až k sebevraždě. Krátce po pohřbu se Darren vrací ze záhrobí do školy, aby pomstil veškerou křivdu, jež na něm byla vykonána. (Chatterer)

Teardown

Sám sebe nechápu, že na to vůbec čumím. Zase mě minula celá ta rádoby humorná stránka filmu. Dementnosí a především dementama se to jen hemžilo a na slibovaný horor se snad ani vůbec nedostalo(nebo jsem to prospal?). Trochu mi zde vyzněla podobnost s filmem Tamara, který byl mimo jiné taky pěkná cipovina. ()

mala_kea

Nedokážu pochopit, jak jsem se na tohle mohl dodívat až do konce, ale stalo se. Slasherů ze školního prostředí je dost a tento není žádná speciální výjimka, který by se něčím vyjímala a když se pan Wright pokouší uklidit po sobě krvavými scénami, tak se mu to moc nedaří, přece jen mohl být trochu originálnější. Za docela nečekaný konec hodím alespon tu jednu hvězdu, ale víc by ze mě ani ten šikanovaný nevymlátil ()

Nijura

1* za film, který byl opravdu příšerný a druhá * za konec :D Ten mě fakt dostal "Dear Mr. Ramsey, Darren can't do games today because he's dead" :D :D ()

Cortesz

Takže komedie v žádném případě, teda aspoň já se nesmál a nevím čemu jsem se měl smát. Po hororové stránce je to na krvavé scény a brutálnosti docela obstojné, sem tam je tam scéna, která zaujme. Po dějové stránce to mohli více doladit, čekal jsem a zároveň jsem si přál, aby vrah nebyl ten, kdo jim nakonec byl, tím u mě film hodně klesnul. Silný podprůměr. ()

Mamlas odpad!

Úplně debilní film. To snad vymyslel i zrežíroval a idiotským scénářem vytunil nějaký nenadaný ušlápnutý puberťák. (2%) ()

Psychotic17

Jsem si jist, že pro oběti šikany to bude pěkné pokoukání. Holka mě odmítla, protože na ni nemám? Zabít ji. Kluci si ze mě dělají srandu, protože je nechám? Zabít je. S touto premisou rozhodně nesouhlasím, na rozdíl od většiny zdejšího osazenstva, ale přesto jde o poměrně zábvanou oddechovku. Killy jsou sice poměrně jednoduché a krve až zbytečně moc, ale humor, který sem tam vystrčí hlavu z písku, to vyrovnává. Ne, že by se člověk vyloženě zasmál, ale ani znechuceně nevrtí hlavou, právě naopak. 50% ()

sAreOn

Britská hororová komedie je přesně ten styl, který se mi v poslední době opravdu líbí. Bohužel tento snímek byl pro mě spíše utrpením. Neříkám, že je vyloženě špatný, ale já tak nějak celou dobu čekal něco víc. Pár vtipných scén tu je, občas nějaká ta povedená vražda, ale nic převratného. Velmi slabý průměr. ()

zigy

Blbost, nicméně..... oběť šikany je asi jediné vraždící monstrum v dějinách hororu, kterému musíte fandit, kvůli těm školním megerám a blbcům, které si bere na mušku....kvalita filmu ovšem velmi nízká.... ()

Pan.Antonin

"Drahý pane Ramsey, Darren dnes nemůže hrát, protože je mrtvý." Fotbal možná nebožtíci hrát nemohou, ale zabíjení těch, jenž je dovedli ke smrti, očividně zvládají hravě. S krvavou pomstou ducha šikanovaného outsidera nemám větší problém, jako film to má sice k hororové špičce daleko, přesto mě to docela zaujalo. Tvůrci nám nabídli pestrou ukázku vražd, pestrou plejádu postav a pro slasher poněkud netypický závěr. Pro čtvrtou hvězdu by to ale muselo být buď o něco vtipnější, nebo o něco strašidelnější. "Rest in piss, bro" ()

ragtime

Je to asi mojou slabosťou pre britské filmy a ich akcent v prvom rade, ale kedy ste naposledy videli slasher, ktorý by nebol z Ameriky a mal sympatické postavy? ()

ELDoctorow

Mohla to byť fajn zábava, keby sa tvorcovia boli inšpirovali napríklad u série Final Destination a trochu sa pohrali a vyhrali s jednotlivými úmrtiami. Takto ostávajú úplne štandardné a ničím zaujímavé zabitia s výrazne nedostatočnými gore efektmi, ktoré už nevytrhnú z mizérie ani tie useknuté ruky v závere, pri ktorých ma napadlo len to štandardné – príliš neskoro a príliš málo. Humoru je žiaľ tiež, na film v ktorom vraždí nemý Jabba the Hutt, až trestuhodne priskromno a tak ostáva len priemerná vyvražďovačka, ktorú u mňa zachraňovala len hlavná predstaviteľka, ktorá má ten typ sladkej tváre, akú by som chcel ostriekavať minimálne trikrát do týždňa. ()