Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiální text distributora)

Jinpachi

Hlavní představitel je stejně dobrý herec a stejně uvěřitelný jako herec psychiatrické léčebny a někdy je sympatický a charismatický jako tele přežvykující mentolovou žvýkačku. Zezačátku to vypadlo slibně, člověk sem tam měl na tváři známku šklebu jako starý a zoufalý otec po čtyřicetiletém soužití se ženou u okna, kdy si představuje, že svou ženu rdousí. Ale to je asi tak vše, jinak to bylo prosté jako návštěvníci cukrárny, v domnění, že jsou v papírnictví. ()

Rutth

Každý má rozdílný názor, rozhodně pro ty kteří potřebují uniknout od reality a pobavit se na účet někoho jiného toto je správná volba. Já se bavila od začátku do konce. ()

Rathe

No prostě Schneider nemůže hrát v žádném normálním filmu, ale mě to na něm prostě sedí. A tak když zkousnete občasné hloupé vtípky, můžete se docela dobře bavit. ()