poster

Šin kjúseišu densecu Hokuto no Ken: Raó den gekitó no šó

 • japonský

  真救世主伝説 北斗の拳 ラオウ伝 殉愛の章

 • japonský

  Shin kyūseishu densetsu Hokuto no Ken: Raō den - Jun'ai no shō

 • japonský

  Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Raou-den Gekitou no Shou

 • anglický

  Fist of the North Star: Legend of the True Savior - Legend of Roah

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2006, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • t_gon
  ****

  Tímto filmem se po několika letech tvůrci vrací k sérii Hokuta a hned úvodem nasazují vysokou laťku dalším pokračováním. Neb po mnoha dekádách je materiálů z tohoto universa požehnaně, je tudiž co ukazovat. Malým úvodem se vrátíme před nukleární apokalypsu a poznáme hlavní „řezníky“ i v jejích mladých letech. Poté následuje více či méně brutální akční koláž, která pravděpodobně neosloví všechny milovníky anime. Před výtvarnou stránkou všech snímku z Hokuta se dobrovolně posadí pravděpodobně účastnící mužského publika, kterým „vysekané stroje svalů“ nebudou příliš fackovat rohovky, jak to kdysi zmínila Natascha. Ale pač se podobných kousků zrovna ročně příliš netočí, navíc v takhle líbivém kabátku doprovázeným podmanivým soundtrackem, není důvod hledat ultimátní akční podívanou jinde. A samotný závěr slibuje od dalších dílů velké věci…(6.12.2009)

 • D.Snake
  ****

  Filmová předělávka Souther arcu ze seriálu. Nějaké scény se ubraly, nějaké předělaly a některé zase přidaly. Jelikož to je film, který má tak nějak ukázat něco navíc o Raohovi, většina těchto nových scén se točí kolem něj a nově představených postav z jeho armády. Dle mého názoru spíš ale jeho charakteru uškodily a navíc by ani do seriálu nemohly zapadnout. Nu což, koneckonců to je jen film, který se snaží přepsat dokonalý seriál. Na co si rozhodně nemůžu stěžovat je nádherná kresba a animace. Skvělé souboje jsou tak asi to jediné, v čem tento film původní seriál překonává a popravdě jsem ani nic jiného nečekal. No a ačkoli můj příspěvek může znít negativně, bavil jsem se výborně. 7/10(3.1.2011)

 • Hapretor
  **

  Jako většinou děj dost zmatený a nezasvěcený divák si toho musí spoustu domyslet nebo to považuje za úplnou debilitu, co nedává smysl ... já jsem někde na hranici těch dvou možností, ale tyhle snímky mi nesedí, mám to jen na zabití času a pasivní odpočinek ... nevidět to ... nic se neděje ...(29.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace