Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiální text distributora)

sledge

Velmi, Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi Velmi stupidna komedia, ale 1* je tam lebo ma tusim aj par krat 'pobavila'. ()

Candyman

Naprostá kravina. Jak by řekli kluci ze South Parku: Rob Schneider byl zvíře, potom byl ženou a nyní je Rob Schneider "Sešívačka"! ()

depp

Říkám si, že takhle by dopadl Ace Ventura, kdyby v něm nehrál Jim Carrey. Ale zas tak špatný to taky není. ()

BLADER

K Robovi Shneiderovi som dosť zaujatý. Je to proste jeden z mojich najobľúbenejších komikov. Preto hodnotím, tak ako hodnotím. Perfektná oddychovka, pri ktorej mi čas vždy ujde ako voda. Ostatne, ako pri všetkých Robových filmoch. ()

Veseldaa.!

S francouzskou klasikou s Jean - Paul Belmondem to samozřejmě nemá co společného, ale tomu, co občas předvedl Rob Shneider jsem se musel od srdce zasmát. ()

CorteX^

Scénář k ničemu, ale herecký výkon Roba mě prostě fascinuje....možná je to tím jeho ksichtem a postavou, ale co, hlavně, že mě to dokáže rozesmát :> ()

Rudyamon

Je to hodně ujetá komedie, když nad ní ale nebudete moc hloubat můžete se dokonce i dobře pobavit. Ne snad ani na ději jako takovém, ten je hodně primitivní, chvílemi až stupidně primitivní. Spíš vás pobaví některé docela povedené scény. Třeba když na začátku Rianna děkuje lidem, kteří ji podpořili, zvlášť ten mentálně retardovaný kluk a Marvin se rozzáří a nadšeně pronese - ona četla mé básně! Rob Schneider je vůbec herec s tváří extrémně vhodnou na komedie, jen škoda, že to někdy přehání až do trapnosti. U tohoto filmu jsem se ale docela dobře pobavil a odreagoval a tak s klidným svědomím můžu dát 2 hvězdičky - 30%, ale víc fakt ne ... ()

Dalessia

Rob Schneider a jeho skvelá práca s mimikou, ktorá ma vždy dostane :D. Scénka s orangutanom za 100 bodov. Súhrn = 3,5 * ()

Rawar odpad!

Rob Šnajdr je obyčejný policejní úřada, když najednou zjistí že je........skartovačka !!! A brzy zjistí, že být skartovačkou není tak jednoduché, jak se může zdát. Rob Šnajdr byl psem, byl gorilou, také právníkem a gigolem....než ale zjistí že je....MRKEV !!! Rob Šnajdr je mrkev a brzy zjistí že být mrkví není tak jednoduché jak se zdá...Horší sračku bys pohledal a Rob Šnajdr...boha jeho to je prase...Rob Šnajdr je prase ()

Nix odpad!

Proč tyhle filmy vůbec vznikají? Já chápu, že se nějak ti herci chtějí ukázat a dostat díky tomu do podvědomí lidí. Jenže tímto se mi akorát Rob dostal po podvědomí tak, že už nechci tenhle film nikdy vidět a jeho filmy už mne taky nelákají. ()

_aandyy_

Za mé hodnocení se sice možná budu nesnášet, neboť při mé lásce k Příběhu je to hodnocení opravdu vysoké. Příběh, který stojí absolutně za prd zachraňuje jednoduchý fakt, a to ten, že jsem se musela opravdově smát - ať už té stupidní taškařici s kozou nebo s tou rukou v pr... v zadku :-) Tohle je jednoduše komedie, která sice nemá na tu inteligentnější zábavu vůbec žádné eso v rukávu, ale faktem tady zůstává, že pobaví. Ne sice celou hodinu a půl, občas si samozřejmě řeknete: kdo takovou blbost mohl chtít vůbec natočit? ale jistým způsobem to zábavné bylo, na tom trvám... ()

TommyDiamond

Rob Schneider je naprostý aucajdr. Po nehodě se dostává do rukou šílenému doktorovi, který mu implantuje orgány z různých zvířat. A z Roba se najednou stává zvíře. Sice je to strašný nesmysl, ale já se bavil. Rob Schneider je užasný bavič (má na to ksicht) a přidání poz a zvířecích zvuků u mě slavilo úspěch. Třeba u scény, kde hrál delfína jsem skoro brečel. Dávám tři hvězdy ()

eXavera odpad!

Na tento film jsem byl víceméně nucen se dívat v autobuse při různým příležitostech. Vtipy mi nepřipadají vtipné, spíš trapné, společně s hereckými výkony. Hrůza. ()

Suomi

Nebylo to tak hrozný jak jsem si myslel,jsou tam místa,které jsou docela trapný a pár povedených vtípků,Schneideruv povedenější film.Bitka s orangutanem mě pobavila. ()