Reklama

Reklama

Živí mrtví - Série 6 (2015) (série)


Vždycky zodpovídáš (S06E06)

(epizoda)
  • USA Always Accountable (více)

Sasha, Abraham a Daryl měli za úkol odvést první polovinu stáda mrtváků 30 km od Alexandrie, což se jim povedlo. Ale ve chvíli, kdy odbočili na silnici směrem domů, tak je přepadla cizí auta a začala po nich střílet. Daryl se oddělil a schoval v lese, kde ho ale přepadla trojice neznámých lidí a omráčili ho. Když se Daryl probral, měl zakázáno mluvit a musel jít s trojicí. Jeden muž a dvě ženy evidentně utekli od nějaké skupiny, kde nepanují úplně fér pravidla. Trojice si myslela, že Daryl k té skupině patří taky. Při první možné příležitosti popadl Daryl tašku a utekl. Daryl našel v tašce všechny svoje věci a inzulín. Daryl tedy trojici vyhledal a inzulín jim vrátil, ale v tu chvíli se přihnala parta mužů, která chtěla trojici odvézt zpátky tam, odkud utekli.
Daryl trojici pomohl ke svobodě, ale později byla jedna z dívek pokousána. Daryl ji pomohl pohřbít a pak muži s ženou nabídl, aby se přidali k jeho skupině. Vypadalo to nadějně, ale pak mu dvojice sebrala zbraň i motorku a vrátili se tam, odkud utekli. Daryl pak v lese našel cisternu s benzínem a později i Sashu s Abrahamem. Sasha a Abraham při honičce zabili svoje protivníky, ale přišli o auto. Sasha tedy vytvořila stopy, podle kterých je pak Daryl mohl najít. Sasha a Abraham odešli do blízkého městečka a tam si našli místo na spaní. Sasha si všimla, že Abraham zbytečně vyhledává rizikové situace a promluvila si s ním o tom. Abraham si to pak srovnal v hlavě a došlo mu, že má Sasha pravdu. Navíc mu došlo, že by Sashu rád poznal blíž a myslí si, že ona jeho taky. Druhého dne je Daryl skutečně našel a všichni tři tedy míří do Alexandrie. Cestou domů ve vysílačce slyší žádost o pomoc, ale netuší, kdo jí poslal. (TV Prima)

(více)

Recenze (9)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vypadá to, že třetí řadě poměrně brzy dochází dech, šestá epizoda sice nebyla žádná katastrofa, ale vzhledem k příběhu nebyla nijak podstatná, takže působila jen jako vycpávka, divák dostal svou týdenní dávku a k vývoji vlastně nedošlo. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Daryl, Sasha a Abraham odvedli zbytek mrtváků daleko od Alexandrie. Potom se měli vrátit, ale byli přepadeni neznámými útočníky. Daryl se oddělil a narazil na neznámé přeživší, kteří ho zajali. Nechají si ho jako výkupné za svou přítelkyni, ale později se mu podaří utéct. Abraham se Sashou najdou úkryt v nedalekém městě a Abraham při průzkumu narazí na vojenský džíp se zásobami munice. Cesty Daryla, Sashy a Abrahama se nakonec opět spojí. 90% ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama