Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (23)

Trailer 2

Recenze (109)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Bohužel, noví Spy Kids už nejsou tak zábavným filmem, jakým bývali...Nevím přesně čím to je. Rodriguezem? Obsazením? Počítačovými triky? Špionem, co s sebou nosí dítě? No nevím, ale to poslední mě dost překvapilo a to v negativním slova smyslu. Nijak zvlášť jsem se netěšil, takže to pro mě zklamání není, ale doufal jsem ve víc. 50% je skoro moc... ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Původní Spy Kids trilogii považuju za snesitelnou (včetně trojky, kde mě bavil 4Sly), čtyřka se ale bohužel staví po bok nesnesitelného Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. Je to mířené čistě na malé děti a to ještě způsobem, že se tu pořád prdí, krká, blinká a házejí se plné plínky do tváří nepřátelských agentů. Uf. Nebýt slušného vizuálu, mohlo by to působit fyzickou bolest… ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $27miliónovTržby USA $38,538,188Tržby Celosvetovo $85,564,310▐ úvod začal celkom dobre, farbyto, uletene, príjemná Jessica Alba ako agentka ale potom prišlo prehodenie na výhybku do spodných nízkych vôd zábavnosti, kde fakt hlúpe scénky nepoznali konca kraja, toto Robert Rodriguez musel ukuchtiť asi pri kydaní hnoja, fakt des /15%/ ()

Payushka 

všechny recenze uživatele

Vlastně je to docela chytrý krok. Rodriguez nemusel natočit žádné veledílo, ale tím, že ke Spy Kids 4D přidal čichací kartičku, udělal z něj hned film, o kterém se mluví ještě před premiérou. Pro děti jistě atrakce, vytrácí se tím ale smysl návštěvy kina. A to sledování filmu. Jakmile totiž začnete stírat políčko, přestanete vnímat dění na plátně. A natěšené děti se také spíše deset minut těší na další smrádek, než aby se soustředily na děj. ()

Niktorius 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct od silného podezření, že Rodriguez přes začátkem natáčení nakoukával jihoindické akční komedie. Některé akční vychytávky jsem totiž viděl zatím pouze v nich a ve Spy Kids 4D. A co víc - čtvrtá Špiončata jde dokonce podobnými slovy jako průměrný drávidský akčňák i ohodnotit - atraktivní vizuál, hromada nadsázky, exaltovaný důraz na rodinné hodnoty, glorifikace vlastních hrdinů, odkazování na jiné filmy a zvrtané vyprávění, které negraduje a na několika místech se zatočí v kruhu. A k tomu ta zpropadená čichací kartička, co mi odmítala fungovat, i když jsem ji stíral jako o život...50% ()

Galerie (44)

Zajímavosti (8)

  • Jedná se o první film v česko-slovenské kinodistribuci ve formátu 4D, tedy se zapojením čtvrtého rozměru, a to vůní. (Sufferer)
  • Nápad na natočení snímku vznikl díky Jessice Albě přebalující potomka během natáčení Rodriguezova filmu Machete (2010). (Chloe..)

Reklama

Reklama