Spy Kids 4D: Stroj času

Spy Kids 4: Stroj času

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 89 min

• Radiq

Zápletky s časem dycky stály za hovno a opět se to potvrdilo. Děj byl úplně tragickej, ale to zpracování - nebojím se to říct - bylo lepší, než jednička. Možná mě to opravdu bavilo ze všech dílů nejvíc, hlavně kvůli vtipnému psovi Argonautovi. A plusem bylo taky tolik hereckých hvězd. Mám ale dojem, že všechny plusy jsou takovej ten případ, jak v matematice, když dva mínusy udělají plus. Takže i když je to plus, stejně to jsou vlastně dva mínusy. Navzdory zdejšímu hodnocení nemůžu říct, že by to bylo nějak horší, než předchozí díly. Je to tak stejně hrozné. Přesně tak akorát na starej známej odpad.(2.7.2020)

Rodriguezové hovadiny sa nedajú tak úplne brať vážne. Ak viete, čo máte od toho čakať, potom neexistuje lepší spôsob ako si tieto typy filmov pozrieť na nejakej riadnej ožraleckej párty s konfetami prskavkami a pravdepodobne aj s trochou kokešu. I tak si, ale myslím, že je to celkom bizarná prdel. Ak by som to, ale mal hodnotiť objektívne, tak by tento film mohol byť aspoň priemerný v období tak pred dvadsiatimi rokmi. Bohužiaľ ten film vyšiel len pred deviatimi rokmi a tak sa dá brať za zhliadnuteľný len v prípade silnej nostalgie.(8.9.2020)

• Claude Speed

Ach jo, co se to Spy Kids stalo? Vlastně skoro nic. 10 let se Rodriguez nedokázal naladit na tu správnou špiónskou frekvenci, a tak 4. díl není nic jiného než další odfláknutý (spykidsový) film na který ani robotický pes neštěkne. Jistě, jde špíš o film určený pro mladší diváky, ale svým dětem bych ho rozhodně nepouštěl. Velká smršť rychlých keců, které skoro nedávaly smysl, hnusné efekty, rádoby vtipný pes............. Jediná záchrana je v návratu starších postav, a taky Jessica Alba. 15%.(20.1.2012)

Co na to říci? Sama bych dala tak dvě hvězdy za efekty, fešáckého psa a pár dobrých hlášek. A taky za moc dobře vypadajícího Daryla Sabaru. Vzhledem k tomu, že jsem na to koukala se svojí skoro 9ti letou dcerou, tak hodnotí ona a jejími slovy: " Je to bomba", takže nakonec jsme se dohodly na 4*. Dětem se to prostě líbí, neřeší přitroublý scénář, ani příliš překombinovaný děj plný pitomostí. Jediné co se jí nelíbilo, byl začátek. I ve svém ranném věku má jakési povědomí o tom, že při porodu by se nastávající mamina takto nechovala, špiónka nešpiónka. Takže vy co dáváte odpad koukejte se vrátit do dětských let a hned budete na svět nahlížet příznivěji.(2.12.2015)

• brzozin

Blbe az z toho boli. Na tenhle film jsme sli naprostym omylem. Hlavnimi hrdiny jsou tu fekalie a blitky, coz ma asi pusobit vtipne. Fakt je, jsem ten smrad doslova citil, a to i bez karticky, kterou mi pani v pokladne jaksi zapomnela dat. A ta mala Rebeka mi prisla naprosto nesnesitelna. Takovy maly rozezrany sebestredny parchant, ktery by zaslouzil na prdel. Dej filmu jsem absolutne nepochopil. Zapletka s casem byla tak pritrouble nelogicka, jako by to vymyslelo adolescentni trdlo. Chtel jsem dat jednu hvezdicku za Jessicu v kozenem oblecku, ale ani to nakonec nedam. Zbytek filmu je totiz blee. Never ever.(19.7.2012)

• - Alexa Vega, Daryl Sabara a Danny Trejo jsou jediní herci, kteří hráli ve všech 4 filmech série. (rafix)

• - Ve finále filmu si zahrála i Rodriguezova sestra Rebecca, která si zahrála jednoho z nově recruitovaných dětských špionů. (Chloe..)

• - Robotického psa Argonauta si zahrál pes z útulku. (Chloe..)