Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prochy38
  ***

  Tento film už jsem viděl několikrát. A vždycky, když ho v tv zachytím, rád u toho posedím. Na komedie tohoto typu, ve kterých si R.Schneider i A. Sandler stále prohazují hlavní o malou roli, to bylo moc povedené. Protože většinou je to postavené na sexu nebo nějakých trapárnách. Tento film takový nebyl! Fakt jsem se pobavil. Do toho krásná C. Haskell a fakt dobrej J. C. McGinley.(1.3.2011)

 • 902 10
  **

  rob schneider je sice docela dobry herec (narozdil od mizerneho adama sandlera), mlatit s sebou o zem a predvadet epilepticke zachvaty dovede docela obstojne, jeho problem je bohuzel v tom, ze jsou jeho filmy neuveritelne nudne (narozdil od neuveritelne zabavnych sandlerovek). tak co s tim? asi nic...(23.8.2005)

 • Teabag
  ***

  Už na truc všem špatným hodnocením tady dám 3*. Já se u toho bavil. Černošský kamarád, scéna s kozou, italský číšník... Jasně, Je to nablblé. Ale to je jaksi definiční znak žánru crazy komedií. Takže buď budu dělat obrýleného intelektuála nebo přimhouřím oko a prostě si tu jednohubku užiju. Těžká volba, což?(20.8.2011)

 • manonfire
  ***

  Tak je to chujovinka, to bezpochyb, ale scény související s hrdinovou vskutku "animální" sexualitou (hlavně to nenápadné anální natáčení té naprosto přesladké herečky v hlavní roli) bylo vtipné. Stejně tak lachtaní záchranná akce či šimpanzí facky. Jsem halt scénkoidní a hláškoidní týpek, kterej když se v tomto ohledu zadaří, tak odpustí filmu i jeho celkově nižší úroveň. 50%(31.12.2007)

 • Radiq
  ****

  Uplně ujetá psycho komedia, ve které zvířecí chování u lidí je uplně normální. Fórky fakt uplně ujety, někdy to zavání až trapností, ale spíš je to prdel (chlupatá), než nuda. Místama mě štvalo to používání zvířecích zvuků jako doplněk skvělýho Schneiderova herectví. Zas jednou film, u kteryho se moje hodnocení neshoduje s většinou... Ale tohle byla prostě fakt chláma, já za to nemužu...(9.6.2013)

 • - Ve scéně, kdy Marvin (Rob Schneider) dával pokutu autu, prochází kolem žena s kabelkou, která se objevila střídavě na pravém a levém rameni. (OweLord)