Ataque de Pánico!

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Sci-Fi
Uruguay, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

Zbyisek

Technicky naprosto dokonalé. Jen stěží můžu uvěřit, že to tak malý počet lidí dokázal udělat. Co ale vůbec nemůžu pobrat je to, co s tím chytré hlavy z Hollywoodu chtějí dělat?! Vždyť to nemá žádný příběh a to co se tam děje jsem viděl ve filmu už mockrát. Za technické zpracování, které samo o sobě je neuvěřitelně dokonalé bych dal klidně plný počet. Jelikož ale hodnotím snímek jako celek, tak to bude hodnocení nevalné. ()

Crawler-D

Koncept míchající District 9 a Monstrum se v rukou mladého filmaře bez peněz mění v parádní krátkometrážní podívanou. Síla tohoto je v krátkosti a minimu prostředků. ()

Ruuzha

Tvůrce je asi filmový milovník, protože tolik filmových nápadů smíchaných dohromady jsem dlouho neviděl. Joburg, Svět zítřka, Válka světů, dokonce i Potěmkinův kočárek. 50% za odvahu ()

Jermann

Prvotřídní trikové demo .. a vlastně velmi povedený a kompaktní sci-fi thriller, který naštěstí nemá stopáž na nějaká plačtivá rodinná dramata, pejsky v plamenech, motivační kecy typu ''společně je dostaneme!" a jinou debilní vatu. Nápad samozřejmě není nic nového pod sluncem, ale raději deset takových, než jeden další Emmerichův předlouhý zázrak plný výše zmíněného. ()

Scratt

Působivé napadení Země jinoplanetníky a k tomu úžasný hudební doprovod. Toto se vážně povedlo! Jen doufám, že případný celovečerní počin nebude znehodnocen stupidním scénářem. 90% ()

bartias

Dobrý nápad i zpracování. Montevideo napadnou obří roboti a jejich příchod zpočátku sledovaný jen očima malého kluka má na amatérský film dost hutnou atmosféru. Zbytek je přehlídka podařených digitálních efektů bez děje. Za vidění ale těch pět minut určitě stojí. 5/10 ()

ProfesorLotr

Bez děje, nuda. Nechápal jsem proč vůbec tohle někdo natočil. Ten kdo napsal scénář asi není zrovna nápaditý člověk. Na krátkometrážní má docela dobré triky a hudbu, ale to je vše. Pět minut nudy. 40% ()

Remivsremi

Velmi zajímavý počin a dobrá hudba. Pokud by Alvareze vzal pod ochranná křídla třeba Jackson, možná by vznikl nový Blomkamp. ()

Honzíno

Když jsou schopni takové destrukce jako na konci, nač to před tím? Vypadá to hezky, ale trochu se to veze na Districtu, Transformerech atd... Aby to nebyla jen módní vlna, ale jestli bude celovečerák, půjdu na něj. ()

potas

Nijak mě to nenadchlo, je to směs různých filmů typu Den Nezávislosti, Transformers, Válka světů včetně District 9. Jestli z toho opravdu bude celovečerák, pochybuju, že to bude mega úspěch ala District 9. Ale co se týče triků, tak na kraťas nadstandard. ()

Frankooo

Nechápu jak může někdo dát 5*. Sakra kde je nějakej nápad? Invaze mimozemšťanů a nic víc? Trapnej pokus napodobit Alive in Joburg. Zív, nuda , další. ()

Aven

A proč ta hysterie? Retro roboti fajn, ale jinak je to jen bum prásk ratata. Nevím, co by se dalo v celovečerním filmu rozvést. ()

Natabar

Jako amatérský pokus (všimněte si, že neříkám film) - pozoruhodné. Avšak a) insipiraci Válkou světů a Dnem nezávislosti nezapře; b) vlastně je to úplně o ničem. Takže i přes původní a obecnou shovívavost k amatérským opusům klesám na 1* - cena útěchy. ()

toyrider

Tak o tomhle jsem věděl trochu s předstihem, ještě než se v tom začala šťourat média a velmi mě to inspirovalo.A hlavně:Konečně donutilo začít se učit pracovat s 3D animací, což jsem dlouho odkládal. ()

Eoin

Na nízky rozpočet skvelé efekty. Príbeh všedný, napomáha mu atmosferický úvod s Uruguajským chlapcom. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (více)