I Love You Too

Komedie

Austrálie, 2010, 107 min

• insurgentes

Pan Brendan Cowell je představitel vymytého hovada s rudým alkáčským nosem a odulým ksichtem vylemtávače zteplalého piva v nádražní restauraci. Vypadá tak, tváří se tak, chová se tak, prostě zcela dokonale jím je. Ok. Jen nechápu, proč takového typa dali po bok Yvonne. Jaká asi lávstory z toho mohla vzniknout? I kdyby scénář nebyl idiotsky předvídatelný (podle mě ale publikum tohohle žánru by stejně jiný nepochopilo), tenhle hlavní hrdina prostě ubíjí jakoukoli sympatii v zárodku. Australani se asi posrali v kině.(1.2.2014)

• loveless

Dlouze jsem přemýšlela, proč jsem se na tenhle film vlastně chtěla koukat... a nevzpomněla si, protože je na mém seznamu už pěknou řádku let. Je to docela nuda, příběh stokrát zrecyklovaný, postavy nijak zvlášť sympatické. Hvězda za Petera Dinklage a za to, že to nebyl nejhorší film, který jsem kdy viděla.(11.6.2019)

Příjemné překvapení s kouzelnou Yvonne Strahovski a výborným Peterem Dinklagem. Vedlejší dějová linka týkající se postavy Petera Dinklage byla super a totálně zastínila poměrně nezajímavý příběh hlavní dvojice za což může hlavně debilní charakter Brendana Cowella (a pak že si hezké holky nevybírají blbce). I Love You Too je jednoduše natočená dramedy, ale přeci jen je poznat, že to není klasická US šablona - zejména v druhé polovině, která je mnohem lepší, jak ta první.(5.12.2014)

Dávam nakoniec tri *, ale dosť na hrane. Hlavný hrdina (a vlastne aj jeho kamoš Blake) bol bohužiaľ dosť nesympatický, čo ostro kontrastovalo s Yvonne Strahovski a jej pekným austrálskym prízvukom :) Páčil sa mi aj trochu smutnejší koniec. Celkovo taká obyčajná romantická "komédia"/"dráma", ktorej slúži ku cti najmä krajina pôvodu (dosť málo takzvaných f- výrazov), spomínaná Yvonka vďaka ktorej som si film pozrel a Peter Dinklage.(18.5.2015)

Perfektne zahraná vec na jedno použitie. Nie je to hviezdne, koniec je trocha účelový, ale veľmi pekne tu fungujú dejové línie. Tie sa vzájomne prepletajú, dopĺňajú a zároveň sú zábavné a hravé. Nie je tu vyslovene prázdna scéna. Všetko tu perfektne zapadá do vopred nastoleného konceptu. A je to radosť sledovať. Veľmi príjemné strávenie večera, kde hlavne línia s Petrom Dinklageom hraničila s dokonalosťou. Strahovski ako obvykle dychberúca.(9.10.2014)