Bezvadíkyještěprosím

• USA HappyThankYouMorePlease

Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými.
Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiální text distributora)

neoBlast

Ted Mosby (Josh Radmor se tohodle nezbaví) servíruje hodně rozpačitý debut, který mohu charakterizovat pouze jako sázku na jistotu a navíc hodně podprůměrně provedenou. Příběhy několika náhodných new yorských přátel jsou spíše nezajímavé, dialogy neuvěřitelné, ale nejsou ani zábavné jako to dokáže třeba Woody Allen a všechny zápletky bohužel spějou za odhadnutelným, stokrát viděným, koncem, včetně očekávaných odboček. HappyThankYouMorePlease je zbytečnou, nepříliš hravou indie říkankou, která může zaujmout dobře naladěného diváka, ale vítězstvím dobré, chytré kinematografie rozhodně není. 30 % ()

venison

"Bezvadíkyještěprosím" jsou neuměle poslepované povídky do jednoho rádoby nezávislého snímku.. Film pojednává o tom jak je těžké být nedospělým třicátníkem, který musí projít bolestnou zkušeností, aby dozrál.. Film "Bezvadíkyještěprosím" není jako režisérský odpich špatný, ale žádný hlubší kinematografický zážitek mi nepřinesl.. Děj pro filmového fanouška příliš průhledný, veškeré zápletky už jsme někde jednou viděly - jsou postavené na jistotě úspěchu.. Milé, ale nudné.. Příjemné, ale průměrné.. Neurazí, nenadchne.. ()

drake31

.:I am happy, thank you and more please Josh:. Josh Radnor sa uviedol vo veľkom štýle a dúfam že ešte niečo podobné vytvorí. Podobné zmesi osudov mám rád, takže bolo potešujúce niečo také sledovať. Nie je to žiadne veľkodielo, s veľkými hereckými menami - ale je to milý, pohodový, jednoduchý snímok ktorý oplýva neskutočnou ľahkosťou až to niekedy príde naivné ale to tomuto filmu vôbec nezazlievam. Som spokojný a zdá sa že pôjde o jeden z tých filmov ktoré si hocikedy rád pustím za akýchkoľvek okolností. Len tak ďalej Josh. ()

hroubek

Ted si na chvilku odpočinul od vyprávění jak poznal matku svých dětí a natočil opravdu příjemnou komedie z Velkého Jablka.A nutno říci, že se mu povedla.Bezvadíkyještěprosím je, takový malý filmeček, ve kterém herci hrají pro radost a to se pak odraží na celkovém vyznění filmu.Hlavní hrdina píše povídky a celý film se skládá z několika na sebe navazujících povídek.Každá je moc dobra, ale přeci jenom ta s hlavním hrdinou je nejzajímavější.Josh Radnor sehnal hodně zajímavých herců do své prkotiny a zvládl je ukočírovat a nakonec i předvedl, že nepotřebuje známou partu, aby dokázal pobavit a dojmout.Kate Mara je tady opravdu nádherná a její postava Mississippi je dost zajímavá na to, aby člověk zapomněl na nějaké klišé.Zoe Kazan ukazuje, že jí tenhle žánr svědčí.Největším překvapením pro mě byla Malin Åkerman, kterou jsou vůbec nemohl poznat.Její výkon je opravdu moc dobrý.Velmi pěkný odpočinkový film, který potěší svým vyprávěním a přístupem k postavám. ()

SamVimes

Moc pěkný autorský projekt Joshe Radnora. Našly by se na něm menší nedokonalosti jako třeba dialogy, jež místy lehce šustí papírem, nebo snad až příliš velké odtržení třech dějových linek od sebe. To je ale bohatě vyváženo vynikajícím castingem (hlavně Kate Mara, ale i samotný Radnor). Ideální feel-good film. ()

VanTom

V úvodních minutách (desítkách minut) jsem se obával nezávislého mlácení prázdné slámy, respektive prázdných citových vzletů a pádů tří dvojic nedospělých skorotřicátníků (mínus přivlastněného černouška). Posléze si mě tato malá milá vztahovka a její sympatičtí protagonisté přetáhli na svou stranu a upřímně pobavili. ()

V.Silver

"Fuck! Don't swear!" :) Velice příjemně natočená a napsaná vztahová komedie, jíž mě Josh Radnor plně přesvědčil o svých schopnostech hereckých, scénáristických i režisérských. Pravda, místy je to možná trochu moc optimistické ("přitažené za vlasy"), ale jinak můžu doporučit. 75%. ()

Dreadd

Všichni vidí Teda Mosbyho, protože styl vyprávění a chování (a samozřejmě hlas) se hodně podobá seriálové postavě, kterou hraje právě Josh Radnor. Na scénáristický i režijní debut ucházející, z herců nikdo příliš nevyčnívá. Uvidíme, co přinesou jeho další snímky, potenciál určitě má. ()

