Nastala chyba při přehrávání videa.
 • P@\/EL
  ****

  Docela dobrá komedie s Rob Schneiderem, který zde předvádí pro něj tak typické grimasy a humorné pózy. Příběh je hodně nadnesený a místy až absurdní, což není vzhledem k tomu, že se chce divák jen pobavit a u filmu si oddychnout, vůbec na škodu. A černoch neustále tlachající o rasismu mě taky parádně pobavil.(31.8.2014)

 • eraserhead666
  ****

  Schneider je ještě větší debil než Sandler a to je jeho obrovské plus. Žeru ten jeho infantilnětrapněnechutný humor. Jeho námluvy s kozou jsou výborná scéna. Některé filmy se snaží být tak vážné, až se z toho stane hrozná trapárna. Tohle je tak nevážný, odvázaný a ze sebe samotného si dělající prdel film, až je to jedna z nejlepších buranských komedií, co jsem viděl. Navíc Colleen.....(17.11.2008)

 • Gilmour93
  *

  Schneider jako doktor Dolittle v policejní uniformě ztěžka odolávající zoofilním svodům? Snad i Marta Kubišová měla v jednu chvíli chuť vzít kulovnici a jít ukončit jeho trápení za stodolu.. Když jsme u těch zvířat - inteligentní humor je tu vzácný jak tasmánský vakovlk, Rob je hovado a já osel, že se na to vůbec dívám.(22.10.2009)

 • Radiq
  ****

  Uplně ujetá psycho komedia, ve které zvířecí chování u lidí je uplně normální. Fórky fakt uplně ujety, někdy to zavání až trapností, ale spíš je to prdel (chlupatá), než nuda. Místama mě štvalo to používání zvířecích zvuků jako doplněk skvělýho Schneiderova herectví. Zas jednou film, u kteryho se moje hodnocení neshoduje s většinou... Ale tohle byla prostě fakt chláma, já za to nemužu...(9.6.2013)

 • sedm.1
  *

  Humor a styl Roba Schneidera mi na rozdíl od ostatních zas až tak nevadí,ale zde šlápnul fakt vedle.Že jde o dějově naprosto příšernou věc neni snad ani tak odstrašující,ale humor,kterým se Zvíře prezentuje,odstrašující je,a to v koňských dávkách.Myslím,že nejvýstižnějším slovem k této pitomosti je TRAPNOST!!!Až se stydím,že jsem se na to dokoukal :).(30.1.2005)

 • - Ve scéně, kdy Marvin (Rob Schneider) dával pokutu autu, prochází kolem žena s kabelkou, která se objevila střídavě na pravém a levém rameni. (OweLord)