Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

cesky_hrac

Já jsem hráč a tohle je pořad o hrách. ... Když nevím co zapařit.. Tak, mi s tím tento pořad s radostí poradí... Zajímá mě jak je videohra dobrá nebo špatná... Tento pořad mi to ukáže... Zkrátka jsem s ním jako hráč naprosto spokojený. ()

Sygauras

Pokud vás zrovna zajímá probíraná věc, tak asi fajn, ale pokud nemáte vyloženě zájem o nic konkrétního, tak je to dost nuda. Taky délka pořadu dost pokulhává a styl některých rozhovorů mi zrovna moc nesedí. Dám 2 hvězdy, ale s dodatkem, že nejsem žádná herní pařanka, takže se na občas podívám spíše ze zájmu o čem budou mluvit. ()

Yokolobuna

Pro mě, jako fanouška herního průmyslu, je pořad naprostá paráda. Zvláště po nástupu dvojce moderátorů. Mikoláše Tučka, oblíbence ze SCORE, a sexy Alžběty Trojanové. Slečna je asi první v historii podobných pořadů, která ví o čem mluví. V komentářích jsem četl pár narážek, že to jsou jen mluvící kozy. V takovém případě jste viděli maximálně upoutávku na Re-play a hanba vám hodnotit. Závidět se nemá ;) ! Za mě je to jasné: 4,5 hv za pořad a jeho téma to hravě dotahuje na pátou. ()

Blue.Shark

Kvalitní nástupce Game Page. Recenze jsou na úrovni, použitý hudební doprovod lahodí mému uchu a Tukan i Bětka jsou sympatičtí a vtipní. U Game Page jsem se nezasmál nikdy, zatímco u Re-Playe se směju každý díl...a moderátoři se nemusí ztrapňovat nějakými připitomělými scénkami. Pravda je, že Tukan má o něco profesionálnější vystupování, než Bětka, ale Bětka je zase hezčí, tak se to vyrovná :)) ()

Ondrej120

V Re-Play se mi líbí modernější švih,rubriky(hlavně recenze tam mi hrají Linkin Park) a moderátorská dvojice. Tukana mám rád od Score Live a Alžběta, no řekněme že neznám zatím větší sexy ženu která by hrála hry a ještě k tomu jim rozumí víc než já :-) ()

Pitrsss

Já mám Re-Play rád. Sedí mi jak moderátorská dvojice, tak i konzolovější zaměření a celkem fresh rozhovory s tvůrci. ()

andio

Mikoláš Tuček patřil a pořád patří mezi mé nejoblíbenější redaktory časopisu Score. Když jsem se dozvěděl, že bude dělat svůj vlastní "gejmpejdž", tak mne to doslova nadchlo. Bohužel pro mne běží v televizi v naprosto nesmyslnou dobu a tak se na něj stíhám kouknout jen málokdy. Vždy se však dobře pobavím. Seriál neobsahuje tolik rádoby vtipnejch vtipů, ve stylu házení masa na zeď a porovnávání se SMB (fakt, větší blbost jsem v televizi dlouho neviděl), jak tomu je právě s Game Page. Proto když nakonec porovnávám s ostatními herními seriály, musím ohodnotit 5, nic lepšího tu prostě není. A Alžběta je taky fajn, i když někdy píše až přehnaně moc sexisticky. 9/10 ()

hell_boy

Jako dlouholetý hráč a čtenář Score nemůžu jinak než na plné hodnocení. Kvalitní a zároveń vtipné recenze povětšinou od starých známých ze Score, velice kvalitní moderátorská dvojice, která v poklidu strčí do kapsy všechny rádoby celebrity uvádějící všemožné pořady od Novy po Óčko a k tomu v neposlední řadě velice "šťavnatý" vizuál, který se k hernímu pořadu hodí naprosto dokonale (oproti Game Page -RIP- rozdíl o minimálně 4 ligy a 5 divizí). Pro každého, kdo hraje a navíc se o hry zajímá (a nejen brečí, jak už hry nejsou co bývaly) ideální půlhodinka u televize. Jediný pořad, kvůli kterému pravidelně zapínám televizi (když pominu fotbal). Jen tak dál. ()

Jaroslaf

První dva roky velice koukatelný pořad, postupem času jde do kopru hlavně "díky" komentátorům Sterakovi a jakémusi druhému. Když narrator neví na jakém místě poklesnout hlasem, s jakým důrazem vyslovovat jednotlivá slova či nedejbože samohlásky, je to zlé. K tomu si připočtěte úděsný hudební doprovod a v současné době maximálně jednu recenzi na díl a zbyde vám akorát sympaťák Mikoláš a relativně hezká Bětka.... ()

tenced

takhle by to melo byt a vypadat.. oproti tisicletym recenzim na gamepage a maňasům v košilích je zde viditelny znacny pokrok, cool mu svedci, co se tyce dravejsiho profi designu i palety blondyn (nebyli ony sestry?) a tukan je proste sympatak.. ()

rusty09

Dobrá muzika, takové reportáže, že se nebojí říct o filmu, něco ve stylu humus, nemá smysl. Lepší než game page. ()

Skywalkers

To co se hraje jsem mohl zjistit v Game Page. Ale i tak má Re-Play co dát, a jak jsem jednou pravil. "Aspoň že vím co se teď hraje.." ()

RedHot

Velký hráč nejsem, mám však pocit, že herní tituly jsou zde pitvané poměrně kvalitně a pokud jste s to překousnout občasné nedospělé žvatlání podivného moderátora, čeká vás příjemná zábava. ()

KOZEL84

Borku bych klidně nechal pomoderovat mi na chvilku joystick,ale že někdy něco hrála ji neuvěřím ani za sto let.Stejně tak ten pablb.Bud' tak hodný do piči už a přestan' říkat EZIO!!!!V té hře to jméno vysloví tak milionkrát,tak to asi mluví za všechno!Aspon' ten týpek co komentuje videa je v pohodě. ()

cyphercz

Tukane, Volejte šéfredaktorovi a Score Live bylo mnohem lepší... ale to bylo asi tím, že jsi tam místo Bětky měl legendárního Aliho! ()