C.A.T.

Zajímavé, chvílemi dost nepříjemné,Tilda skvělá.Ale bylo to strašně dlouhé, dějovou linku nebo eventuálně postavu starého pána jsem moc nepochopila a prisla mi zbytečná.Ty sny byly naprosto super. ()

lineker

Tak Luca na nás na dvě a půl hodiny poslal smečku psů, kteří Vás dokoušou do krve, ale dají se i pohladit a dokážou projevit i jistou dávku inteligence. V podstatě strašný mix, žánrů, jinotajů a rabulistiky ukryté to té nejjednodušší brutální explicity. Netuším co všechno mělo být filmem, kde vás na jednu stranu mají děsit čarodějné kejlkle a na druhé jako by zpovzdálí sledujete teroristickou akci únosu letadla řečeno. Kde se na jedné straně vyrovnávají s válečnou minulostí a na druhé je vyobrazováno Německo co by země nové třídní revoluce a do toho všeho Amišové a psychodelické výjevy. Trochu silná káva, která však i díky kvalitně odvedené technické práci ( při tanečním vystoupení dívek se mne tajil dech ) chutná skvěle a zažívací trakt i přes některé žaludku nelahodící pasáže nikterak nezatíží. ()

ceduard

Jsem unešen. Kdyby v titulcích nebyla uvedena spolupráce přímo s Argentem, řekl bych, že jde až o zesměšnění původního filmu... Geniální. Paranoidní schizofrenik ocení víc než filmový fanda (i když vnímavější fanoušek Matrixu si též přijde na své). Jo a taky původní dílo mi přišlo misogynské, ale až po tomhle remaku konečně chápu, proč chtěl Muhammad navléct ženy do burek. Byla to ovšem marná snaha, že ovšemže. ()

rostsoft

Podivně a nepříliš šťastně uchopené téma. Tento film mě nudil, i když horory mám rád toto bych spíše považoval za úchylnost. Nevím, co s tím autor chtěl říci, neviděl jsem ani původní verzi i když jsem se na ni chystal. Bohužel mě to natolik odradilo, že nevím, kdy se k tomu odhodlám. Jedna hvězdička, a to s přimhouřeným okem. Bohužel i herecké výkony nestály za moc. Film je chaotický a nepřehledný. ()

sad12

Předem se chci omluvit všem, které mým hodnocením naštvu. Neviděl jsem originál a ani nejsme fanouškem horrorů. Tento film jsem si vybral naprosto náhodně, tak mě neukřižujte. Takže, ani pořádně nevím, jaký měl příběh smysl. Přišel mi hloupý, nudný a zároveň zbytečně dlouhý a má nezajímavé, nudné postavy. I herecké výkony nejsou zrovna něčím unikátní, ale dají se překousnout. Film se pokouší jen nahnat strach. Můžete podotknout - ,,Je to přece Horror, ten má správně nahnat strach" a ano, je to tak. Ale i horror by měl přinést něco navíc. Dám jeden příklad - Vetřelec, ten otevřel nový velké filmové universum (Což samozřejmě není povinností žádného filmu a jsou filmy, u kterých je lepší, že nic takového není). Má bohatý a tajemný svět a člověk má pocit, že se chce dozvědět o tom světě víc a vše i dává smysl. Tento film ne. Jeden z mála odkazů, který má, je feminismus, nebudu však zabíhat do detailů. Film si ode mě odnáší 1 hvězdu a připisuji si ho na seznam těch nejhorších horrorů, co jsem kdy viděl. Tak a fanoušci toho filmu mě mohou ukřižovat. Svůj názor jsem řekl. ()

HombreT

Jeden z mála remake-ov, ktorý pozerám bez znalosti originálu. Zaujala ma načrtnutá atmosféra, ktorá bola ale len akoby ukradnutá. A možno aj celý film. Celok totižto vyznieva dosť do prázdna. Avšak takto pojaté horrory, pokiaľ mi niekto načrtne s troškou perfekcionizmu, veľmi rád uvítam. Pretože takéto zbytočné slíže mi jednoducho nechutia. ()

BStone

Zajímavý horor, o jednou tanečním souboru, který intenzivně nacvičuje jedno speciální číslo... Za mne film sráží příliš dlouhá stopáž, na druhou stranu má pár velice intenzivních scén a v rámci žánru velice uspokojivý konec. Takže dobrý... 65% ()

Dzurr

K remakům bývám často skeptický, ale občas jim dám šanci a v konečném důsledku jsem mile překvapen. Tenhle film mne však doslova odrovnal. Tajemný, atmosférický a brutální zážitek, na který jen tak nezapomenete. ()

Figuto

Taková pěkná pí?ovina. Svého času jsem viděl všechny tři původní filmy. Nestály za mnoho. Rádoby umělecká stylizace ale hlava ani pata. Tady je velmi pěkná estetika, atmosféra sedmdesátkového Berlína, herci, Dakota, snové pasáže, tanec, úžasný sabbath, celkově pěkná atmoška. Jenže zase to nemá páteř, pointu, uniká mi smysl něčeho takového. ()

Dalajlada

Tohle byl velice zajímavý film. Extrémně náročný na rozpoznání toho, o čem je vlastně řeč. Filosofické myšlenky z něj tečou na všechny strany. Rozhodně není pro milovníky rychlé akce, protože je nad míru pomalý, ale s ničím se nepáře. Tvůrci měli koule na to, pustit se do pořádně sadistického počinu. ()

Šíma2

4 hvězdy, ale jen tak tak. Krásně natočené, taneční kreace cool, Kate Blanchett absolutely amazing. Ale to, co tam mělo být navíc, co mělo z béčkového hororu o čarodějnicích dělat něco víc, to teda moc nefungovalo. ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa