Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiální text distributora)

ab.dul

Já si nemůžu pomoct, ale ten film mě prostě bavil, nevím, jestli to bylo momentální náladou, ale sedl mi. Sice jsem ho viděl už podruhé, ale i tak pohoda. ()

kolik27

No tak dal jsem 2 hvězdy, jelikož jsem se dobře zasmál ... Film který shlédnout a nezamýšlet se net námětem ...Ale nechat se únést vtipnou scénou, kterou nemusíte rozebírat ... ()

STARKOVA20 odpad!

Na tenhle film jsem se docela dost těšila, krom toho mám Roba Schneidera ráda, ale nakonec z toho vylezla neskutečná a nechutná blbina, která mě dost nudila. Ano, pár vtipných scén tam bylo, ale tak trapných, že jsem div nezavírala oči. Děs a hrůza. ()

BeeEsh

Film ve valné většině dost nechutný. Kladně mohu zhodnotit snad toho černocha, který měl opačné problémy s rasismem. A v dohledné době očekávám na českých televizných kanálech nějaký nový teleshopping s Horstem Fuschsem na jezevčí mléko. ()

helrohir

Väčšina filmov R. Schneidera sú typicky trápne komédie, a táto nie je výnimkou. Ale pár vtipov a scén bolo fajn a schuti som sa na nich zasmial, takže tento film si aspoň dve hviezdy zaslúži. ()

brabi

Děsná bejkovina. Ale musel sem dát dvě hvězdičky, protože sem se místy, ač se to trochu stydím přiznat, i bavil. ()

lobo87

Pre mňa asi najlepší Schneiderov film. Bolo to vtipné, Colleen sympatická a nebyť niektorých trápnych scén, hodnotenie mohlo byť o nejaké percento vyššie. Takto je to na 55% ()

chrustie

Určitě větší prdel, než u většiny současných komedií. Překvapivě pro některé, se bude jednat o jednu z mála komedií, která obsahuje zvýšenou dávku humoru, což nejspíše zaskočilo i většinu uživatelů, pro které není tenhle "rolnický" humor dosti nóbl . 50% ()

Domas88

Dobré to bylo :) nic světaborného, jen co by kdo čekal a právě proto..nic nečekáte tak vás to urřitě nezklame :) ()

kissilen

Keby nebolo tých pár vtipných "průpovídek", tak by to bol odpad priam až neslýchaných rozmerov... Dávam jednu *, pretože som sa pár krát zasmiala, aj keď len na stupídnych vtipoch :) ()

BigBrother

Nemuzu za to, ale fakt jsem se u toho misty neskutecne bavil. Smutne je, ze zvirata obcas hraji lepe nez Rob Schneider, ale budiz to povazovano za klad tohoto filmu. ()