Bezvadíkyještěprosím

• USA HappyThankYouMorePlease

Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými.
Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiální text distributora)

Cichal

Co mě přinutilo vidět tento film? Josh Radnor. V How I Met Your Mother ho znám jako dětinského svůdníka, tudíž jsem byl velmi překvapen, když jsem se dozvěděl, že tento člověk napsal scénář k romantickému dramatu, které sám i řežíroval, ba dokonce i v něm hrál. Byl jsem tímto filmem ohromen, protože ten příběh byl geniálně zpracovaný. Nejvíce se mi na tomto příběhu líbil pavouk vztahů. 6 lidí - 3 páry, které se navzájem znají velmi dobře, ale jejich příběhy jsou ve filmu znázorňovány odděleně, neprožívají je spolu. Doporučuji se na tento film podívat všem, kteří chtějí vidět druhou stránku Joshe Radnora alias Teda Mosbyho z How I Met Your Mother. ()

pierre9

Myslím, že to dobre vystihol Shit - dobre sa na to pozerá, i keď to nič geniálneho nie je. A ako debutový film to vyzerá sľubne.:) ()

Procopo

Pohodová vztahová komedie, která odráží celkem trefně povahu mladých američanů. Možná je lehce zbytečné proplétat více příběhů dohromady. Stačil by jen Samův a Annin. 75% ()

Kudykam

Sympatický film, který přes svou snahu jít do hloubky lidské duše zůstává spíše jen romantickou komedií, avšak romantickou komedií která i přes svůj nízký rozpočet má co nabídnout širokému publiku. ()

jessic

Trochu epizodická mozaika osudů šesti třicátníků v New Yorku, takový málo vtipný W.Allen. Připomíná to úspěšný mustr amerických nezávislých filmů, jen tak těká po povrchu všech postav. Škoda, že se film nesoustředil víc na jeden osud - Josh Radnor jako spisovatel, který si nechá dítě z metra. Tři plus. ()

WoodoX

Myslím, že nebudem šetriť. Veľmi láskavý film, ktorý ma prekvapil, čo som vôbec nečakal. Josh Radnor je proste stvorený do romantických komédií ako "good guy". Jeho charizma potiahla v podstate celý film vopred. Naviac potešila aj sympatická Kate Mara. ()

Loganberry

Komedii, u které se budete válet smíchy od začátku do konce, rozhodně nečekejte. Jedná se spíš o koláž několika příběhů. Koláž o několika lidech, kteří sice nejsou průměrní (jak kdo), ale jsou tak nějak ztraceni v dnešním světě velkoměsta (jak kdy). Josh Radnor je vykreslenější Ted (stejně se i obléká), Malin Akerman ty turbany vyloženě sluší a Kate Mara je sexy kost. Jsem happy - thank you but no more, please. ()

Gesicht

Fajn počin, který příjemně utíká, překvapí některými dobře vypointovanými dialogy a mírně otráví některými až příliš hysterickými postavami. Celkově ale hezká hodinka a půl. ()

matthew_tv

Film bol dosť reálny ... postavy bežné, prirodzené, žiadne sexbomby z hollywoodu, ale v bežnom živote predstaviteľné si osoby s obyčajnými ľudskými problémamy... Vo filme sa často ľudský život ospevoval ako príliš jednoduchý, akoby to bola všetko jedna pekná rozprávka, a len občas nadobudol črty reality, čo sa týka deju... Film sa mi nehnusí, no trošku ma nudil, a čakal som aj iný záver...čosi, čo by ma oslovilo a donútilo premýšľať o filme a vytvárať si teóri, blúdiť myšlienkami ešte polhodinu... Ďalším negatívom bolo, že sa vo filme odohrávali životy viacerých ľudí, a v tak krátkom filme sa ušlo každému z príbehov postáv málo pozornosti, a tým nedostatočne zaujal. ()

Monkys

Tak umelé a sladké ako hambáč a nápoj v mekáči, proste Amerika. Snaha účelovo dokresliť to akože trendovou hudbou. Nič proti oslovenému divákovi, ale nič pre mňa. Škoda času... ()

Epco

Tieto malé nezávislé filmíky celkom môžem. A aj na tento som sa tešil. Na nešťastie aj keď vstupy boli všetky zachované výstup vďaka slabému scenáru a nedotiahnutosti zobrazovaných vzťahou, nedostatku dialogovej šťavy je podpriemerný. ()

Atewi

Na "klasický romanťák" poměrně neotřelý příběh, což mě příjemně překvapilo - očekávajíc další americkou klasiku. Hodně tu nadáváte na hlavního hrdinu/režiséra/scénáristu - taky nemám p. Radnora příliš v lásce, ale myslím, že tenhle film se mu povedl po všech stránkách, je třeba odhodit předpojatosti ;) ()

Vicar

Tenhle film jsem se rozhodl dokoukat jen proto, abych sem přidal jeho hodnocení, protože 71 procent vůbec neodpovídá tomu, co je divákovi naservírováno. Křečovité dialogy, značně pedofilní příběh, mizerné herecké výkony. Neustále se mi vnucovala otázka: "proč by mě to mělo zajímat?" Až na tomhle filmu jsem si uvědomil, jak šíleně špatný je Josh Radnor herec a za toto uvědomění dávám filmu jednu hvězdičku. ()

Pompeius

Celou dobu film balancoval na tenké hraně mezi pseudointelektuálskou sračkou, kde "mladí a neklidní" řeší své pseudoproblémy, a milým civilním příběhem. Nakonec se přece jen překlopil v tu milou sympatickou historku. Ale bylo to těsně. ()

Antonymi

Na jednu stranu je to příjemně laděný indie film o různých lidech v New Yorku, peripetiích, kterými si procházejí, a atmosférou to pohladí na duši. Na druhou stranu si ale po dni od shlédnutí nevybavíte jedinou scénu, protože jsou všechny zaměnitelné a nikterak zajímavé. Hlavní hrdina je v podání Joshe Radnora prostě jen trochu méně ztřeštěnou verzí Teda z How I Met Your Mother a člověk si ho za celý film nedokáže pustit k tělu, a totéž platí vlastně o všech zúčastněných - Kate Mara je sympatická, ale její postavu shrnete holou větou, Malin Åkerman je i bez vlasů stejně otravná, jako v každém jiném filmu, a černošský chlapeček Michaela Algieriho nijak nevybočuje z řady. Přidejte pár obyčejných kytarovek a několik záběrů na New York a je z toho nemastný neslaný film, který neurazí, ale kdyby nevznikl, nikoho by to nemrzelo. ()

Caskett

Hned na začátek chci podotknout, že jsem fanda HIMYM. Četla jsem tady ty recenze, kdy ostatní pořád poukazují na podobnost s HIMYM a teď když jsem ten film viděla... nee, tohle je totiž docela nuda. To označení komedie mi v tomhle případě přijde taky dost zavádějící :). Příběh Sama, který se potácí životem a neví, co si počít a jednoho dne se začne starat o kluka z metra (fakt dojemné, chudák malej :)). Pak se seznámí s dívkou (klasika) jménem Mississippi (vážně Mississippi?! Josh už by ty bagety neměl hulit, když píše :))) a povídá si s nejlepší kamarádkou (nemocnou, jak jinak). Josh tlačí jako scénarista dost na pilu... ()

sk.Martin

Ahoj, už se znáš se Samem ? Nebo Tedem ? Kdyby se postava jmenovala Ted Mosby, skoro bych věřil že má tento film spojitost s HIMYM. Dostal jsem to, co jsem očekával, akorát v trochu nudnějším podání. Bohužel necelé 3* ()