Vždycky zodpovídáš (S06E06) (epizoda)

Always Accountable

Kto má na výber?

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 43 min

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Heather Bellson

Bear McCreary

Vypadá to, že třetí řadě poměrně brzy dochází dech, šestá epizoda sice nebyla žádná katastrofa, ale vzhledem k příběhu nebyla nijak podstatná, takže působila jen jako vycpávka, divák dostal svou týdenní dávku a k vývoji vlastně nedošlo.(20.4.2017)

Jedná se o velký paradox, když vezmu v potaz, že pokud Daryl, jako nejoblíbenější charakter celého seriálu, má celou epizodu jenom pro sebe, ohlasy jsou vždy jen nadprůměr. Moc tento fakt nechápu, ale mě se tenhle nikdy neosprchovanej týpek docela líbí. A konečně nám vskočil na scénu Dwighty-boy!(4.9.2017)

Abraham, Daryl a Sasha odtáhli skupinu mrtváků pryč od Alexandrie. Když se vrací na zpět jsou napadeni neznámou skupinou. Daryl se odpojil a narazil na neznámé lidi kteří ho zajali a Abraham se Sashou se v blízkém městě prozatím zabydleli.(23.10.2016)

9/10(28.4.2016)

Daryl, Sasha a Abraham odvedli zbytek mrtváků daleko od Alexandrie. Potom se měli vrátit, ale byli přepadeni neznámými útočníky. Daryl se oddělil a narazil na neznámé přeživší, kteří ho zajali. Nechají si ho jako výkupné za svou přítelkyni, ale později se mu podaří utéct. Abraham se Sashou najdou úkryt v nedalekém městě a Abraham při průzkumu narazí na vojenský džíp se zásobami munice. Cesty Daryla, Sashy a Abrahama se nakonec opět spojí. 90%(16.1.2016)