Henk123

Josh Radnor se snaží umělecky vyjádřit a ten potenciál má, proto mu držím palce a těším se na další jeho projekty, ale pro tentokrát - TojevPohoUžProsímRadšiNe. 50% ()

Wbcko

Když se večer doma nudíte, surfujete bezradně po kanálech, nevíte co si pustit a narazíte úplně náhodou na takovouhle perlu, kór když běží na programu který pomalu ani nevíte že máte, je to krása. Úžasně minimalistický, milý, romantický a vtipný film, který snad ani nemůže urazit. Ted z Himym hraje svou obvyklou partii - nezadaného kluka, kterému táhne na třicet (horko těžko se bude v budoucnu vyškatulkovávati:)), po boku mu sekunduje úžasná Kate Mara - jeho "Ta pravá" a malý černoušek :) Pro mne minimálně překvapení roku (to nejmilejší), možná i vůbec. Opravdu se mi nestalo dlouho, že by mě nějaký snímek takhle potěšil. ()

klose182

On Josh Radnor může být dalším z řady herců, kterým to bude víc slušet na režisérské židli, viz. například Ben Affleck. Když použiju srovnání s Benem, tak tu ale mezi nimi vidím jeden velký rozdíl. Radnor neskutečně přeceňuje své herecké dovednosti a dostává od svých nadanějších kolegů lekci z herectví. Chápu, že si roli napsal sám pro sebe a tak ji taky chtěl zahrát, ale dosadit na ni někoho talentovaného, to by teprv byla výhra, film by to posunulo na novou úroveň a já bych nemusel umírat nad jeho ubohou snahou hrát si na tahouna filmu. Tohle by se Benovi stát nemohlo. ()

Soweek

Ted bude pořád Ted. Stále to je ten bohémský týpek v riflích, triku a rozepnutou košilí a snímek tak působí jak něco co se stalo po nebo před HIMYM. Krátká povídka o osudu NY lidí není bohužel nic speciálního, proč byste tento film měli milovat, ale stejně se na něj hezky dívá a čas vám hezky utíká. ()

skinnee

Ako sobotna pohodicka padlo vhod. Lahke rozpravanie, dialogy s nenutenym humorom o veciach, ktore kazdy z nas riesi z casu na cas. Ako prvotina dost dobre. Zatial slabsie 4*. ()

Cejny

Poměrně kvalitní a sympatická režisérská premiéra Joshe Radnora, oblíbeného Teda z How I Met Your Mother. Příjemní herci a newyorská atmosféra, ve které se všechno v klídku vyvíjí a posouvá kupředu, tak jako děj tohoto filmu. Je vidět, že je Josh Radnor poznamenán svou rolí z HIMYM, ale mně to vůbec nevadí, naopak si ho už ani jinak nedokážu představit. 75 % ()

Ferinka

Když vezmete malého zanedbaného černouška a uděláte z něj jednu z hlavních postav, nemůže to nikdy zklamat. Takové klišé dojme trochu i mě... ale proč mají američani tendence točit filmy o tom, jak ve 30ti neví, co s načatým životem, když v reálu byste v takovém věku měli být už zralé, ukotvené osobnosti, netuším. Hlavní hrdina má však jednu typickou vlastnost, která je kulturně i geograficky, možná i genderově, prostupující - chce to, co nemá a když to dostane, už to nechce. ()

DavidS.

Sam je pořád Ted... Jeho postava, stejně jako ty další, je nezajímavá a potácí se od ničeho k ničemu...Partnerství s kudrnatým míšencem nefunguje...Kdybych měl parafrázovat editora v podání Richarda Jenkinse, který je i na malém prostoru jako vždy skvělý - "je to jen takové částečné"...Já dodávám, že nic, co bychom již stokrát neviděli a v mnohem lepším podání...A co ta scéna v baru - to měli všichni žloutenku nebo jen zklamali maskéři a osvětlovači? :) ()

BluT

Milá romantická komedie. Přirovnal bych to trochu k Láska nebeská, ale tohle se mi dokonce líbilo víc. Svěží a nevtíravej film. 85% edit 7.4.2015: tento komentář jsem psal předtím, než jsem si ujasnil svůj vztah k filmu Láska nebeská. Láska nebeská je jinde. Láska nebeská je perfektní. Tenhle film ne, ale prostě se mi moc líbil. ()

Pollock

Velmi příjemná sonda do osobního života obyčejných lidí žijících v New Yorku. Akorát mi to nepřišlo až jako taková komedie. Spíše romantické drama. Jinak ten trik se zavřenýma očima budu muset asi taky vyzkoušet. ()