Reklama

Reklama

Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)


Klavír (S01E25)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1984, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Obsahy(1)

Pat a Mat sa ako milovníci hudobného umenia rozhodli zaobstarať si klavír. K bytovke si ho priviezli pomocou automobilu, ale ozajstná dilema sa prejaví pri snahe o jeho premiestnenie do bytu. (pravo)

Recenze (31)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Titul "Klavír" je súčasťou československého krátkometrážneho, večerníčkového, animovaného seriálu "Pat a Mat". Je to v poradí dvadsiata šiesta epizóda. Bola natočená v roku 1984. Televíznu premieru mala siedmeho októbra roku 1986. Štahovanie klavíra dopadne katastrofálne. Zostane z neho len akýsi kostrbatý cimbál, znehodnotené torzo. Dvaja popletení, nešikovní majstri Mat a Pat to zase všetko dojebú. Presne tak ako je to u nich zvykom. *** ()

Stegr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

40% - Pro mě zůstane asi navždy záhadou, proč jsou Pat a Mat tak populární, jak jsou. Podle mého názoru je to naprosto špatný seriál pro děti. Dospělí ať se klidně smějí těm kravinám, co Pat s Matem dělají a vychvalují je až do nebe, ale mít děti před očima takový příklad jak řešit věci? Nepopírám, že se některým absurditám taky zasměju, ale dávat tomu pět hvězdiček? Ne děkuji... ()

duklak2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl není tak dokonalý a vtipný, jak se na první pohled může zdát. Jenomže lidé si řeknou: "je to přece Pat s Matem a to se musí líbit", to je myslím chyba. I přesto zůstanou Pat s Matem nepřekonanou legendou, kterou budou pořád vysílat a děti se budou bavit v celé České republice. ()

Džejkop 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Můj nejoblíbenější díl této ztřeštěné dvojice rádoby kutilů. Pat a Mat jsou celebrity, jejichž originální a kreativní nápady lze pokládat za inspirací pro všechny domácí kutily na celém světě. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

wosho 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Reklama

Reklama