Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiální text distributora)

elwara

Za co jsem dala tu hvezdicku? Jo, za toho cernocha, tak prece jenom je to cernoch, takze si nedovolim mu tu hvezdicku nedat...a narozdil od vseho ostatniho v tom filmu byl i celkem vtipny a nebylo mi z nej na bliti. ()

LordPsycho

Chvílemi jsem se dusil smíchy a hlavně se mi líbil konec, jako taková třešnička na dortu oplata za Malého Nickyho. Takže Grindhaus není až tak originální:) ()

gizi

Když od toho člověk nečeká nic než praštěnou zábavu a otevře si u toho vínko, může se i dobře zasmát, tak jako já. Umělecká hodnota jinak nulová. Dávám 75%. ()

Svadbos odpad!

Film je až po plafón naplnený kúpeľným humorom, pohoršlivými dialógmi a zbytočnou nahotou. Je to všetko iné, len nie prirodzená komédia. Rob Schneider je spolautorom scenára, Adam Sandler exekutívny producent. ()

solver

Sandlerův štěk, scéna s poštovní schránkou, černochova snaha být "rovný" a neprůstřelná vesta na rozkroku ()

BlackVelvet

Je to strasna blbost, ale alespon v prvni pulce filmu jsem se fakt hodne nasmala. Scena s kozou, kdy Rob si ji namlouva fakt nema chybu. Druha pulka uz slabsi, sklouzlo to fakt do blbiny uplne, ale ucel film splnil. ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie s Rob Schneiderem, který zde předvádí pro něj tak typické grimasy a humorné pózy. Příběh je hodně nadnesený a místy až absurdní, což není vzhledem k tomu, že se chce divák jen pobavit a u filmu si oddychnout, vůbec na škodu. A černoch neustále tlachající o rasismu mě taky parádně pobavil. ()

zanvalzans

Schneider mi akosi nesadol.Nemyslím že v tomto filme,ale myslím celkovo ako herca.Ten jeho ospalý ksicht mi zožral celé nechty na rukách.Jediný kto tu bol vskutku za posluch,bol Marvinov čierny kamarát.Seržant Sisk bol ďalším skvelím ksichťákom.Ak mate radi zvieratá,tak jednoznačne treba pozrieť. ()

cipokomon

Moc mě baví, jak někdo nedokáže vypnout a prostě si užít přiblblej film. Nevím proč, když vás tyhle filmy prostě neberou, je máte potřebu hodnotit pořád dál a dál. Pindy typu Rob Schneider zase nezklamal... proč na to sakra čumíš když toho herce nemáš rád??? ()

soukyd33

Film, se zajímavým nápadem na příběh. Některé scény jsou dobré, jiné slabé. Celkem je to ale koukatelné. Komedie to je. O humor tu není nouze. Poznámka: Ta slečna byla velmi milá, ale... Zajímavý konec. Hvězdiček 3 ()

malyLibor

To ale byla konina. Nakonec, co čekat, když to stvořil Rob Schneider pod dohledem a s podílem Alana Sandlera. A přesně kvůli tomu jsem si pustil zrovna tuhle naprosto šílenou komedii a jsem strašně rád. Bylo to přesně to, co jsem potřeboval. Jednoduchá, praštěná, místy slizce oplzlá kravina, u které jsem mohl vypnout mozek a jen se smát jako idiot. Holt, po náročném stresujícím období je někdy třeba úplně vypnout hlavu, a k tomu je tato šílená komedie naprosto dokonalá. ()

oregon.fox odpad!

Hrozný film, který vám udělá špatně. Při sledování ve vás vyvolává pocity, jakoby jste někomu ublížili nebo někoho zklamali... ()

harmasan odpad!

Tenhle film má jedinou chybu: nedá se na něj koukat bez toho, že by měl člověk v krvi tři promile. A ani pak se nedá přežít fakt, že Rob Schneider je jedna z nejtragičtějších postav soudobého světového hereckého ansámblu. Tragédie. ()