10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

slunicko2

1. - 3. řada - neviděl jsem. 4. řada - výborná, dramatická, lidská. 5. řada - horší, mezi farmáři se jen těžko hledají sympaťáci. ()

L_O_U_S odpad!

Představte si, že se účastníte kalenice na bytě, ale místo sledování pořádných filmů nebo normálního povídání si se musíte dívat na tuhle pičovinu, protože holky prostě musí vědět, jestli bude muset odejít Štefan nebo Juro. Navíc mám pocit, že je to jako plivnutí do tváře všem obyvatelům (nejen) Slovenska, kteří ještě vědí, co obnáší život na venkově. (989.) ()

Aljak

Projekt celkom dobrý - ale to je asi jediné, čo je na celej tejto show pozitívne. Možno by stačilo len nájsť normálnejšie obsadenie, lebo mám pocit, že podmienka pre prijatie do Farmy je IQ pod hranicou 70. Vždy keď to náhodou prepnem tak si pomyslím, že prežiť tých pár týždňov na Farme odrezanej od sveta nemôže byť až tak ťažké v porovnaní s tým, že tam musí človek vydržať v takej spoločnosti ľudí aká tam je... ()

Kwaichi odpad!

Len dúfam, že po tejto fraške dajú skutočnú Farmu, kde zhromaždia ľudí schopných manuálnej práce a ukážu nám ako sa na farme skutočne žije a ako tam veci fungujú. ()

SeanLSD

A to sme už ďaleko zašli, aby sme boli celí uveličení z toho, ako sa niekto naťahuje s hnojom alebo naháňa sliepky po gazdovstve. Jasný príznak izolovaného umelého sveta. Nebyť tých strašných kecov okolo, tento formát by mi vlastne nevadil, ale tie drísty a riešenia, boha ! Je to strašný neduh všetkých týchto programov – ako sa stále musí všetko strašne riešiť, a pritom sa nič poriadne nestane ani neurobí, iba sa ľudia hádajú za malichernosti, urážajú a intrigujú – lebo to je to, čo chcú diváci vidieť - no, tiež tu vnímam silnú paralelu so súčasnou spoločnosťou. Každopádne to má aspoň myšlienku, ktorej nechýba aký-taký zmysel a z hľadiska etiky je to o niekoľko úrovní vyššie ako hľadať farmárovi ženu alebo sa pozerať na tie vysolárkované múmie váľajúce sa kdesi v Karibiku. ()

Copacabana

Nebolo to až také zlé, až na tú Horváthovú, myslím že sa tvorcovia vcelku snažili vybrať zaujímavé typy, prostredie...Mám rada reality-show a sa za to nehanbím, dajú sa v nich dobre pozorovať medziľudské vzťahy a reakcie ľudí v stresových podmienkach, a hlavne keď sú vybrané poriadne uletené typy, a to sa myslím v tomto prípade podarilo. Osobitne som si už teraz obľúbila toho írskeho dancera, čo si myslí, že je princ of Slovakia , držím mu palce. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!!! Opravujem hodnotenie, ľudia nech si robia zo sebou čo chcú, ale k tým zvieratám to bolo dosť nefér, tiež som si všimla ako píše whack. ()

Motinski odpad!

V našich končinách vzniká veľa divných reality shows. Až som si na to dokonca aj zvykol, a odkedy tak často nesledujem televíziu, moc ma to neštve. Určite menej ako voľakedy za čias Vyvolených a Mojsejovcov. Na druhej strane, verím že keď Farmu pustíte svojím deťom tak im môže spôsobiť nemalú psychickú ujmu. Účinkujúci sú totálny dementi ktorý nevedia čo so sebou. Celý koncept je zábavný (a teraz bez urážky) len pre slaboduchých divákov a často som rozmýšľal ako takéto kraviny môžu vôbec niekoho baviť. Doteraz som na to neprišiel. ()

BoncheR odpad!

Trápna trapošina made in Slovakia, ktorá sa celá točí okolo ľudskej chamtivosti a hlúposti.Absolútna blbosť ()

TKKMR odpad!

Účastníkom tejto televíznej frašky bol dopriaty absurdný mediálny priestor, keď najmä na niektorých bulvárnych internetových portáloch bolo ich "dramatické počínanie a osudy" pretriasané každý deň a z nezaujímavých ľudských trosiek, nachádzajúcich sa na hranici mentálne subnormy sa tak na chvíľu stali ostro sledované "celebrity". Z vlastnej skúsenosti však viem, že táto úbohá vtákovina si na Slovensku našla svojich fanúšikov (a nie málo) a neraz som bol či už v práci alebo na verejnosti svedkom, ako ľudia s oduševnením pretriasajú udalosti z farmy. Kladiem si otázku, čo išlo ku dnu skôr: kvalita vysielacieho programu TV alebo intelekt, dobrý vkus, náročnosť a súdnosť divákov? Keďže ako je známe, ponuka sa riadi dopytom, tak asi to druhé.. ()

asirtes

Sociálny experiment so šialeným castingom. Poznáte ten vtip? Fitneska, čo chodí na plastiky ako na klavír, dedinský ľaľo, neúspešná atlétka, kaviarenský povaľač, striptér, kuchynská puťka, mudrlant, nadržaná influencerka a lampasák sa stretnú na farme. Nie, nemá to pointu. Pointa je samotný vtip, ehm, experiment. Toto musela vymyslieť partička študentov sociológie a psychiatrie niekde na chate v rumunských horách nad fľašou 80 percentného absintu. Alebo toluénu. 12. séria ***, 13. séria ****, 14. séria **. ()

sheldonka.

Dívám se na to už od začátku a dost mě to chytlo. Ráda sleduju jejich situace. A doufám že můj favorit (Michal) vyhraje! ()

drake31

Priemerná zábava na večeri resp. doobedia keď nebolo do čoho pichnúť. Trápnych momentov sa našlo viac než dosť, o tie vtipné tiež nebola núdza, ľudia tam celkom zaujímavý keď to zoberiem kolom a kolom Farma bola jednou z mála relácii vypustená zo slovenskej TV a ešte k tomu z Markízy ktorá ma v konečnom dôsledku aj bavila - ale priemerne na to netreba zabúdať. Finále som síce vynechal ale s víťazkou nie som spokojný vôbec. ()