Reklama

Reklama

Agassileul bootakhae

(seriál)
  • Jižní Korea 아가씨를 부탁해 (více)

Obsahy(1)

Kang Hye-na je jedinou nástupkyňou Kang-san Group a majiteľkou "Lady castle“. Jej rodičia zomreli pri leteckej nehode a do opatery ju prevzal starý otec. Dnes žije život princeznej s množstvom sluhov, celý svet sa točí okolo nej, čo podnecuje jej tvrdohlavosť a sebeckosť. Jedného dňa na ňu čírou náhodou narazí Seo Dong Chan, ktorý jej život obráti hore nohami. Nielenže ju prinúti robiť prospešné práce, ale ju aj unesie a popritom sa stane správcom jej domu. Hye-na sa mu pokúsi znepríjemňovať život, ako sa len dá, ale on neutečie. Jedného dňa sa rozmaznané dievča začne na na Sea Dong Chana pozerať inak... (ČSFD)

(více)

Recenze (4)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Na to, že hlavní čtverku tvoří jedna hvězda větší než druhá, se z toho dalo vyždímat určitě víc. Scénář je prostě slabý, a ani těch pár kouzelných scén ho nezachrání. Některé věci mi navíc přišly nedotažené. Nejvíc mě asi štvaly podivné účesy a někdy i outfity Eun Hye Yoon, a to zejména v prvních dílech. Jak už řekl Vavča, ani Sang Hyun Yoon to s účesem zrovna nevychytal. Pochválit musím naopak pěknou a chytlavou hudba, kterou si teď nevědomky broukám téměř každý den. Sotva průměr. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Žal bohu provar, Eun Hye Yun je kočka jako vždy a její role spunky girl je ok, jenže tvůrci nezvládli scénář, nejde o klišé, ale o to, že se silně nepovedla a nebylo to někdy moc zábavné sledovat, ačkoliv obsazení bylo ok a nemohu hercům upřít snahu. Některé věci naprosto zbytečně srážely tuto sérii k zemi, třeba jako nemožný zrzavý přeliv na hlavě herce jménem Yun Sang Hyeon, on je pohledný, ale tady ho vizážista vážně zprasil a působil divně, navíc mi přišlo, že měl věčně rudé oči, jak kdyby hulil travku. No nic touto sérii se Korejci moc nevytáhli. Uvidíme co přinesou další letošní série Swallow The Sun , Friend our legend, IRIS, a Strange Heroes kde bude hrát Joon Ki Lee. ()

Reklama

Reklama