Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiální text distributora)

Diamant

Naše pudy môžeme nazvať zvieracou stránkou v nás. Naša duša, ktorá sa prejavuje tým, že máme rozum a slobodnú vôľu, im má vládnuť. Naše správne usmernené pudy môžu byť tak veľmi užitočné (odkaz na film - záchrana topiaceho chlapca, záchrana policajta visiaceho nad priepasťou) Takto sme stále viac ľuďmi. Ak je to vsak naopak (dovolíme, aby nás ovládali pudy), naše konanie je trápne, tragikomické až perverzné, stávame sa podobní zvieratám, ba klesáme až pod ich úroveň. FILM JE VYDARENOU SKRYTOU KRITIKOU DNEŠNEJ DOBY, KTORÁ ČASTO DÁVA ZELENÚ NAŠIM PUDOM AJ VTEDY, KEĎ MAJÚ MAŤ ČERVENÚ. ()

Pirabin

Jak už jsem psal, mám na něj úchylku, prostě se směju i když je to strašná kravina. Vytáhněte na mě pochodně. ()

Hees

Juj v tomto filme sa dá za priaznivých okolností nájsť kopec srandy.Za nepriaznivých to veľmi rýchlo vypnete.Rob Schneider ako hlavná postava v podstate robí celý film.Ostatný hrajú dosť druhé husle ak nie aj 10te.Rozhodne mala táto komédia potenciál viac pobaviť.Niekomu proste sadne a niekomu nie. ()

Maddlis

Lidi, vy jste se fakt už pomátli! To vaše kritický hodnocení tady fakt neni na místě, anebo jste fakt neskutečný suchaři. Jak já jsem se chlámal u tohohle, tak už jsem se dlouho nechlámal....jako filmová podívaná to možná na odpad je, ale jako parodie a ulítlá komedie to nemá chybu....lachtaní akce, ántré se šimpanzem a další...prostě prdel! ()

marcek

Rob Schneider má prostě takový přiblblý filmy - musíte si na to zvyknout. Zvíře nepatří zrovna k jeho nej ale je dobrej - průměrnej. Nejlepší stejně byl Adam Sandler - byl asi 3 sekundy v reklamě v televizi a už byl 1. v závěrečných titulkách :) ()

Jino

Rob Schneider mě rozesmál. Ne, že bych tomuto typu komedií, kde se někdo ztrapňuje až se proztrapní k happy endu holdoval. Ale jednou za čas jsem ochoten vypnout a takto se pobavit. V případě Zvířete se to povedlo nadmíru. 60% ()

wohna odpad!

O Schneiderovi si nejde myslet nic normálního. Jestli on má bejt herec, tak už fakt nevím. Tenhle a mnoho dalších filmů to dokazuje! ()

ic

Další důkaz, že Rob Schneider už hrál opravdu snad všechno. Pokud vymyslíte jakoukoliv blbost, kde potřebujete herce, který bude hrát oživlou kukuřici je tu pro vás skvělý Rob Schneider. To je to, co mi na celém filmu připadá nejlegračnější, je to prostě rofl. ()

Wormboy

Pamatam sa, ze na tomto filme som bol pred par rokmi v kine a vtedy som sa myslim celkom dobre bavil, aj ked tazko to nepripisat mnozstvu roznych latok v tele. Po par rokoch mi vsak Schneiderov humor nepripada byt nijak obzvast vtipny, castokrat skor trapny. 1,5/5* ()

Juto

Výkon Schneidera bol hrozné hlúpy, príbeh bol smiešny a plný hlúpeho, hrubého a nevhodného materiálu. Vrátane beštiality a mierneho rasizmu, takže celkovo som sa nemohol zbaviť pocitu, že tento film je hrozná komédia. 1/10 ()

Maty85

Na komedii docela slabota, těch chvil co mi učarovali úsměv na tváři bylo opravdu málo. 2 slabší hvězdičky ()

Aquarius

Je to síce sračka ale afaik, tínedžerom sa takéto filmy páčia. Všetci ľudia na Zemi, mali by sme sa poriadne zamyslieť... ()