Bezvadíkyještěprosím

• USA HappyThankYouMorePlease

Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými.
Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiální text distributora)

Farley

Hodně příjemný počin o spisovateli hledajícím inspiraci ve všedním životě. Vcelku neokoukaný příběh. Sice se mi dvě další dějové linky líbily, ale nemohl jsem se zbavit pocitu, že jsou tam jen tak mimoděk a mírně se to propojí až na konci, aby se neřeklo. Ale jinak moc příjemný hořkosladký film. ()

seiffs odpad!

Nejhorší nuda o ničem! Tenhle film jsem viděl v různých variacích snad už tisíckrát. Fascinuje mě, že se točí pořád dokola to samé. Je to ale úplně jasné - producenti mají zisky velmi dobře na papíře předem spočítané. Tenhle film není nic jiného, než další úspěšný podnikatelský záměr. Unhappy Fuck You Never More Please!!! ()

Bounded

Oceňuji, že zde chyběla obvyklá plejáda romantických krasavců a krasavic a příběhy se celkově tváří jako "relate to material", ale jejich délka má za následek to, že ve mně nic nezanechaly. Provázanost jednotlivých částí je oproti jiným filmům velmi upozaděná, takže kdyby mi někdo vystříhnul část mladého páru nebo nemocné dívky hledající lásků, nejenom že bych se nezlobil, spíš bych si ani nevšiml. Civilní, realistické, nepříliš dlouhé ano, ovšem k tomu také povrchní. ()

dj_kure

Na komedii ne až tak vtipné jak bych od Radnora očekával. Dá se na to dívat, ale film má několik nudných chvilek. Jako režijní debut slušný start. Ale pokud vyloženě člověk neprahne po tom jak se film povedl sáhl bych raději po něčem jiném. 59% ()

Smerfetka88

Story o Samovi a malém černém chlapečkovi mě nijak zvlášť nedojalo, neoslovilo, ani mě popravdě nebavilo. Ty tři hvězdy dávám za příběh Anny a Sama číslo 2. Malin byla skvělá a i bez vlasů nádherná! Věřím, že kdyby byl film jen o ní a Samovi č.2, bylo by to na 4*. ()

MysakSim

Tenhle film mě opravdu dostal... Josh Radnor hrál naprosto skvěle, věřil jsem mu každé slovo a vymyslel skvělý film o lásce a přátelství. Opravdu doufám, že zrežíruje ještě hodně filmů, protože je vidět, že na to má. Z dalších postav se mi hodně líbil Tony Hale a Kate Mara. 90% ()

Judy24

Docela pěkné. V podstatě to byl film podle mého gusta - ne moc náročný, ne moc rychlý a přitom docela milý, zábavný a sympatický. Hlavní zásluhu na tom asi má fakt, že Josh Radnor přesně věděl, koho do svých rolí chce. Jak on sám, tak Malin Akerman, Kate Mara a podle mě zejména Zoe Kazan, působí naprosto reálně a ty jednoduché příběhy do sebe zapadají jako puzzle. Pro někoho možná až moc jednoduché a s nedostatečným vyústěním, ale já si říkám, že na tom vlastně není vůbec nic špatného. ()

JardaBauer

Ted z How I Met Your Mother posazený do skutečnějšího a reálnější života než v HIMYM. Samozřejmě se nejedná o spin-off z HIMYM, ale tento film se točí kolem tří hlavních postav, které spojuje jedno- Josh Radnor, který kromě režije ještě hraje týpka, který se Tedovi z HIMYM podobá nejen svým vzhledem. Jedná se velmi civilní, lidský a vřelý příběh, který určitě nemusí sednout každému. Ale pro toho, komu ano a kdo se v něm alespoň trochu najde, je to velice pozitivní zážitek. ()

Bigwave

Příjemné bloudění životem zachycené do tohoto jednoduchého ryze oddychového snímku. Ve filmu je mnoho myšlenek, které se tak lenošivě táhnou celým filmem. Nečekané gradace a zvraty nemá smysl ani čekat . Primárním záměrem bylo zachytit generační bezradnost, možná stádium přechodu do dospělého věku, kde si uvědomujeme, co vůbec od svého života chceme. ()

Swayne

Režisérska prvotina Josha Radnora (alias Teda z HIMYM), ktorý si tento svoj príjemný celovečerný film sám aj napísal a strihol si dokonca aj hlavnú úlohu. Snaha o podnie akéhosi návodu na správnejší život však trošku troskotá... predsalen, asi treba Joshovi trochu viac skúseností a ak sa chce púšťať do vlastných projektov, určite by nemal hrať totálne rovnako ako v HIMYM - jeho postava Sam bola totiž úplná kópia spomínaného Teda. Bolo to však celkom prekvapenie, pretože som nečakal až taký dobrý priemer. Najlepší z celého filmu - Tony Hale! ()

dragosta

Moc příjemná podívaná. Takový pohodový filmek o všedních a nevšedních problémech mladých Newyorkčanů. A dokonce to není ani bezduché, člověk si z toho odnese i nějaké to poselství. Dobrá práce Joshi! 4,5* ()

Coliseum

Randorova prvotina je shlukem charakterů a příběhů, independentního tápání, bezcílné naděje v lepší minulost a bojácnosti ze života v přítomném okamžiku. Neublíží, nepohladí, nenechá chladným ani freneticky negraduje. Syrově opracovaná freska několika figurek od vedle, které ve snaze uspořádat svůj život permanentně zakopávají o bludný kořen. Není těžko jim rozumět, těžší je pochopit. ()

cress

Strašne príjemný film s veľmi sympatickým Joshom Radnorom, ktorý napísal scenár, režíroval a aj zahral hlavnú postavu. Som rád, že som mohol pridať presne tisicie hodnotenie a to hneď piatimi hviezdičkami. :) ()

Mr.Roman

Happythankyoumoreplease - Josh Radnor zvolil záludný názov, ktorý sa mu mohol vypomstiť. Našťastie však natočil "good feel" film, ktorého názov ozaj výstižne opisuje moje dojmy a myslím, že v tom moc originálny nebudem. ()

frog.g

Moc se omlouvám panu Radnorovi, ale jeho film nějak nemůžu dokoukat. Tenhle film postrádá (pro mě) zajímavý příběh a jediné, co by se mi na něm mohlo líbit, je new yorské prostředí - a to v tomto případě nestačilo. ()

Brouzdalka

Nečekala jsem vůbec nic, ale byla jsem příjemně překvapená celkem lehkou atmosférou, řadou hezkých momentů a závěrečnou písní. Milé zpestření večera. ()

caMen

Tak milé děti, teď vám povím příběh, jak jsem poznal vaši matku. Naštěstí u toho nebudu tolik přehrávat, jako v seriálu, ale děj se mi nepodařilo poskládat moc originálně a ta holka z prodejny se štětcema, vás pravděpodobně nebude celej film zajímat. Ale je to z New Yorku, tak to přece musí stačit. ()