Bezvadíkyještěprosím

• USA HappyThankYouMorePlease

Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiální text distributora)

Tred2

Průměrná nízkorozpočtová prvotina Joshe Radnora.. Asi tak nějak by se to dalo shrnout do jedné věty. Postavy jsou navzájem propojeny, jejich příběh už tak moc ne. Poměrně dětsky depresivní s "happy" koncem. Všechno funguje, ale spíš jen tak na půl plynu. Nikdy jsem nebyl Joshův fanoušek a ani tady si mě osobně nezískal. Film mě sice zaujmout dokázal, ale jeho pointa mě prakticky úplně minula. Co se týče řemeslné práce, tak se to dá přijmout dosti vlažně, špatné to ale určitě není. Hlavní problém je, že vám žádná z postav nepřilne k srdci. Pro mě průměrný průměr. 50% ()

RickyFitts

fajn... na tenhle film si nejspis za tyden nevzpomenu, ale beru to jako velmi prijemny prekvapeni, ukazku toho, ze po osmi letech s Tedem Mosbym mate trochu pokriveny videni sveta, ale zaroven dukaz toho, ze Josh na to ma... dejme mu par let na zotaveni a bude to dobry ()

Mahoney.

Keď som videla že režisér, scenárista a jeden z hlavných hercov je Josh Radnor, nečakala som niečo výnimočné. Ale na prekvapenie to bolo úžasné. Tento film jednoznačne zaradujem do kolónky obľúbené filmy. :-) ()

danek22

Ted Mosby alias Josh Radnor dokázal díky tomuto snímku, že je dobrý herec, ale on je velice dobrý režisér a dokonce scénárista. Tohle není příběh zplácanej z patra pro jistej tah na divákovu branku, jede si to pomalinku po svým a přitom každý si z toho vezme něco ze sebe, pač to co prožíváme, tak to prožívají i hrdinové z tohoto filmu a je jedno že jsou z New Yourku. Nakonec prozradím svoji domněnku, Radnor viděl nejmíň třikrát Svěrákového Kolju. ()

mala_kea

Kdyby se film držel námětu : "Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými." , nebyl bych asi nijak zásadově proti, ale přesně, jak tu napsal Verbal, patos, který z toho všechno vznikl, ty nesmysly. co říkají rádoby herci, které mají film posunout o level výš jsou sakra průser. ()

Harts

Je to zvláštní film se zajímavými hereckými postavami, pil jsem u toho víno a krásně se na to dívalo, hezký pohled na hledání smysl života a lásky. ()

darkreider

Prvotina, za ktorú sa Josh nemusí hanbiť. Príjemná komorná romanca. Pár slabších chvíľ sa nájde ale od určitého zlomu som sa zžil s dejom a už to odsýpalo. Nič geniálne, nič prevratné, ale veľmi príjemné, aj keď by som sa obišiel bez tých sprostých slov. ()

Mukunda

Jak to vypadá, když Ted Mosby popadne do ruky kameru? Překvapivě docela dobře. Pomalé tempo střípků života jednotlivých postav pomalu, ale jistě vytváří pavučinu, která vás chytí a donutí zamyslet se. Povedený debut, který ukazuje, že Josh Radnor umí být i někdo jiný, než právě Ted Mosby. Jen si nejsem jist označením komedie... ()

Kaucuk

Je sice pravda, že se nejedná o bůhví jakej trhák, nicméně Josh Radnor prokázal talent a jeho sympatické filmové dítko utíká jako voda, hezky se na něj kouká, hezky se poslouchá a hezky se u něj relaxuje. ()

VerenaLord

Jen čistou náhodou jsem se dostala k tomuhle filmu - byla jsem zvědavá, kde jinde hrál Ted Mosby. A světe div se, objevila jsem krásný film o štěstí i neštěstí, odhodlanosti být dobrým člověkem a pomáhat druhým, i když se to občas nepodaří a nakonec i lásce, jak jinak. Postavy jsou krásně jasně vykresleny, nic povrchního, ale relativně do hloubky propracované. ()

Macias

Jarní Film!!! Skvělá nálada je cítit z celýho toho filmu. Josh je zase Ted Mosby a Kate Mara nádherná. Miluju nezávisláky. Film o normálních lidech s normálníma pocitama. ()

chrispe

Pomalý rozjezd, podivné náhody... a ty prázdné řeči. Proboha! Snad nejhorší mi přišla dvojice hádající se, jestli se přestěhují z NY do L.A. nebo ne. Připadalo mi, že se všechny dialogy snaží spasit svět, nebo alespoň vyznít jako děsivé moudro, které vás má praštit přes obličej, abyste si uvědomili, že právě takhle to je a ne jinak (jak jste jen mohli být tak hloupí a neuvědomit si to dřív!). Zbytek se snažil o humor, který funguje jen když s ním přehnaně neplýtváte (tady opravdu neplatí fráze: Srandy není nikdy dost.) Prostě jedna dlouhá sitcomová epizoda. /// Ke konci filmu mě ale pár scén opravdu zaujalo... (pozor spoilery) bylo to: * rande Anne a Sama II., který donutí Anne zavřít oči a řekne jí, že se nemusí bát být obdivována, že si to zaslouží a že chce být tím, kdo ji bude obdivovat * rozhovor Sama s chlapem ze šílené dvojice (nezapamatovala jsem si jméno) v hospodě o tom, že je třeba všechno rozchodit * a jako poslední telefonát Anne Samovi o rande se Samem II. /// Možná jsem k tomu filmu jen moc příšná a spousta věcí mě minulo, protože se mě momentálně nijak netýkají. Ale už jen pro tyto tři scény, které se mě dotkly musím říct, že nejspíš stojí se na ten film podívat. Třeba mezi těmi prázdnými řečmi najdete pár vět (jako já), který dávají smysl. ()

Bird_house

Jeden z těch slabších filmů, co jsem za poslední dobu viděl.. Žádnej novej nápad, ani převratná hudba, příběh, prostě nic.. Nechápu smysl toho filmu.. ()

shakein

V tomto filmu debutoval Josh Radnor – Ted z HIMYM – co by scénárista a režisér. Je to příjemné pohlazení po duši, celkem pohodový film na večer, jenže to by nebylo na 5 hvězdiček. Mám-li se na film dívat objektivně, zaslouží si 70%. Jenže hodnocení filmů je pro mě věc subjektivní. Jde o to, jaký vztah k filmu máte – a v tomhle mě film dostal: New York, spisovatel na volné noze, který právě zažívá tvůrčí krizi. Navíc postava Sama (J. Radnor) je dost podobná Tedovi, de facto je to „neúspěšný Ted – spisovatel“ A tím mě Josh dostal, proto 100%. ()

amim

Moc jsem toho od filmu nečekal. Chtěl jsem si prostě jenom odpočinout u filmu, jehož scénář napsal můj oblíbený seriálový herec. Ale musím říct, že čím víc jsem se díval, tím víc jsem byl nadšen. Ihned od začátku jsem cítil naprostou pohodu a to hlavně díky famózní hudbě, která zní po celou dobu filmu a nepřestane. K tomu snímek přidává 6 více než kvalitních herců (celkem jsem byl překvapen), nádhernou Kate Maru, výborně napsané dialogy a ke konci aji emoce. Ano, příběh není nějak moc originální, ale proč měnit něco, co funguje, že? Za mě 90% a opravdu se těším na další. ()

quip

Film úplně o ničem, který má bezva soundrack, milou kamerou, řádně iritující Malin Åkerman a reálného Radnora v hlavní roli. Beards rule, btw. ()