Spy Kids 4D: Stroj času

Spy Kids 4: Stroj času

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 89 min

• tom88

Čoho sa to Rodriguez zase dopustil, prečo len musí z času na čas točiť takéto sračky. Je fajn sem tam natočiť nejaký obzvlášť detský film, ale Spy Kids už stačilo. Štvrtý diel je totálna úbohosť a sračka, nad ktorou musia aj tí najmenší krútiť hlavou alebo aspoň očami. Primitívne a neoriginálne nápady natlačené do jedného filmu, ktoré nemajú ani hlavu ani pätu ani logiku. Totálny výplach, navyše príšerní herci, dialógy, scenár, efekty a všetko naokolo. Prišlo mi to ako súperenie jednotlivých scén, ktorá z nich bude trápnejšia a ktorá najtrápnejšia, no vyzerá, že je to jedna veľká remíza a vyhrávajú všetky. Nezachraňuje ani Alba ani sekundové cameo Dannyho Treja. Rodriguez je výborný tvorca a môj obľúbenec, ale touto sériou jeho ranking silno klesá. Nemal by sa viac zdržovať podobnými sračkami a radšej sa venovať niečomu originálnemu alebo znovu spojiť sily s Quentinom Tarantinom a ísť do toho naplno. Dúfam, že toto je posledný diel série a viac sa k tomu nevráti. Dojem z filmu bol príšerný. Neviem neviem, či by som to niekedy pustil decku. 20%(7.8.2012)

• Acrobat

Tak pes s akcentom Jamesa iste nemal chybu, hoci je to jediný prvok, ktorý robí film cieľovým artiklom, teda komédiou. Deti sú v poho, jednoznačne navrch ma chlapec, v ktorom som sa sem tam videl. Au. Prdíky, zvratky, decko prehadzujúce si zločinca, morálne poučenie, zadrbkaná mamka, ocko niekde mimo, ešte raz smrad, merkaptány, iste nemôžu chýbať, veď aj k tomuto smeroval vývoj civilizácie cez techniku, intelekt a E=mc2. Ináč zábava s nepochopeným smiechom. A ešte som zabudol. Jessica Alba – /už je to z mojej strany trápne./(26.03.2012, BDrip)(26.3.2012)

• Mortemiss

Antonia nahradila moje oblibená herečka Jess. Z filmu si nepamatuju ani úvodní titulky, vypla jsem to asi po 3 minutách, protože jsem byla zhnusená touto rádoby akční protézou. Další díl bude jistě 5D, ale to už se nevleze do odpadu, protože ten je ucpaný tímto neskutečným hovnem. (omlouvám se za svá vulgární slova, ale vážně jsem to sem musela napsat)(11.3.2012)

• drankeryth

Toto bol moj velky omyl, ze som siahol po tomto, akoze filmu. Predosle diely boli na tom omnoho lepsie a dali sa aj celkom dobre dopozerat bez zbytocneho reptania. Aj tu si zahrali ti isti herci, ktory hrali detskych agentov, ale tentokrat len v mensej ulohe. Aj tu sa dostavil priestor pre rozne vylepsovaky pre detskych agentov, ale v poskrovnom mnozstve, co je aj dost skoda. Hlavny zaporak bola jedna velka ubohost vo vsetkych ohladoch, co sa len dalo spackat v tomto filme. Cely dej filmu bol taky nesurody hybrid filmu a vysledok bol taky velky zlepenec nepodarkov, ktory k pokojnemu sledovaniu ma velmi daleko.(11.11.2012)

• drake31

Spy Kids séria je celkom tolerovateľná ak sa prispôsobíme štýlu hry a dokážeme akceptovať isté veci o ktorých by sme za normálnych okolností ani neuvažovali. Moja hranica tolerance ale nie už to čo bývala, a štvrté pokračovanie je pekelne otravnou jazdou, ktorá niekedy nevkusne a trápne útočí na divácke zmysly. Tá hviezda je hlavne vďake psisku s Gervaisovim hlasom a sebaparodújúcej Albe.(4.3.2012)

• - Jedná se o první film v česko-slovenské kinodistribuci ve formátu 4D, tedy se zapojením čtvrtého rozměru, a to vůní. (Sufferer)

• - Po filmech Sin City – město hříchů (2005) a Machete (2010) se jedná již o třetí snímek, na kterém spolupracovali Robert Rodriguez a Jessica Alba. (Sufferer)

• - Robotického psa Argonauta si zahrál pes z útulku. (Chloe..)